Umbes

Kas olete huvitatud poliitikast ja kas soovite spetsialiseeruda Euroopa poliitikasse ja võrdlevasse perspektiivi? Üks aasta täiskoormusega inglise keele magistriõppe programm Politoloogia: Euroopa avaliku poliitika võib olla teie jaoks õige valik. Selles magistriõppes saate analüüsida, kuidas sotsiaalsed, majanduslikud ja poliitilised muutused mõjutavad Euroopa poliitilisi süsteeme ja valitsemisaspekte nii rahvusvahelisel kui ka riiklikul tasandil võrdlevas perspektiivis.

Teid teavitatakse praegustest teadusuuringute püüdlustest ja poliitilistest aruteludest, uuritakse teoreetilisi perspektiive ja arendatakse keerukaid teadustöö oskusi, mida te rakendate Euroopa poliitika kahel peamisel mõõdul. Üks neist on, kuidas riiklikud poliitikad ja poliitilised struktuurid kohtlevad ülemaailmseid sotsiaalseid ja majanduslikke muutusi ning riigiüleseid otsuseid. Teine on see, kuidas riikidevahelisi institutsioone, nagu EL, omakorda mõjutavad riiklikud huvid ja poliitiline mobiliseerimine. Nende kahe nurga integreerimisega omandavad spetsialiseerumise poliitikateaduse üliõpilased: Euroopa avaliku poliitika omandavad põhiteadmised ja oskuste kogumi, mis on otsustava tähtsusega positsioonide nõudmisel Euroopa ja riikliku poliitika kujundamisel. Programm pakub personaalset juhendamist rahvusvaheliselt tuntud töötajate poolt, kelle uurimistulemusi on hiljuti hinnatud Euroopa parimateks selles valdkonnas.

See programm on akrediteeritud NVAO poolt. Pärast programmi lõpetamist saate rahvusvaheliselt tunnustatud magistrikraadi (MSc).

Õppekava

Meie poliitikateaduse magistriprogramm annab põhjaliku ja laiapõhjalise koolituse sotsiaal-ja poliitiliste teaduste metoodika ja teooria. See hõlmab mitmesuguste poliitiliste teaduslike uurimismeetodite rakendamist ja praktilist kasutamist ning tutvustamist mitmesuguste teoreetiliste aspektidega ja nende integreerimist oma uurimistöösse. Magistriõpe on üheaastane täistööajaga programm, mida õpetatakse täielikult inglise keeles. Sellel on 60 ainepunkti töökoormus.

Poliitteadus: Euroopa avaliku poliitika kursused õpiku juhendis.

Programmi struktuur

Programm algab laialdasest ühisest alusest ja võimaldab järk-järgult määrata enda profiili.

 • Perioodil 1 järgite kaht põhiteooriate ja lähenemisviiside kursust kahe poliitilise teaduse alamvaldkonnas: võrdlev poliitika ja rahvusvahelised suhted. Need kursused annavad teile ühise teadmistebaasi ja annavad teile ülevaate kogu distsipliini ulatusest.
 • Ajavahemikus 2 valite kaks valitud teemat, mis käsitlevad kaasaegsete poliitiliste protsesside erinevaid aspekte. Võite valida ühe valitud küsimuse, mis kuulub teie spetsialiseerumisse, ja teine, et laiendada oma ulatust.
 • Perioodil 3 jälgite teaduse ja uurimistöö disaini filosoofia üldisemat kurssi, mis aitab otseselt kaasa väitekirja ettevalmistamisele ja pakub nii teoreetilisi teadmisi kui ka metoodilisi vahendeid.
 • Perioodil 4 teete oma teadustöö oskusi oma erialal asuvas töötoas. Töötades väikestes rühmades konkreetsetel teemadel, teete praktilisi empiirilise tsükli kõiki etappe: uurimisküsimuse valikut ja sõnastust, kirjanduse ülevaadet, uurimistöö disaini, andmete analüüsi ja aruannet. Praktilise kogemuse ja asjakohaste ja ajakohaste teadustöö teemade hulgast, mis siin on siin esitatud, saate kasutada töökohal toimuvat tööd oma magistritöö suunas.
 • Perioodil 5 ja 6 teete oma magistritööga individuaalset tööd, mida juhib üks meie erinevate uurimisrühmade töötajatest.

Miks õppida politoloogiat VU Amsterdam ?

 • Lai alus, selge spetsialiseerumine

Meie programmil on ainulaadne kumulatiivne struktuur, milles iga kuu olete spetsialiseerunud. Alates valdkonna kahes peamistest alamvaldkondadest (rahvusvahelised suhted ja võrdleva poliitika) ühise algusest jagate valitud teemakursuste väiksemate gruppide kaupa ja järk-järgult oma eriala poole. See kulmineerub teie individuaalse magistritöö teemal.

