Polümeeri keemia magistrikraad

Üldine

Saadaval 2 asukohta

Programmi kirjeldus

Polümeeride keemia

Polümeeri keemia magistrikraad programmil JKU Linz on põhjalik kraadiõppe programm. Õpilased võivad oma oskusi ja andeid teadus- ja uurimistöös täiustada nii klassiruumis kui ka state-of-the-art laborites. Kasutades uusimat mõõteriistad, keskenduvad üliõpilased uutele monomeeridele ja polümeeridele iseloomulike tunnuste väljatöötamisele ja kirjeldamisele. Programmi lõpetajad on kõrgelt kvalifitseeritud polümeersed keemikud, mis loovad tuleviku täna!

Kraadiõppeprogramm pakub väärtuslikku üldteadmistepraktikat. Lõpetajad saavad suure väärtusega töökohti, kus nad saavad rakendada oma ekspertteadmisi ja koolitatud meetodeid. Lõpetajad ei tee mitte ainult oskusi, mis on vajalikud teaduslike teadmiste ja meetodite ülekandmiseks töökohale, vaid nad on võimelised tegema nõudlikke ülesandeid tootmist ja polümeeri iseloomustamist.

Teie hüvitised

 • Käsitöö koolitus
 • Juurdepääs kaasaegsele varustusele
 • Tugev ja igakülgne tööstuspartnerite toetus
 • Lai, rahvusvaheline võrgustik
 • Juurdepääs paljudele polümeeriinstituutidele ja koostöö JKU-ga

Hariduseesmärgid

Polümeeri keemia magistriõppeprogrammi lõpetajad on hästi haritud inseneri ja loodusteaduste vallas. Lõpetajad omavad põhjalikke teadmisi polümeeri teadustes (polümeeri keemia, polümeeride füüsikaline keemia, polümerisatsiooni tehnikad ja tehnoloogiad, materjaliteadused ning polümeeride ja plastide iseloomustamine).

Õpilased õpivad hoolikalt läbi eksperimente ja hindama erinevaid reaktsiooniteid ja protsesse polümeeri sünteesi ja iseloomustamise valdkonnas.

JKU Linzi ulatuslik õppekava võimaldab õpilastel:

 • Pane oma uudishimu piirid sisse
 • Vaadake, kuidas ohutult ja professionaalselt hallata polümeeri valmistamiseks vajalikke tooraineid
 • Kasutage nüüdisaegseid seadmeid praktilise töö tegemiseks
 • Eksperimentaalse teabe tõlgendamine ja tulemuste analüüs laiemas kontekstis

Töövõimalused

Polümeeride keemia valdkonna kõrgkoolid on kõrgelt hinnatud spetsialistid, neil on kõrge töökoha tase ja nad saavad jätkata erinevaid professionaalseid ametikohti. Lõpetajad osalevad tihti teadus- ja arendustegevuses ning samuti sünteesi ja iseloomustamise valdkondades nagu keemiatööstus, plastmassitööstus ja farmaatsiatööstus.

Professionaalsed väljakutsed hõlmavad positsioone ehituses, pakendis, kosmosetööstuses, spordikaupades, autotööstuses, samuti elektri- ja elektroonikatööstuses.

Kõrgkoolid JKU juures

Pärast magistriõppe edukat lõpetamist saate JKU-s täiustatud kraadi:

 • Doktor / tehnikateaduste doktor
 • Doktorikraad / loodusteaduste doktor
 • DI / MSc - juhtimine polümeersetes tehnoloogiates

Soovituslik uuringukava

Magistriõppe osana peavad üliõpilased läbima 120 ECTS ainepunkti järgmises valdkonnas:

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Young, but oh so impressive. At just a little over 50 years old, the JKU has experienced quite a bit - and has a lot to offer: an outstanding selection of academic degree programs on one hand and on t ... Loe edasi

Young, but oh so impressive. At just a little over 50 years old, the JKU has experienced quite a bit - and has a lot to offer: an outstanding selection of academic degree programs on one hand and on the other, it is a place to be happy. Näita vähem
Linz , Ceske Budejovice + 1 Rohkem Vähem