Online-turunduse ja elektroonilise kaubanduse magister

Üldine

Programmi kirjeldus

Tehnoloogia ja uus digitaalne ökosüsteem, eelkõige Internet ja sotsiaalsed võrgustikud, on muutnud meie enda teavitamist ja tarbijate ostmist, samuti suhtlust ja klientidega suhtlemist. Peamised tegurid, mis seda muutust selgitavad, on järgmised:

 • Internet on massimeedia, mis on kahesuunaline ja mida kasutatakse kogu maailmas.
 • Interneti-protokolli saavad toetada mitmed seadmed: teler, nutitelefonid, tahvelarvutid, arvutid ja isegi seadmed.
 • Internet võimaldab meil mõõta mis tahes kampaania või tegevuse tulemusi, mida me võtame.
 • Internet hõlbustab tehingu lõpetamist sama sidevahendi kaudu.
 • Internet eeldab rebenemist traditsiooniliste levitamisviisidega, kuna see võimaldab meil loobuda turustusahelasse ja luua 100% otsekontakti.
 • Lõpuks pakuvad sellised suundumused nagu kasutaja virtuaalset reaalsust, suuredandmeid või IOT arenguid (asjade Internet) väga muutuvat maailma, kus onmikaanilidad ja võrguühenduseta ja võrguühenduseta barjääri lõhkumine on rohkem patenditud.

Online-turunduse ja elektroonilise kaubanduse magistri eesmärk on koolitada turunduse spetsialiste, kes teavad, kuidas kaasata uusi kommunikatsioonistrateegia ja kliendiga seonduvaid kanaleid, meediat ja keeli. Selleks käsitletakse digitaalse keskkonna erinevaid tehnikaid, tööriistu ja eripädevusi, sealhulgas nende tulemuste analüüsi, mis tagavad investeeringute tagasisaatmise nendesse tegevustesse. Seega põhineb projekti planeerimisele lähedasel lähenemisviisil kõik peamised aspektid, mis võimaldavad edukate kommunikatsiooni-, suhete ja digitaalse müügi strateegiate väljatöötamist.

Ãliõpilasel on Barcelonas kooliaja lõppedes võimalik Kean'i ülikoolis (USA) kahe nädala jooksul viibida.


Online-turunduse ja elektroonilise kaubanduse magister - Madridis asuv ülikool

Uurige EAE veebiturunduse ja elektroonilise kaubanduse magistrivõistlusi ning EAE professionaalseks, mida kõik ettevõtted nõuavad. Ãpi uute kanalite, meediumide ja keelte lisamiseks kommertsstrateegia juurde, et sellest rohkem ära kasutada.

106823_5.jpg

EAE Business School Online-turunduse ja elektroonilise kaubanduse magistriõppe põhjused

 1. Elamukava New Yorgis
  Kooliõppe lõpus saate kaks nädalat viibida Keani Ãlikoolis (USA). See majutusasutus on lisakulud.


 2. Kogemuslik komponent
  Pakume suurepäraselt praktilist programmi, mille abil saate laialdast programmi selliste ettevõtete, nagu Google, LinkedIn ja Amazon, külastamiseks.


 3. Prestige Partners
  Oleme Hispaanias asuvate peamiste turundusühistute partnerid, nagu Hispaania turunduse ühendus (AME) ja Hispaania digitaalmajanduse assotsiatsioon (ADIGITAL).


 4. Ãrivõrgustikud
  Suurettevõtted ja teised üliõpilased, mis võimaldavad teil laiendada oma kontaktide võrgustikku. 2017. aastal korraldasime kohtumisi selliste ettevõtete juhatajatega nagu Microsofti, Red Bull, HP, CEPSA või Grupo Hero, paljude teiste hulgas.


 5. Rahvusvaheline talentide programm
  Kui te sooviksite rahvusvahelist tööalast arengut, on teil maksimaalne nähtavus rahvusvaheliste ettevõtete hulgas, kes teevad koostööd EAE tööhõive seminaride ja intervjuude kaudu headhunterite ja rahvusvaheliste valikukonsultantidega.


 6. EAE Emprende
  Meie ettevõtlusinkubaatori kaudu koolitame, rahastavad ja kaasame oma ettevõtlusprojekte. EAE Lab pakub teile vajalikke ressursse ja keskkonda, et saaksite tuvastada konkurentsieelised ja arendada oma äriideed.


