Read the Official Description

Planeerimist peetakse sageli heakskiitmise protsessiks, UTS lähenemine distsipliinile on kriitiline ülesanne, see ühendab kogukondi valitsustega, institutsioonidega ja arendajatega. Selles kursuses osalevad õpilased ennast poliitika, keskkonna ja demograafilise raamistikuga, et mõista, kuidas planeerimisotsused kujundavad linnakeskkonda pikemas perspektiivis. See kaasatus on multidistsiplinaarne, planeeritav, linnaprojekt, vara, arhitektuur / maastikuarhitektuur, majandus, ruumiline analüüs, õigus ja linnakeskkond.

Selles astmes on nii tugev jätkusuutlikkuse fookus kui ka omandiarenduse tsükli rõhk. Õpilased õpivad maaturgu ja teostatavusuuringuid ning omandavad keerukate ja tõenduspõhiste prognooside teostamiseks tehnilisi oskusi. Samuti õpivad nad, kuidas korraldada laiaulatuslikku struktuuri planeerimist ja kujundada kogukondade peamised kavandatud arengud. Õpilased saavutavad need tulemused, rakendades teooriat reaalmaailma stsenaariumide tegemiseks reaalmaailma õpikeskkondades, sealhulgas peer-juhitud, multidistsiplinaarse meeskonnatöö ja arutelude, juhtumiuuringute ja välitreeningutega, kus on võimalused rahvusvahelisel reisil.

Kraad võimaldab spetsialistidel muuta karjääri tänu multidistsiplinaarsele õppimisele. Lõpetajad on avaliku sektori ametikohtadel, sealhulgas riigi ja kohaliku omavalitsuse teenistuses ning erakonsultatsiooni- ja kinnisvaraarenduse ettevõtetes. Samuti on karjääri suurte arengute ja projektide strateegilises planeerimises, finantsplaneerimisega seotud üldplaneeringus ja allpiirkondliku planeerimise üha olulisemas valdkonnas.

Program taught in:
Inglise

See 94 more programs offered by University of Technology Sydney »

Last updated November 25, 2018
See kursus on Campus based
Start Date
Jan. 2020
Duration
1.5 - 3 aastat
Osakoormus
Päevane õpe
Price
15,750 AUD
AUD-s 24cp-seansi kohta
By locations
By date
Start Date
Jan. 2020
Application deadline

Jan. 2020