Postprofessionaalne MS säästva kinnisvara arendamise programmis

Üldine

Programmi kirjeldus

MS.SRED on jätkusuutlikule kinnisvaraarendusele keskenduv postprofessionaalne kraadiõppe programm, mis viib arhitektuuri magistrikraadini. Programm tegeleb säästva arengu mutrite ja poltidega, alates ehitussüsteemidest ja ärimudelitest ning lõpetades kogukonna ja keskkonnahoiuga.

Manhattani kesklinnas Syracuse ülikooli Fisheri keskuses asuv NYC residendist programm tugineb linna arhitektuuri- ja linnainnovatsiooni kultuurile. Siin vastab teoreetiline uurimine reaalse maailma rakendustele. Programm algab ühe vajaliku stuudio ja kooskõlastatud kinniseminariga, mis pakuvad disainipõhist sukeldumist arengu põhialustesse. Nõutavad klassid kinnisvara finantseerimise, säästvate ehitusprotsesside, vastupidava maakasutuse ja planeerimise ning kinnisvaraõiguse ja äri alal loovad alusteadmiste ja oskuste kogumi.

Lisaks ühendab praktikakursus õpilasi juhtivate spetsialistidega, nagu ka nädala pikkune „residentuur“ Syracuse ülikooli peamises ülikoolilinnakus. Programm kulmineerub nurgakiviprojektiga, mille käigus õpilased tegelevad oma disaini- ja arendusprojektiga.

Programm sobib hästi arhitektuuri või sellega seotud distsipliini kraadiga isikutele, kes soovivad mõista ja rakendada majandusarengu, sotsiaalse võrdsuse ja keskkonnakujunduse omavahelist olemust.

Meie MS on USA üliõpilaste ja vahetuskülastajate programmi poolt määratud kraad STEM.

Pange tähele: teadustööga tegeleva teaduse magistri pärast ei saa seda ainuüksi ametialast kraadi omandada Ameerika Ühendriikides arhitektuuride registreerimise eksami või litsentside saamiseks.126690_pexels-photo-313691.jpeg energepic.com / Pexels

Vastuvõtmise eeldus

Taotlejad peavad lühikese essee abil täpsustama oma praeguseid teadusuuringute oskusi ja eelnevat kogemust valdkonnas, samuti esitama isikliku avalduse, milles kirjeldatakse nende eesmärke kraadiõppe jaoks. Programmi vastu võetud üliõpilased määratlevad oma projekti täpsemalt arutelul õppejõudude nõustajaga sisseastumisele eelnenud kuudel. Juhendamine toimub erinevates ametlikes oludes, sealhulgas isejuhtivad stuudiod, iseseisvad õppetööd ja kraadiõppe kursused, mida pakutakse Arhitektuurikoolis või Syracuse ülikooli muudes üksustes, kus valdkondadevahelist suhtlust ja vahetust toetatakse ja julgustatakse. Programm lõpeb Syracuse'is toimuva sümpoosioniga, kus õpilased tutvustavad oma disainitöö ja uurimistöö tulemusi.

Programm on avatud kvalifitseeritud üliõpilastele, kellel on erialane kraad arhitektuuris (BArch või MArch või samaväärne) või kellel on tõendatavad teadustöö oskused ja tööd arhitektuuris või sellega seotud valdkondades. Täidetud taotlusvormile peab olema lisatud varasemate akadeemiliste ärakirjade ametlik koopia, kolm soovituskirja, akadeemilise ja erialase töö portfoolio ning lühike uurimistöö ettepanek, milles tuuakse välja selged intellektuaalsed huvid ja hariduslikud eesmärgid ning näidatakse valmisolekut programmi nõudmistele . GRE hinded on väga soovitavad, kuid mitte nõutavad. TOEFLi hinded on vajalikud kõigi taotlejate jaoks, kelle emakeel pole inglise keel.

Viimati uuendatud nov 2019

Teave kooli kohta

Founded in 1873, the Syracuse University School of Architecture consistently ranks among the best schools of architecture in the nation.

Founded in 1873, the Syracuse University School of Architecture consistently ranks among the best schools of architecture in the nation. Näita vähem