 7. Nõuandev kogu
  Meie magistrikraadi õppekava on välja töötatud koos nõuandva organiga, mis koosneb 23 spetsialistist teistest ettevõtetest, nagu Unilever, Sony, Mango, Nielsen, Nissan, OgilvyOne, Heineken, Endesa, BP, La Caixa või Dockers.


 8. Edetabel maailmast
  EAE , 35 parimatest Euroopa meistritest teatises (Eduniversal Best Magistriõpe Ranking Worldwide 2016-2017). EAE , Hispaania parima magistrikraadiga kommunikatsiooniministeerium (El Mundo edetabel "250 magistritööd, väljaanne 2017")
  106825_2.jpg

Nõuded ja sissepääs

kaks kraadi

Programmi edukalt läbinud osaleja saab EAE Business School magistrikraadi Online-turunduse ja digitaalkaubanduse peal ning Kataloonia polütehnilise ülikooli (Barcelona Campus) või Rey Juan Carlosi ülikooli (Madrid Campus) kvalifikatsioon.

Ãlikoolide poolt omandatud kvalifikatsioonide saamiseks tuleb järgida nimetatud asutuste nõudeid.


Vastuvõtmise protsess

Meie vastuvõtuprotsessi põhieesmärk on tagada kandidaatide sobivus professionaalse abstrateegia ja akadeemilise õppekava kaudu. Kõik osalejad peaksid kasutama võimalikult palju sellest õppimiskogemusest konteksti kaudu, kus on võimalik välja arendada pikaajalisi suhteid klassikaaslaste, õpetajate ja vilistlastega.

Vastuvõtuprotsessi alustamiseks on vajalik täita vastav vorm, et meie akadeemiline komisjon saaks hinnata kandidaadi profiili. Kui akadeemilise komitee poolt veebiturunduse ja elektroonilise kaubanduse magistriõppe vastuvõtuotsus on positiivne, võib kandidaat registreerida selle registreerimise selle magistriprogrammi.

106809_proceso-admision-eae_1.jpg

karjäärivõimalused

Karjäär Services Ametid EAE Business School on vastutav uute töökohtade loomisel, mis suunab ja kaasas õpilastele analüüsi oma profiili, et saavutada oma karjääri eesmärgid ja kohandada oma ootusi ja huve tööturul.

Karjääride osakond korraldab ka tööhõive edendamise üritusi, nagu Online Tööhõivefoorum; aastas avaldatud rohkem kui 6000 tööpakkumine; või rahvusvaheline talentide programm, mille eesmärk on üliõpilasi, kes otsivad rahvusvahelist arengut ja nähtavust rahvusvahelistel ettevõtetel, koos töökodade ja intervjuudega maailma eri maailmajagudega. EAE osaleb muu hulgas ka suuremahuliste projektidega, nagu näiteks L'Oreal, Banco Sabadell, Leroy Merlin, Kyocera, Schneider Electric, IBM, ja teiste õpilastega, kellel on juurdepääs õpilastele.

Mõned kõige tavalisemad kutsealased väljaviimised pärast veebipõhise turunduse ja elektroonilise kaubanduse magistriõppe lõpetamist on järgmised:


Professionaalsed väljundid:

 • Digitaalne projektijuht
 • Digitaalse turunduse juht
 • Pood direktor
 • SEO vastutav
 • Vastutab SEM-i eest
 • Brändi digitaalhaldur
 • Sisuhaldur
 • Sisu kurraator
 • Digitaalne kommunikatsioonijuht
 • Ãhenduse haldamine


Mõned meie tööhõivearuande 2017 andmed:

 • 93% õpilastest leiab tööd enne kuue kuu möödumist programmi lõppemisest
 • 34% suurendas oma palka kuni 30% ühe aasta jooksul pärast kapteni lõpetamist
 • 67% õpilastest on saavutanud töövõimaluse mõne EAE Business School kaudu kättesaadava marsruudi kaudu
 • 74% nõustuvad uue eriala pakkumisega pärast lõpetamist
Viimati uuendatud Detsember 2019

Teave kooli kohta

EAE is an international Institution of higher education in the field of management. With more than 50 years experience in business education it has provided training for more than 56,000 executives an ... Loe edasi

EAE is an international Institution of higher education in the field of management. With more than 50 years experience in business education it has provided training for more than 56,000 executives and managers. Every year students from more than 45 nationalities gain professional qualification at EAE to hold positions of responsibility within the business world. Näita vähem
Barcelona , Madrid , New York , Shanghai + 3 Rohkem Vähem