Postprofessionaalne MS vastupidava kinnisvaraarendusprogrammis

Üldine

Programmi kirjeldus

MS.RRED on kutsealane kraadiõppe programm, mis keskendub vastupidavale kinnisvaraarendusele, mis viib magistrikraadini arhitektuuris. Programm tegeleb vastupidava arengu mutrite ja poltidega, alates ehitussüsteemidest ja ärimudelitest ning lõpetades kogukonna ja keskkonnakaitsega.

Manhattani kesklinnas Syracuse ülikooli Fisheri keskuses asuv NYC residendist programm tugineb linna arhitektuuri- ja linnainnovatsiooni kultuurile. Siin vastab teoreetiline uurimine reaalse maailma rakendusele. Programm algab ühe vajaliku stuudio ja koordineeritud kinnisvara-seminariga, mis pakuvad disainipõhist sukeldamist arengu põhialustesse. Vajalikud klassid kinnisvara finantseerimise, säästvate ehitusprotsesside, vastupidava maakasutuse ja planeerimise ning kinnisvaraõiguse ja äri alal loovad alusteadmiste ja oskuste kogumi.

Lisaks seovad õpilased õpingute ajal juhtivate spetsialistidega, osaledes spetsiaalsel kontsentreeritud keelekümbluskursusel Syracuse ülikooli põhilinnas.

Programm on loodud lõpetajate ettevalmistamiseks konkurentsivõimeliseks karjääriks praktikas, õpetamises ja teadustöös ning sobib hästi arhitektuuri või sellega seotud distsipliini eriala omandanud isikutele, kes soovivad mõista ja rakendada majandusarengu, sotsiaalse ja omavahel seotud olemust võrdsus ja keskkonnakujundus.

Meie MS on USA üliõpilaste ja vahetuskülastajate programmi poolt määratud kraad STEM.

Pange tähele: teadustööga tegeleva teaduse magistri pärast ei saa seda ainuüksi ametialast kraadi omandada Ameerika Ühendriikides arhitektuuride registreerimise eksami või litsentside saamiseks.

126690_pexels-photo-313691.jpegenergepic.com / Pexels

Vastuvõtmise eeldus

Taotlejad peavad lühikese essee abil täpsustama oma praeguseid teadusuuringute oskusi ja eelnevat kogemust valdkonnas, samuti esitama isikliku avalduse, milles kirjeldatakse nende eesmärke kraadiõppe jaoks. Programmi vastu võetud üliõpilased määratlevad oma projekti täpsemalt arutelul õppejõudude nõustajaga sisseastumisele eelnenud kuudel. Juhendamine toimub erinevates ametlikes oludes, sealhulgas isejuhtivad stuudiod, iseseisvad õppetööd ja kraadiõppe kursused, mida pakutakse Arhitektuurikoolis või Syracuse ülikooli muudes üksustes, kus valdkondadevahelist suhtlust ja vahetust toetatakse ja julgustatakse. Programm lõpeb Syracuse'is toimuva sümpoosioniga, kus õpilased tutvustavad oma disainitöö ja uurimistöö tulemusi.

Programm on avatud kvalifitseeritud üliõpilastele, kellel on erialane kraad arhitektuuris (BArch või MArch või samaväärne) või kellel on tõendatavad teadustöö oskused ja tööd arhitektuuris või sellega seotud valdkondades. Täidetud taotlusvormile peab olema lisatud varasemate akadeemiliste ärakirjade ametlik koopia, kolm soovituskirja, akadeemilise ja erialase töö portfoolio ning lühike uurimistöö ettepanek, milles tuuakse välja selged intellektuaalsed huvid ja hariduslikud eesmärgid ning näidatakse valmisolekut programmi nõudmistele . GRE hinded on väga soovitavad, kuid mitte nõutavad. TOEFLi hinded on vajalikud kõigi taotlejate jaoks, kelle emakeel pole inglise keel.

Viimati uuendatud apr 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Founded in 1873, the Syracuse University School of Architecture consistently ranks among the best schools of architecture in the nation.

Founded in 1873, the Syracuse University School of Architecture consistently ranks among the best schools of architecture in the nation. Näita vähem