Prikladnaya informaatika disain

Üldine

Programmi kirjeldus

Applied informaatika projekteerimise

&nbsp

Eesmärgiks on anda põhjalik hariduse valdkonnas raalprojekteerimise infokeskkonna tööstuse, majanduse ja meedia.

&nbsp

Haridus eesmärk on arendada võimeid arvutigraafika ja animatsiooni, haridus-ja maitse sisendama kunstiline ja esteetiline oskusi, mis suurendab oluliselt konkurentsivõimet lõpetajatele tänapäeva tööturul.

&nbsp

Lõpetajad on oskusi, et tehnilise teabe keskkond, disain tarkvaraliidesed ja Web-disain, infotehnoloogia audio ja video reklaam, arvutigraafika ja animatsiooni, arvutimängude tööstusele.

&nbsp

Lõpetajad nõudluse kirjastamise osakonna-, trüki-, spetsialiseerunud organisatsioonide arvuti abil projekteerimine, reklaam osakonnad ettevõtteid ja organisatsioone, turundusosakond, disainistuudiod, arhitektuuri ja disaini Magistriõpe Kimi, kujundus ja disain kontorid, Web-stuudiod, arvuti keskused.

&nbsp

Kraad: Master of Applied Computer Science

&nbsp

Väljastamise osakond: osakonna Reklaam ja kulturoloogia humanitaarteaduskond

Viimati uuendatud sept 2011

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Umbes Ülikool Krasnojarski täna on tuntud üle kogu maailma üks suurimaid Rocket and Space Centers Venemaal olulisi teadus, koolitus kõrgelt kvalifitseeritud töö võimsust ja tööstus. Üle 70% Venemaa k ... Loe edasi

Umbes Ülikool Krasnojarski täna on tuntud üle kogu maailma üks suurimaid Rocket and Space Centers Venemaal olulisi teadus, koolitus kõrgelt kvalifitseeritud töö võimsust ja tööstus. Üle 70% Venemaa kosmoseaparaatides on arendatud ja toodetud Krasnojarski. Siberi riik Aerospace Ülikool (SibSAU), asutatud aastal 1960 kui ainulaadset kõrgema õppeasutuse, kus teoreetiline koolitus on koos tava hi-tech ettevõtted, praegu on kaasaegne multidistsiplinaarne kõrgem kool, kus spetsialistid nagu kõrgtehnoloogia ja innovaatiliste valdkondades nagu raketi ja ruumi tootmist, samuti arvutiasjandus, rahvusvaheline äri, rahandus, juhtimine ja humanitaarteaduste on koolitatud. SibSAU on koolitanud rohkem kui 20 000 spetsialisti nende aastate. Rohkem kui 60% inseneride, teadlaste ja juhtivtöötajate aluse ettevõtted - PJSC "ISS nime akadeemik MF Reshetnev" ja PJSC "Krasmash riigi Enterptise" - on lõpetanud Siberi riik Aerospace Ülikoolis. Tänapäeval SibSAU nime akadeemik MF Reshetnev on rahvusvaheliselt tunnustatud teadus-ja hariduskeskus, mis viib kõrgema kooli filiaali juhtiv töö võim koolitus teadusorganisatsioonide ja ettevõtete kaitse keha valdkonnas "Space Systems". Ülikool jätkab traditsioone kõrgem tehnikum ühendades teoreetilist õpetamise ja töötada teaduspõhine põhiline ettevõtete ruumi filiaal; seda peetakse üks uuenduslik keskusi Venemaal. Teaduslike prioriteetide Ülikooli on "Space Information Systems", "Secluded Mehitatud Space Systems", "Rocket and Space Sõidukid Production". Nendes valdkondades SibSAU võtab juhtiva positsiooni Vene Föderatsioon, peale selle, tööjõu koolituse ja teadusliku uurimistöö. Näita vähem