Professionaalne magister avaliku halduse alal

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Kasvava nõudluse rahuldamiseks, mida iseloomustavad tugevad professionaalsed tulemused Brasiilia avaliku sektori segmentides, käivitas FGV / EBAPE 2012. aastal avaliku halduse magistriõppe (MAP) avaliku halduse alal. See on stricto sensu kraadiõpe, mis võimaldab üliõpilasel teda oma ametialase tegevusega leppida ning teadmisi üle anda avalikele organisatsioonidele ja ühiskonnale.

Eesmärk

Treenige Brasiilia avaliku sektori juhte. Programm võimaldab uutel meistritel nõustada, täita juhtimis- või juhtimisrolle avaliku halduse alal, samuti edendada nende akadeemilist karjääri.

Sihtrühm

See on suunatud tippjuhtidele, juhtidele ja spetsialistidele, kes töötavad otsese ja kaudse halduse riigiasutustes erinevates valitsemisalades.

Miks õppida FGV Ebapes?

  • Hinnatud haridusministeeriumi (MEC) hinnangul riigi parimate koolidena, saades kõrgeima hinde, vastavalt üldkursuse indeksi (IGC) värskeimale väljaandele.
  • Rahvusvaheliselt tunnustatud professorid ja teadlased maailma mainekamatest asutustest
  • Strateegiline ja õpilasvahetuspartnerlus enam kui 50 kooliga 26 riigist, näiteks Università Commerciale Luigi Bocconi, Sciences Paris, Cornelli ülikool, Emory ülikool, Kopenhaageni ärikool, Esade.
  • Üle 5000 vilistlaskogu liikme
  • Koolil on rahvusvaheline kvaliteedi parandamise süsteem (EQUIS-EFMD) ja AACSB rahvusvaheliste eelkoolituskõrgkoolide ärikoolide assotsiatsioon (EQUIS) ja MAP-i kaudu oli see esimene kool, kus avaliku halduse kraadiõppe kursus toimus stricto sensu kraadiõppes. Brasiilia ja Ladina-Ameerika saavad ICAPA (avaliku halduse ja koolituse rahvusvahelise komisjoni akrediteerimise) akrediteeringu.121678_120231_6.jpg

Klasside režiim

Tavaline:

Kursus pakutakse öösel.

Klassid algavad iga aasta veebruaris.

Kvartali õppekava ülesehitus.

Intensiivne:

Kursused, mida õpetatakse kontsentreeritud moodulites, mis kestavad üks nädal ja umbes 6-nädalase intervalliga.

Klassid algavad iga aasta augustis.

Kvartali õppekava ülesehitus.

Valimisprotsess

Miinimumnõuded

Töökogemus;

Inglise keel (lugemine ja mõistmine);

Lõputunnistus.

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

The first public administration school in Latin America, the Brazilian School of Public Administration at the Getulio Vargas Foundation (FGV/EBAP) was established in Rio de Janeiro on April 15, 1952 t ... Loe edasi

The first public administration school in Latin America, the Brazilian School of Public Administration at the Getulio Vargas Foundation (FGV/EBAP) was established in Rio de Janeiro on April 15, 1952 through a partnership between the United Nations (UN) and the FGV, in order to respond to demands for qualified professionals in this field. Näita vähem
Rio de Janeiro , Bailrigg , Montrealis , Yokohama , Bengaluru + 4 Rohkem Vähem

Akrediteeringud

EFMD Equis Accredited
AACSB Accredited