Umbes

Põhja-Aafrika ja Lähis-Ida uuringute magister (NAMES) pakub intensiivset sotsiaalteaduste ja humanitaarteaduste kursuste uurimist, mis keskenduvad Põhja-Aafrikas ja Lähis-Idas koos samasuguse intensiivse modernse araabia uuringuga. Kursus hõlmab ka võimalust otseseks kontaktiks valdkonna tegelikkusega ning sotsiaalsete osalejate ja sidusrühmadega. Programm kasutab ära kooli õppejõudude kogemusi selles piirkonnas, samuti nende kogemusi mitmesuguste üliõpilasorganisatsioonide õpetamisel. Programmi eesmärk on rahuldada üliõpilaste vajadusi, kes soovivad selle piirkonna spetsialistideks saada, õppides oma kultuuri, ajaloo, majanduse ja poliitika tundmaõppimist. Õpilased on pärit erinevatest akadeemilisest taustast, sealhulgas rahvusvaheliste uuringute, rahvusvaheliste suhete, politoloogia, antropoloogia, majanduse, sotsioloogia, Vahemere-uuringute ja Lähis-Ida uuringute.

Kavandatud õpitulemused

NAMES programmi lõpetajate oodatakse (1) näidata teadmisi piirkonna NAME ajaloo ja ühiskonna (sealhulgas religioonide kohta) kohta; (2) suutma analüüsida kriitiliselt tänapäeva probleeme piirkonnas, kasutades sotsiaalteaduste teooriaid ja meetodeid; (3) oskab kriitiliselt ja analüütiliselt kirjutada piirkonna küsimusi; (4) oskab kriitiliselt lugeda piirkonna materjale ja hinnata autori teoreetilisi suundumusi; ja (5) suutma lugeda, kirjutada ja rääkida araabiakeelses versioonis araabia vahepealse intervalli minimaalse tasemega.

Vastuvõtutingimused

Kõik kandidaadid peavad esitama ülikoolile ametlikud avaldused. Eelvalitud taotlejaid kutsutakse üles võtma suulist intervjuud (intervjuusid saab korraldada nõudmisel). Valikukriteeriumid hõlmavad bakalaureusekraadi, mille GPA on 3,0 või samaväärne. Inglise keskmise ülikooli mitte-emakeelse keele kõnelejad või need, kellel ei ole kraadi inglise keele keskkooli ülikoolis, peavad minimaalse TOEFL skoori olema 550 (või samaväärsed) täiskoormusega registreerumisel programmis; Taotlejad, kellel on punktid vahemikus 500 kuni 549, võivad osaleda AUI keelekeskuses kas täistööajaga või osalise tööajaga. Inglise keele õpetuse ajal ei saa nad mingeid infosisu kursusi võtta, kuid võib soovi korral võtta araabia keele kursusi. Ideaaljuhul peaks kandidaatidel olema ka üks araabiakeele õppimise aasta. Õpilased, kes ei vasta sellele nõudele (põhinevad AUI araabiakeelse eksamitunnistusel), võivad võtta programmi NAMES alustamiseks eelnenud araabia ja Põhja-Aafrika uurimuste araabia ja Põhja-Aafrika uuringute (ARANAS) suveprogrammi intensiivse alguse araabia 1 ja 2 vajalik tase.

Programmi nõuded

Programmi tavapärane kestus on kaks täiskohaga semestrit. Lõpetamiseks on vaja vähemalt 30 lõpetajat. Lisaks peavad õpilased esitama ja kaitsma magistritöö.

Fondi kursused

Pärast vastuvõtuotsuseid hindab vastuvõtukomisjon iga kandidaadi akadeemilist rekordit, et teha kindlaks, millised on üliõpilaste põhikursused, kui need on olemas. Neid kursusi võib võtta võrgus. Määratud sihtasutuse kursuste erandite taotlemise menetlused on selgitatud SHSS Graduate Student käsiraamatus.

Programmi õpetamise keel:
Inglise

Vaata veel 3 kursust Al Akhawayn University (in Ifrane)is »

Viimati uuendatud January 12, 2019
See kursus on Online, Ülikoolilinnas, Kombineeritud õpe veebis ja ülikoolis kohapeal
Start Date
aug 2019
Duration
2 - 3 semestrit
Osakoormus
Päevane õpe
Price
2,650 MAD
Maroko õpilaste hind / krediit; 4000 MAD rahvusvahelistele üliõpilastele
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
aug 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

aug 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date