Poliitikateaduste magistrikraad - avalik majandus, õigus ja poliitika

Üldine

Programmi kirjeldus

Lühidalt

  • Kraad: kunstide magister (MA)
  • Taotluse esitamise etapp: 1.4. - 1.6.
  • Tüüp: järjestikune, piiratud
  • Õppekohad: 40
  • Õpingute algus: 1. oktoober
  • Uuringu ulatus: 120 AP pärast ECTS
  • Standardne õppeperiood: 4 semestrit
  • Õppekeel: 1. semester valdavalt inglise keel, seejärel saksa
  • Semestri panus: ca. 353 eurot

Tänapäeva riikide tõhusust ja legitiimsust määrab suures osas poliitika, õiguse ja majanduse keeruline koosmõju. Globaliseerumise ja rahvusvahelistumise suundumuste tulemusena on see suhtlemine viimastel aegadel muutunud dünaamiliselt, mis on viinud muutunud riikluse vormide kujunemiseni ja uutesse suhetesse riigi, ühiskonna ja majanduse vahel. Magistriprogrammi poliitikateadus - avalik majandus, õigus ja poliitika (PELP) on pühendatud nende dünaamiliste interaktsioonide teoreetiliselt ja metodoloogiliselt usaldusväärsele, probleemile orienteeritud ja integreeritud poliitilisele analüüsile. Programm on osa DAAD programmist Public Policy and Good Governance.

Poliitikateadus kaptenis

Poliitikateaduse uuring Leuphana kõrgkoolis koondab erialasid, mis on alati käsitlenud riigi, ühiskonna ja majanduse suhet. Selles keerulises suhtlusvõrgus tekkivaid küsimusi, probleeme ja lahendusi analüüsitakse ja analüüsitakse poliitikateaduse, majanduse ja õiguse seisukohast. Keskendutakse riigi tegevuse põhjustele, raamtingimustele ning ühiskondlikele ja majanduslikele tagajärgedele ja tagajärgedele. Eesmärk on distsipliinipõhine ja samal ajal interdistsiplinaarne terviklik poliitika, õiguse ja majanduse koosmõju kaalumine.

Õppimine individuaalse fookusega: poliitika, õigus, vwl või arengu teooria ja poliitika

Kuus individuaalselt valitud ja suures osas vabalt kombineeritavat moodulit edastavad distsiplinaarsest vaatenurgast riigi-teaduslike küsimuste ja probleemide analüüsi teooriaid, lähenemisviise ja meetodeid. Nende valikainete moodulite eesmärk on põhjalike ainepõhiste teaduslike pädevuste väljaõpe poliitikateaduse, avaliku õiguse ja majanduse erialadel. Lisaks on vastavate põhjalike pakkumiste valikul võimalik spetsialiseeruda arenguteooria ja -poliitika valdkonnas.

Esimesel poolaastal annavad kaks individuaalselt määratud sildmoodulit põhiteadmisi erialadel, mida üliõpilased ei oma eelmistes uuringutes piisavalt uurinud või mitte.

Teisel ja kolmandal poolaastal laiendab integratsiooniosakond distsiplinaarseid pakkumisi interdistsiplinaarse perspektiiviga: igas kahes moodulis uuritakse koos valitud teemasid ja probleeme kahe distsipliini vaatenurgast.

Kursuste valikut täiendavad ühelt poolt magistriõppe täiendavad uuringud, milles uuritakse laiapõhjalisi akadeemilisi ja teaduslikult peegeldavaid põhialuseid ning teisest küljest Master Forum'i valdkonda

Esimese semestri kursused on peamiselt inglise keeles, teisel poolaastal inglise ja saksa keeles.

Poliitikateaduste magistrikraad

Magistriõppekava on suunatud riiklikele ja rahvusvahelistele lõpetajatele (bakalaureus või samaväärne), millel on poliitiline, õiguslik, majanduslik, poliitiline ja administratiivne orientatsioon, kes soovivad omandada teadus- ja praktikavaldkondi teadusharude interdistsiplinaarses valdkonnas. Eeltingimused on piisav inglise keele oskus. Lisaks on vaja vähemalt 60 ECTS ainepunkti põhiteadmisi poliitikateaduse, õiguse või majanduse või poliitikateaduse laias valdkonnas.

Poliitiline nõustamine, avalik haldus või teadus - on palju uksi avatud

Magistriprogrammi poliitikateadus - avalik majandus, õigus ja poliitika (PELP) pakub teaduspõhist, interdistsiplinaarset ja probleemile orienteeritud akadeemilist haridust poliitikateaduste valdkonnas. Eesmärgiks on tutvustada õpilastele teooriaid, lähenemisviise ja meetodeid ning praeguste riiklike teaduslike uuringute keskseid empiirilisi tulemusi. Seega on nad ühelt poolt juhtivatel ametikohtadel poliitilis-haldusalas, nt. Ministeeriumides, rahvusvahelistes ja riikidevahelistes institutsioonides ja poliitilistes nõuannetes. Teisest küljest võimaldab õppekavas omandatud teadmised ka õpilastel jätkata oma tööd teaduse valdkonnas - näiteks uurimisinstituutides, mis asuvad nende kolme valdkonna ristumiskohas.

Lõpetamisel teenite magistrikraadi (MA).

Viimati uuendatud Juuni 2019

Teave kooli kohta

Leuphana University established Germany’s first public college. Its Graduate School merges the academic demands of masters and doctorates, and its own Professional School offers highly regarded furthe ... Loe edasi

Leuphana University established Germany’s first public college. Its Graduate School merges the academic demands of masters and doctorates, and its own Professional School offers highly regarded further education programmes. Näita vähem
Lüneburg , Glasgow , Berliin , Maastricht , Valencia , Bridgetown , Fööniks + 6 Rohkem Vähem