Prantsusmaa

Study in France

Kõrghariduse Prantsusmaal

Prantsusmaa on hetkel populaarsuselt neljandaks uuring sihtkohaks maailmas, ja see 's ei ole ime oma suurepärase kultuur, kõrgelt hinnatud ülikooli süsteemi ja loositud suhteliselt madal õppemaks. Igal aastal ligi 300.000 õpilast reisida Prantsusmaale ainus eesmärk õpib oma koolides.

Kõrgharidussüsteemi Prantsusmaal võib veidi segadusse ajav. Süsteem on standardiseeritud, arvesse kolmetasandiline süsteem, mis muudab veidi lihtsam aru saada. Täna üliõpilaste algab ajades litsentsi, mis on sarnane bakalaureuse 's kraadi. Sellele järgneb magistriõppe koolitus. Lõplik koolituse tase doktorikraadi. Litsents kestab kolm aastat, enne kui koos kaheaastase vajalikud magistrantuuris. Doktorikraadi programm eeldab tavaliselt kolmeks aastaks.

Prantsusmaa 's ülikoolid on riigi poolt rahastatav nii õppemaksu ei ole kõrge.Mängi kulutada umbes 200 € - 400 € aastas, sõltuvalt uuringute te tegelevad ja ülikooli sa osaleda. Erandiks on prantsuse ärikoolides. Enamik ärikoolides on eraomandis ja õppemaksu võib olla üle 15000 € aastas.

Prantsusmaa on üsna avatud liitumise eest esimese aasta bakalaureuse programmid. Kuid pärast esimest aastat, õpilased peavad läbima rea ​​eksameid, mis võib olla väga konkurentsivõimeline, et leida koht, kui teise aasta õpilased. Riigil on ka valikulise koolides kutsutakse Grandes Ecoles, mis ainult vali õpilased on valitud, ja need on selektiivne sisseastumiseksameid kõrgem õppemaks ja prestiiži.

Õppeaasta Prantsusmaal algab septembri lõpus, koos kevadsemestri algus veebruari alguses. Holidays toimuvad jõulude ja New Years, samuti All Saints 'Day ja ülestõusmispühade. Enamik koole on ka kevad vaheaega ja kolme kuu suvepuhkuste.

Pärast ülikooli lõpetamist, paljud õpilased minna püüdlema teaduslike õppeprogramme. Need ühe-kuni kolmekuulise programme saab toetada läbi kõrgetasemelise teadus-õppekava toetus, mis katab reisikulud, õppemaks ja elamiskulud.

 

Viisanõue

Kui tulete õppima Prantsusmaale riik Euroopa Liidus, siis ei ole vaja taotleda üliõpilase viisat. Kui teie kodumaa on väljaspool Euroopa Liitu, siis pead külastama Prantsuse konsulaat saada üliõpilase viisat enne sinna reisimist. Teie viisa teenib tõendina oma residentuuri staatus ajal oma esimese õppeaasta. Pärast aasta, peate taotlema Carte de Sejour. Samuti peate registreerima kohalikus immigratsiooni büroo 30 päeva jooksul oma riiki saabumise.

 

Tips

Kuna kadunud õppemaksusumma ja suur huvi rahvusvahelistele üliõpilastele, sa tahad teha oma plaanidest õppimiseks Prantsusmaa alguses. Kuigi sissepääs ülikoolid ei ole palju raskusi kui oled esimese aasta üliõpilane, eluaseme leidmisel ja saada oma paberimajandust, et võtab aega. Kui teil on vaja rahalist abi, siis tahad, et taotleda oma õppe-või kursuse toetus samuti.

Nagu te valmistada õppida Prantsusmaal, siis tuleb vahel mõned maailma 's top mõtlejad. Sa 'll on võimalus õppida saali, mis olid kord graced nimed nagu Sartre, Durkheim või Marie Curie. Kuigi protsessi kohaldatakse ülikoolide ja töötab läbi bürokraatia võib olla heidutav, et lõpuks saad kvaliteetse hariduse on üllatavalt taskukohane hind, muutes vaeva väärt võttes.

Umbes Prantsusmaa  

Prantsusmaa on üks olulisemaid mängijaid Euroopa poliitiline ja majanduslik mäng. Olev piiril Pürenee poolsaare ja Mandri-Euroopas, Prantsusmaal on juba ammu kultuuri keskpunkt Euroopas. Paris, eriti, on kõrgus moetööstus ning paljud maailma 's juhtiv moe mõjutusi pärit Pariisi moe maja. Itaallased on ka mõned maailma 's kõige tähistas kirjanikud, sealhulgas nimed nagu Rousseau ja Voltaire. Oma ühendused Saksamaa, Prantsusmaa oli üks liidritest ühinevas Euroopas ja algab Euroopa Liidus.

Lisaks moe-ja kirjalikult, Prantsusmaa on tuntud oma kulinaarne traditsioon. Üle 250 eri sorti juustu seestpoolt oma üürnikelt ja veini armastavad tean, et nad saavad pöörduda Prantsusmaale õrn, maitsev veine.

Kas te kaalute Prantsusmaa oma kulinaarne pärand, kunstiline elegantsi või lihtsalt sellepärast, et sa tahad kogeda kultuuri uude asukohta, leiad erinevaid tegureid, et juhtida teie suunas õpib selles Euroopa juhtiv riik. Kuna Prantsusmaa meeldib nii palju välisüliõpilasi, elu ülikoolis on rikas kultuurilise mitmekesisuse. Kultuuriliselt õpetlik kogemus on lihtne leida Prantsusmaal. Muuseumid, eriti Pariisis, võimaldab ELi elanikud, kes on õpilased alla 26 tasuta sissepääs. Student kaardiomanikele leiavad ka soodustust transport, toit ja meelelahutus.

 

Kliima Prantsusmaal

Prantsusmaa on mahe kliima mõjutab tugevalt Vahemeres. Mugav aastaringne temperatuuride ja rikkalik päikest tähendab palju võimalusi aega õues.Mägedes, leiad palju lund nädalavahetusel suusareisid ja sledding, samas Nice ja Cannes potentsiaal ujuda algab varakevadel. Suvel leiad kuum, rand ilm paljudes riigi osades, kuigi mägedes pakkuda jahedam, mugav temperatuurid matkama.

 

Elukallidus ja eluaseme

Elukalliduse Prantsusmaa on par omaga enamikus Euroopa riikides. Siiski, Pariis, kus paljud top ülikoolides asuvad, on palju suurem elukallidus. Ka leidmisel Pariisis võib olla raske, sest kõrge rahvastikutihedus. Kui sa tead, siis õpib Pariisis, leida oma eluaseme varakult, enne varasügisel rüselus saadaval kohtades.

Paljud õpilased valida, kas elada Cite Universitaire Internationale de Paris, suur elu-asukoha Lõuna Paris. Ruumid on piiratud, nii et kui soovite jääda siia, kohaldama aasta enne te kavatsete jääda.

Kui te õpivad väljaspool Pariisi, siis tõenäoliselt leida subsideeritud majutus campus või lähedal ülikooli spetsiaalselt välistudengitele. National Student heaolu büroo (CNOUS) ka subsideeritakse ühiselamute välisüliõpilastele, mis võib olla üks võimalus taskukohane eluase.