PG Cert / ma karjääri

Üldine

Programmi kirjeldus

MA / PG Cert Karjääriplaneerimise kursus on mõeldud, et varustada teid oskusi, omadusi ja teadmisi vaja professionaalne praktik töötab karjääri valdkonnas, mis võimaldab teil rahuldada klientide erinevaid seadeid.

Kursus sobib vajadustele üliõpilastele, kes soovivad siseneda tööhõive sektoris, samuti need juba hõivatud karjääri või seotud rollid.

Selle asemel, et pühenduda täielikult MA, saate valida õppida aspirantuur (PG Cert) karjääriplaneerimisel. Need õpib täiskoormusega MA on võimalus viia lõpule miinimumnõuete Karjäär Development (QCD) auhinna akrediteeritud Karjäär Arengu Instituudi (CDI) kutseorganisatsioon.

Miks valida MA / PG Cert karjääriplaneerimise?

 • NTU on edukalt õpetanud karjäärinõustamise kursust alates 1973. aastast ja on loonud tugeva riigi maine selles valdkonnas. Sa kasu laia kaasaegse mõtlemise ja arutelu karjääri haridusele, teabele, nõustamine, juhendamine ja väljaõpe, ja saate arendada oskusi teha positiivne mõju sektorile ja elukutse.
 • Õppekava pakub paindlikkust - sul on valida õppimise täistööajaga või segaõpet, ja seal on moodul võimalusi, et aidata teil arendada erialade.
 • See kursus on ideaalne, kui otsite leida tööd või siis on juba hõivatud karjääri arengut või sellega seotud rolli ja otsida Jätkuv ametialane areng võimalusi (CPD).
 • CDI on soovitanud käigus suurepäraseid õpetamine meeskond ja segatakse õppimine uuendusi, tunnistades neid 2015. CDI karjääriplaneerimise auhinna parimate tavade tehnoloogia kasutamist karjääriplaneerimise.

Moodulid

Core moodulid (nii PG Cert ja MA) võivad olla järgmised:

 • Eetilised seisukohad ja Professional Practices
 • Raamistik Professional Practice

Täiendav MA Karjäärinõustamine moodulid võivad olla järgmised:

 • Valikmooduli: kvalifikatsiooni karjääriplaneerimise Professional Standards (QCD) - Karjäär Arengu Instituudi (CDI) akrediteeritud
 • Valikmooduli: Tööturuteabe (LMI)
 • Core moodul: uurimismeetodid ja doktoritöö / Service hindamine

Lisateavet moodulitest, mida võib õppida selle muidugi külasta meie kodulehel.

Tarneaeg ja hindamine

Segaõppe- lähenemisviisist suunas tarne nii PG Cert ja MA, mis hõlmab online õpetamise ja õppimise tegevust ja näost-näkku workshop päeva.

 • PG Cert, näost-näkku sisend toimub seminar päeva (kuus kokku).
 • MA on algselt suurema osa näost-näkku sisend toetab online õpetamise ja õppimise tegevust.

Sest nii kvalifikatsiooni, saate tegeleda erinevate õpetamise ja õppimise meetodeid. Need hõlmavad loengud, tegevusest võrgus, juhtum uurimist, harjutustes või rolli mängib, interaktiivne või grupi õpe, ja tegeliku praktika ja kohaldamise oskusi Ülikooli sidemed ja kooli vahel.

Hindamismeetodid on väga mitmekesised ja mahutada erinevaid õpistiilide ja eelistusi. Nende hulka kirjalike tööde nt juhtumiuuringud või uurimise põhinevaid aruandeid ja peegeldav ja oskusi põhinevad hindamised, sealhulgas üks-ühele juhendamist istungid ja rühmatööd.

Teie tulevast karjääri

Kursuse eesmärk on varustada teid omadused, mis on kõrgelt tööandjad jooksul karjäärivõimalusi ja tööalast sektoris. Lõpetamisel, siis peaks olema võimalik mõtiskleda tavade ja tulemuslikkust, ning teha kindlaks jätkuva ametialase arengu (CPD) ja isikliku arengu vajadustele, mis võimaldab teil kohaneda ja reageerida kontekstuaalne kliendi vajadustele, tööandjate ja sektoris.

Tasud ja rahastamine

Teavet tasude ja võimalikke rahastamisvõimalusi külastada www.ntu.ac.uk/s3fees

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

The School of Social Sciences promotes excellence in higher education, research and consultancy. We offer a diverse range of courses at undergraduate, postgraduate and professional level. Students can ... Loe edasi

The School of Social Sciences promotes excellence in higher education, research and consultancy. We offer a diverse range of courses at undergraduate, postgraduate and professional level. Students can select courses that have been designed in partnership with professional bodies and outside organisations within the public and private sector. Here at the School of Social Sciences, we aim to make a difference to society and the lives of those within it. Näita vähem