Põhjamaade bioloogilise mitmekesisuse ja süstemaatika magistrikraad

Üldine

Programmi kirjeldus

Saage osa uuest taksonoomikute põlvkonnast, kellel on teadmised ja oskused bioloogilise mitmekesisuse vähenemise vastu võitlemiseks. Meie bioloogilise mitmekesisuse ja süstemaatika magistriprogrammist saate laiapõhjalisi teadmisi elusorganismide, nende suhete kohta ning õpite konkreetseid identifitseerimis- ja uurimisoskusi, et saaksite tulevikus karjääri bioloogilise mitmekesisuse säilitamise alal jätkata.

Valiku põhjused

  • Rõhk on teoreetiliste teadmiste kõrval praktiliste oskuste omandamisel
  • Pidevalt värskendatavad kursused, et kajastada uusimaid uuringuid
  • Programm, mis on kavandatud kohandama üksikute õpilaste karjääri eesmärkidele

Programmi struktuur

Programm on seitsme Põhjamaade ülikooli koostöö ja kursusi õpetatakse kaugõppe ning intensiivsete väli- ja laboriseansside kombinatsioonina erinevates välijaamades ja osalevates ülikoolides. Kauguse element võimaldab teil oma õpingute läbiviimisel palju paindlikkust. Kuni nädala pikkused väli- ja laboriseansid annavad teile praktilise kogemuse meetoditest ning sügavama ülevaate bioloogilise mitmekesisuse ja süstemaatika uuringutest Rootsis ja Põhjamaades.

Programm koosneb 22 saadaolevast kursusest neljas põhikategoorias: bioloogilise mitmekesisuse tuvastamine, bioloogilise mitmekesisuse klassifikatsioon, süstemaatiline teooria ning tööriistad ja oskused. Saate laia koolituse nii praktilistes kui teoreetilistes ainetes ning programmis on palju ruumi, et valida valikkursuste hulgast, sõltuvalt teie huvidest ja karjääri eesmärkidest. Nõue on, et lisate igast kategooriast vähemalt ühe kursuse.

Esimene aasta

  • Alfa taksonoomilised põhimõtted (Göteborg)
  • Põhi- ja molekulaarsüsteemid (Uppsala)
  • Valikaine kursused

Teine aasta

Valikkursus (ed) ja kraadiprojekt (30 või 45 ainepunkti)

või

Kraadi projekt 60 ainepunkti

Karjääri väljavaated

Magistriõpe bioloogilise mitmekesisuse ja süstemaatika alal pakub karjäärivõimalusi üliõpilastele, kes soovivad teha karjääri akadeemilises teadustöös või muuseumi kuraatorina. Samamoodi sobib programm hästi ka mitteakadeemilise karjääriga looduskaitses, valitsusasutustes ja valitsusvälistes organisatsioonides.

Miks Stockholm University ?

Stockholm University õppimine muudab vahet

Stockholm University on üks 100-st kõrgeimalt hinnatud ülikoolist maailmas ja Rootsi suurim kõrgkool, millel on kõrgekvaliteediline haridus ja silmapaistvad teadusuuringud väga erinevates valdkondades.

Meie ülikoolilinnak asub Royal Nationali linnapargis, vaid mõne minuti kaugusel Stockholmi kesklinnast. Stockholmis on hiljuti hinnatud Euroopas ohutumat kapitali ja see on tuntud paljude roheliste ja puhaste piirkondadega. Stockholm juhatab sellistes valdkondades nagu sotsiaalne heaolu, võrdsus, infotehnoloogia, jätkusuutlikkus ja innovatsioon. Rootsis tuntud kui avatud ühiskond on ka sotsiaalse progressi indeksi hulgas maailmas suuruselt teine.

Abikõlblikkuse nõuded

Programmi saamiseks nõuame samaväärset bakalaureuse kraadi suurema bioloogiaga. Lisaks peate näitama inglise keele oskust, mis on samaväärne Rootsi keskkooli tasemega.

Taotlemine ja õppemaksud on vajalikud, kui olete Rootsis ELi / EMP kodanik või kellel on pikaajaline / alaline elamisluba (või ajutise elukoha tõttu muudel põhjustel kui uuringud).

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

The Faculty of Science at Stockholm University is the largest science faculty in Sweden and is among the top hundred science faculties in the world on the Shanghai ranking. The Faculty offers top-clas ... Loe edasi

The Faculty of Science at Stockholm University is the largest science faculty in Sweden and is among the top hundred science faculties in the world on the Shanghai ranking. The Faculty offers top-class education in a number of programs and courses, at the Master's level more than 30 study programs are given in English. Näita vähem