Umbes

See kursus, mis on välja töötatud tihedas koostöös mereõnnetuste uurimise kogukonnaga, pakub ainulaadset teadustegevusega seotud õppimist ja õppimist reaalmaailma kogemustest, tagades õpilastele oskused ja teadmised nii akadeemiliste ringkondade kui ka tööstuse parimast.

Kellele see on?

Kursus on peamiselt suunatud osalejatele või osalevatele osalejatele merel toimunud õnnetuste uurimisel ja muudes ohutusalastes tööstusharudes.

Kursus sobib neile, kellel on tehniline või tööalane taust mere- või ohutusalase inseneri ja juhtimisega, õnnetusjuhtumite uurijad ja riiklike uurimisagentuuride, operaatorite, reguleerivate asutuste ja tootjate töötajad.

Miks see kursus?

Kursuse struktuur on välja töötatud tihedas koostöös õnnetuste uurimise kogukonnaga ja Cranfieldi ohutuse ja õnnetuste uurimise keskuse tööstusnõukogu.

Selle kursuse oluline aspekt on praktiliste oskuste arendamiseks juhendajana praktiliste töökodade ja simulatsioonide kasutamine. Seda täiendavad istungid ja moodulid, mis võimaldavad teil läbi viia ranget uurimistööd ja teaduslikku analüüsi koos tehnilise kirjutamise, uurimise ja intervjueerimise tehnikaga.

Cranfield University asub väga hästi, et külastada osalise tööajaga üliõpilasi üle kogu maailma ning pakub erinevaid õpinguid toetavaid raamatukogu- ja tugiteenuseid. See võimaldab kogu maailma tudengitel seda kvalifikatsiooni lõpule viia, samal ajal kui töö- ja eraelu kohustused tasakaalustatakse. See PgCert'i programm saab kasu paljudest kultuurilistest taustadest, mis suurendab oluliselt nii personali kui ka õpilaste õpikogemust.

Kursuse üksikasjad

Kursus viiakse läbi modulaarselt ja koosneb tavalistest õppemeetoditest ja praktilistest kogemustest harjutuste ja simulatsioonide abil.

Programm algab osalemisega kolmenädalasel moodulil uurimise alustel, millele järgneb kolmenädalane moodul rakendatavas mereõnnetuste uurimises. Kaks kohustuslikku moodulit on andnud olulise arvu väliste ettekandjate poolt ohutuse ja õnnetuste uurimise valdkonnas.

Kohustuslikud moodulid

Selle kursuse osana tuleb võtta kõik järgnevas loendis toodud moodulid

  • Uurimise alused
  • Rakendatud mereõnnetuste uurimine

Riiki sisenemise nõuded

Taotlejatel peab olema hea Ühendkuningriigi autasud (või samaväärne) mis tahes erialal või tunnustatud madalama kvalifikatsiooniga ning asjakohane töökogemus meresõiduohutusega seotud valdkondades.

Taotlejatel, kellel ei ole head Suurbritannia kiitusõpet (või samaväärset), soovitatakse osaleda ühe või kahe mooduli (nt õnnetusjuhtumite uurimise alused ja rakendatud mereõnnetuste uurimine) kui üliõpilasena jätkuva kutsealase arengu kursusel, selle asemel, et taotleda magistrantuuri. Palun minge õnnetusjuhtumite uurimise aluste veebisaidile.

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 98 kursust Cranfield Universityis »

Viimati uuendatud Veebruar 15, 2019
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
Duration
1 aasta
Osakoormus
Price
10,350 GBP
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Start Date
jaan 2020
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date

jaan 2020

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date