Programmi üksikasjad

Professionaalse kommunikatsiooni magistriõpe on 30-ühine programm, mida saab lõpule viia kahe aasta jooksul. Õpilased täidavad neli põhilisi ja kuus valikainete kursusi, mis on kolm üksust. Täisajaga üliõpilased registreeruvad kursustel igal sügisel ja kevadsemestril. Kursused on saadaval ka suvel. Kraadiõpe ulatub kas nurgakiviks või suunatud õppetöösse ja lõpeb projektiga, nagu peegeldav portfell, internatuuri projekt, analüütiline paber või akadeemiline uurimisprojekt.

Õpilased saavad registreeruda professionaalses suhtluses üldise rajaga, mis ühendab kursused strateegilises ja tehnilises kommunikatsioonis segatud erialal tööstuses ja organisatsioonisiseses suhtluses. See laiem keskendumine annab õpilastele väärtuslikke teadmisi edukate suhtluskarjääride käivitamiseks või edendamiseks erinevates valdkondades ja organisatsioonides.

Programmi õpitulemused

  • Põhiteadmised: üliõpilased määratlevad, määravad kindlaks ja rakendavad retoorikaid ja -strateegiaid, mis sobivad erinevatele vaatajaskondadele tõhusaks ja eetiliselt suhtlemiseks.
  • Scholarly Communication: Magistriõppe üliõpilased kirjutavad ja redigeerivad märkimisväärselt läbivaadatud proosa, standardeid ja kommunikatsioonivaldkonnas määratletud konventsioone.
  • Professionaalsus: kraadiõppurid annavad kvaliteetse kirjaliku, suulise ja digitaalse kommunikatsiooni, mis vastab nende professionaalsele kontsentratsioonile ja fookusele.
  • Teadusuuringud: kraadiõppe üliõpilased korraldavad kommunikatsioonivaldkonnas asjatundlikke ja eetilisi teadusuuringuid ning aitavad omandada originaalseid teadmisi oma valitud tööstusharus ja erialal.

Koondumised

  • STRATEEGILINE TEATIS

Strateegilised suhtlejad töötavad planeerijatena, disaineritena ja juhtidena sõnumite väljatöötamiseks ja levitamiseks nii organisatsioonisiseselt kui ka väljaspool. Selles kontsentratsioonis osalenud õpilased analüüsivad, kuidas organisatsioonid suhtlevad avalikkusega, tööstuse ja meediaga nii sisemiselt kui ka väliselt. Õpilased omandavad ka praktilisi suhtlemisoskusi, mis annavad neile töökohas konkurentsieelise.

  • TEHNILINE KOMMUNIKATSIOON

Tehnilised kommunikaatorid kasutavad kommunikatsiooni oskusi keerulise teadusliku, tehnilise või tehnilise teabe tõlkimiseks sisu, mida kasutajad saavad mõista ja kasutada. Selles kontsentratsioonis osalevad õpilased õpivad, kuidas kasutajaga suhtlemist tagada, tagades toote või teenuse konkurentsieelise. Kuna tehnoloogia kasvab mitmesugustes valdkondades, pole selliste kvalifitseeritud, kasutajasõbralike ja juhitavate tehniliste sidevahendite nõudlus kunagi olnud suurem.

  • TERVISE KOMMUNIKATSIOON

See kontsentratsioon tagab õpilastele teoreetilised ja praktilised kommunikatsioonivahendid, mis on vajalikud efektiivseks ja eetiliselt avaliku ja isikliku tervisealase kirjaoskuse mõjutamiseks. Tervishoiualaste teadlikkuse tõstmise kampaaniate loomisel, patsiendi suhete parandamisel, regulatsioonide koostamisel ja tervishoiupoliitika selgitamisel on tervishoiualaste kommunikatsiooniteenuste professionaalid tervishoiu küsimuste mõistmise hõlbustamiseks määrava tähtsusega mitmesuguste tervise ja meditsiiniliste küsimustega tegelevate inimeste teavitamisel, mõjutamisel ja motiveerimisel .

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 14 kursust University of San Francisco - College of Arts & Sciencesis »

See kursus on Kombineeritud õpe veebis ja ülikoolis kohapeal
Duration
2 aastat
Päevane õpe
Price
20,100 USD
Deadline
Võta kooliga ühendust
Offered in Downtown Campus
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Võta kooliga ühendust
Offered in Downtown Campus
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Võta kooliga ühendust
Offered in Downtown Campus
End Date