Osalise tööajaga MSc laevandus ja transport

Üldine

Programmi kirjeldus

Eesmärk

Osalise tööajaga Master of Science Shipping ja transport programm pakub kombinatsiooni ulatuslikke teadmisi ja oskusi, mis võimaldab teil täita juhtivatel laevandus ja transport tööstuses. Kuna osalejale programmi saate kokku puutuda multidistsiplinaarse vaade mere-, sadama-, transpordi ja logistika küsimusi ja keerulisi probleeme haldamine. Osalise tööajaga programm on spetsiaalselt kohandatud ambitsioonikas spetsialistid, kes soovivad ühendada oma karjääri edasist kõrgharidust.

Programmi struktuur

Osalise tööajaga programm on ühtekokku kaks aastat ja kolm kuud. See koosneb neljast põhilisi mooduleid erinevate kursuste ja lõplik moodul, mis on pühendatud väitekirja uurimistöö. Sul on klasside kaks korda nädalas õhtusel tundi (teisipäeviti ja neljapäeviti, 6: 30-9: 30 PM). Iga 5-6 nädalat terve päev reedel on kavas ekskursioonid ja praktilist koolitust, nagu juhtimine mängud ja simulaatori harjutusi.

Programm pakub erinevaid vahendeid teadmiste ja oskuste arendamine, sealhulgas loenguid, seminare, juhul ülesandeid, esitlusi ja praktilist koolitust. Sind oodatakse valmistada aktiivselt oma klasside neid kasutatakse peamiselt arutluse ja.

Õhtul klassid ja muidugi ülesandeid võimaldab teil suhelda oma kaasõpilastega, vahetada mõtteid, arutleda ja analüüsida. Sa hindab aruannete, ettekannete ja kirjalikud. Programm on täiesti õpetatakse inglise keeles Campus.

KKK

Ülikooli asukoht: Lloydstraat 300, Rotterdam (Holland) Korpus: saadaval STC-Safeport lähedal University u. € 500 / kuus Rahastamine: Ülikool ei paku rahastamist. Muud rahastamisallikad võib leida https://www.studyinholland.nl/scholarships Application: bakalaureusekraad, inglise keele tase - vaata taotlusvormi dokumentide loetelu, mida peaks esitama.

Rohkem informatsiooni

Täpsemat infot programmi kohta leiate meie kodulehel www.stc-nmu.eu. Lisaküsimusi, palun ärge kõhelge Sisseastujale Office.

Telefon: +31 10 448 6060

E-mail: info@stc-nmu.eu

Liitu meiega Seotud-in, Facebook ja Twitter (stcnmu)!

Viimati uuendatud aug 2017

Teave kooli kohta

Netherlands Maritime University is a specialized training and educational institute for the maritime industry. NMU offers a Master of Science in Shipping and Transport, a management program for port a ... Loe edasi

Netherlands Maritime University is a specialized training and educational institute for the maritime industry. NMU offers a Master of Science in Shipping and Transport, a management program for port and shipping professionals. This program is provided in Rotterdam, the Netherlands. Näita vähem
Rotterdam , Sohar + 1 Rohkem Vähem