Põliselanike filosoofiate doktor

Southern Cross University

Programmi kirjeldus

Loe ametlikku kirjeldust

Põliselanike filosoofiate doktor

Southern Cross University

Kui olete huvitatud põlisrahvaste teadmiste valdkonna teadustöö eksperdist, annab põlisrahvaste filosoofiate doktor teile võimaluse.

See 3-aastane kraad annab teile parema teadustöö ja kriitilise mõtlemise oskused, et töötada riiklikul ja rahvusvahelisel tasandil põlisrahvaste kogukondade jaoks. Teie töö ja teadustöö eesmärgiks on edendada kriitilisi teadmisi selles valdkonnas tervishoiu- ja inimteenuste sektori ning poliitika väljatöötamiseks.

See kursus võimaldab teil viia läbi oma uurimisprojekti, mille eesmärgiks on põlisrahvastele kasu toomine eksperdi järelevalve all.

Doktoriõppe lõpetamine on märkimisväärne saavutus, mida tunnustavad tööandjad kogu sektorite kaupa nii riigisiseselt kui ka rahvusvaheliselt.

Karjäärivõimalused

Õpilased, kes lõpetavad põlisrahvaste filosoofiate doktori, sobivad hästi teaduse ja akadeemiliste ringkondade, valitsuse, eriala või kogukonna sektori karjääriks, töötavad poliitika väljatöötamisel, teenuste osutamisel ja programmi hindamisel ning juhtidena ja kõrgetasemeliste juhtidega.

Peamised uurimisvaldkonnad

Kandidaadi teadustöö keskmes on läbirääkimised ja nõustub kandidaat, nende juhendaja ja põlisrahvaste Gnibi kolledži direktor. Kandidaate julgustatakse piirama nende uurimist asjakohastel teemadel ja põlisrahvastele kasu toomiseks.

Märkus: Õpilased peavad võtma ühikuid kõigis kolmes seansis.

Hindamismeetodid

Iga üksust hinnatakse tavaliselt kolme ülesande abil, mis võib sisaldada protsessipõhist määramist, nagu ajakiri, tulemuslikkuse hindamine ja aruanne. Ülesanded on üksikasjalikult esitatud iga üksuse juhendis.

Kursuste osakondadele antakse kõrgel eristusvõime, eristusvõime, krediit või pass. Et jõuda doktoritöödele, peab kandidaat saavutama kursuste keskmise taseme.

Doktoritöö formaalset hindamist ei arvestata kirjalikult, vaid see esitatakse välisekspertidele pärast valmimist. Professionaalne doktorikraad antakse pärast seda, kui väitekirja on uuritud ja määratud vastavalt auhinna nõuetele.

Õpetamismeetodid

Õpilasi julgustatakse osalema ülikoolilinnaklassides, et luua suhteid teiste õpilaste ja põlisrahvaste Gnibi kolledžiga. Ülikoolilinnakud üliõpilased kogevad põlisrahvaste pedagoogika aluseks olevaid erinevaid õpetamismeetodeid, sealhulgas lugu, rõngasringe ja arutelusid põlisrahvaste vanematega.

Online-üliõpilased saavad podcast'ide või videokonverentsete seminaride kombinatsiooni ja / või osalevad sünkroonsete veebivideoteenuste või telekonverentsi aruteludes. Kõik õpilased peavad osalema nädalas (neli kuni viis päeva) intensiivset töökoda iga üksuse kohta (kaks nädalat kahekordse kaaluga üksuste jaoks). Õppemeetod võib erineda ühikutest üksusena.

See kool pakub järgmisi programme:
  • Inglise


Viimati uuendatud March 2, 2018
Kestvus ja hind
See kursus on
Online
Ülikoolilinnas
Start Date
Alguskuupäev
Märts 4, 2019
Juuli 2, 2019
Duration
Kestvus
3 - 6 aastat
Osaajaga
Täisajaga õpe
Price
Hind
26,000 AUD
3000 dollarit ühiku kohta, rahvusvahelised üliõpilased.
Information
Deadline
Jan. 20, 2019
Locations
Austraalia - Lismore, New South Wales
Alguskuupäev : Märts 4, 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev Jan. 20, 2019
Lõppkuupäev Märts 4, 2022
Alguskuupäev : Juuli 2, 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev Mai 21, 2019
Lõppkuupäev Juuli 2, 2022
Dates
Märts 4, 2019
Austraalia - Lismore, New South Wales
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev Jan. 20, 2019
Lõppkuupäev Märts 4, 2022
Juuli 2, 2019
Austraalia - Lismore, New South Wales
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev Mai 21, 2019
Lõppkuupäev Juuli 2, 2022