Põhja-Aafrika ja Lähis-Ida Uuringute Magistrikraad (NAMES)

Üldine

Programmi kirjeldus

Umbes

Põhja-Aafrika ja Lähis-Ida uuringute magister (NAMES) pakub intensiivset sotsiaalteaduste ja humanitaarteaduste kursuste uurimist, mis keskenduvad Põhja-Aafrikas ja Lähis-Idas koos samasuguse intensiivse modernse araabia uuringuga. Kursus hõlmab ka võimalust otseseks kontaktiks valdkonna tegelikkusega ning sotsiaalsete osalejate ja sidusrühmadega. Programm kasutab ära kooli õppejõudude kogemusi selles piirkonnas, samuti nende kogemusi mitmesuguste üliõpilasorganisatsioonide õpetamisel. Programmi eesmärk on rahuldada üliõpilaste vajadusi, kes soovivad selle piirkonna spetsialistideks saada, õppides oma kultuuri, ajaloo, majanduse ja poliitika tundmaõppimist. Õpilased on pärit erinevatest akadeemilisest taustast, sealhulgas rahvusvaheliste uuringute, rahvusvaheliste suhete, politoloogia, antropoloogia, majanduse, sotsioloogia, Vahemere-uuringute ja Lähis-Ida uuringute.

Kavandatud õpitulemused

Programmi NAMES lõpetajad peaksid:

  • Näidata NAME piirkonna ajaloo ja ühiskonna (sealhulgas religioonide) tundmist;
  • Oskama analüüsida kriitiliselt piirkonna tänapäevaseid teemasid, kasutades ühiskonnaõpetuse teooriaid ja meetodeid;
  • Suuda kirjutada kriitiliselt ja analüütiliselt piirkonna teemadel;
  • Oskama kriitiliselt lugeda regiooni materjale ja hinnata autori teoreetilist orientatsiooni;
  • Suudage lugeda, kirjutada ja rääkida araabia keelt keskmist araabia II keelt valides.

Vastuvõtutingimused

Kõik kandidaadid peavad esitama ülikoolile ametlikud avaldused.

Eelvalitud kandidaadid kutsutakse suulisele vestlusele (soovi korral võib korraldada ka kaugvestluse).

Valikukriteeriumide hulka kuulub bakalaureusekraad GPA-ga 3,0 või samaväärne.

Inglise keelt emakeelena kõnelevad inimesed või need, kellel pole kraadi inglise keskülikoolis, peavad täistööajaga programmis osalemiseks olema vähemalt TOEFLi skoor 550 (või samaväärne); Taotlejad, kelle punktisumma on vahemikus 500 kuni 549, võivad AUI keelekeskuses registreeruda kas täistööajaga või osalise tööajaga. Inglise keele koolituse ajal ei saa nad sisukursuseid osaleda, kuid võivad soovi korral võtta ka araabia keele kursused.

Ideaalis peaks kandidaatidel olema ka üks aasta araabia keele õppimist. Õpilased, kes seda nõuet ei täida (põhineb AUI araabia keele testimisel), võivad programmi NAMES algusele eelneva araabia ja põhja-Aafrika uuringute (ARANAS) suveprogrammi ajal kasutada intensiivset araabia 1. ja 2. kursust, mis peaks nad viima vajalik tase.

Programmi nõuded

Programmi tavapärane kestus on kaks täiskohaga semestrit. Lõpetamiseks on vaja vähemalt 30 lõpetajat. Lisaks peavad õpilased esitama ja kaitsma magistritöö.

Fondi kursused

Pärast vastuvõtuotsuseid hindab vastuvõtukomisjon iga kandidaadi akadeemilist rekordit, et teha kindlaks, millised on üliõpilaste põhikursused, kui need on olemas. Neid kursusi võib võtta võrgus. Määratud sihtasutuse kursuste erandite taotlemise menetlused on selgitatud SHSS Graduate Student käsiraamatus.

Viimati uuendatud sept 2019

Teave kooli kohta

Inaugurated in 1995 by His Majesty King Hassan II and Crown Prince Abdallah bin Abdel-Aziz of Saudi Arabia, Al Akhawayn University redefines the classic American liberal arts educational experience at ... Loe edasi

Inaugurated in 1995 by His Majesty King Hassan II and Crown Prince Abdallah bin Abdel-Aziz of Saudi Arabia, Al Akhawayn University redefines the classic American liberal arts educational experience at an affordable price on an architecturally stunning modern campus amidst the beauty of Morocco's Middle Atlas Mountains. Näita vähem