 • Intensiivne järelevalve, õppevälist tegevust

Programm koosneb väga interaktiivsetest juhendamistest, töökodadest ja intensiivsest individuaalsest järelevalvest. Võttes arvesse programmi suhteliselt väikest ulatust (50-70 üliõpilast jagunevad kolme eriala vahel), tõesti teate oma professoritest ja nad teavad teid. Lisakursuste uurimisseminarid, ekskursioonid ja töötoad pakuvad teile võimaluse osaleda ka poliitikas ja (poliitilistel) organisatsioonidel väljaspool klassiruumi.

 • Tugev teaduskomponent

Programm julgustab kasutama nii kvantitatiivseid kui ka kvalitatiivseid meetodeid ning pakub teoreetilistel lähenemisviisidel laiapõhjalist lähenemist, alates traditsioonilisematest teooriatest distsipliini kuni kriitilise teooria juurde. Erinevate kursuste raames pööratakse erilist tähelepanu teoreetiliste teadmiste ja oskuste (põhjendus, kirjutamine, esitamine ja uurimismeetodid) kombineerimisele ning suurt rõhku asetatakse arutelude väljatöötamisele, et toetada oma avastusi. Lõpuks, spetsialisti juhendamisel töötava personali järelevalve all teete oma magistritöö jaoks sõltumatuid uuringuid.

 • Rahvusvaheline maine

Programmi arendab ja õpetab rahvusvaheliselt tuntud meeskond, kellel on ulatuslik rahvusvaheline võrgustik. Meie õpetuse kvaliteeti kinnitavad positiivsed hinnangud: viimastel aastatel on meie õpetajad parimad Madalmaades. Programm on rahvusvaheline, kuna vähemalt 35% töötajatest on rahvusvahelised ja umbes 50% õpilastest, kes alustavad igal aastal välismaalt.

 • Kahetasandiline

On võimalik saada kahekordne kraad. Selle valimisel jälgite 2-aastast programmi, mille jooksul veetma ühe aasta autotööstuses ja ühe aasta Põhja-Carolina ülikoolis Chapel Hillis. Lisateabe saamiseks vt allpool: "Kahetasandiline Euroopa juhtimine".

 • Mis õpilased ütlevad

Sõidukiüksuse magistriõppe üliõpilased on 2017. aasta riiklikus üliõpilasuhtluses öelnud, et nad on rahul hariduse väljakutsega, internatsionaliseerimise, õppimisvõimaluste, ajakavade, õppekoormuse ja grupi suurusega.

Karjääri väljavaated

VU Amsterdam politoloogia magistriprogrammi, on teil võimalik tõhusalt töötada multidistsiplinaarses keskkonnas: teil on tuttav sotsiaalteaduste laiemas maailmas kasutatavate lähenemisviisidega ja neil on kindel alus. Te olete välja töötanud oskused uurimistöö metoodika (analüüs, andmete kogumine ja töötlemine), kirjutamine, esitamine, avalike kõnede ja meeskonnatöö.

Rõhuasetus teadustöö metoodikale ja kirjalikule kirjutamisele on paljude lõpetajate jaoks töö poliitikanalüütikuna või nõustajana rahvusvahelises valitsusvälises või valitsusvälises organisatsioonis, erasektoris või valitsuse ministeeriumi riigiteenistujana. Teil on ka kvalifitseeritud töötada ajakirjanduse valdkonnas. Lõpetajad leiavad ka töökohti kommunikatsiooni- ja välissuhtlustes. Programmi pakutavate teadustöö oskuste põhjalik rakendamine valmistab teid ette ka edaspidiseks karjääri akadeemiliste ringkondade jaoks. Paljud meie lõpetajad osalevad hea mainega Ph.D. üle kogu maailma.

Praktika
(Rahvusvahelise) organisatsiooni positsiooni leidmine võib olla keeruline, eriti praegusel tööturul. Programmi ajal saate rohkem teada omaenda huve ja seda, kuidas saate neid kasutada rahvusvahelise karjääri jaoks. Pärast kapteni lõpetamist saavad kõrgelt motiveeritud õpilased oma professorite poole pöörduda praktikumide võimaluste poole professorite võrgustiku raames. Võimalus on ka meie poliitikateaduste osakonna teadustöö praktika. See töökogemus aitab teil oma karjääri edendada.

Programmi õpetamise keel:
 • Inglise

Vaata veel 79 kursust Vrije Universiteit Amsterdamis »

Viimati uuendatud November 8, 2018
See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
1 aasta
Päevane õpe
Price
2,083 EUR
EMP-i ELi üliõpilaste jaoks.
Deadline
Võta kooliga ühendust
1 April for non-EU-students.
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Võta kooliga ühendust
1 April for non-EU-students.
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Võta kooliga ühendust
1 April for non-EU-students.
End Date