Projektijuhtimise magister

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Ülevaade

Arendage oma karjääri projektijuhtimises, mille kvalifikatsioon on erinevates tööstusharudes.

RMIT projektijuhtimise magister varustab teid nõudluse juhtimise ja juhtimisoskustega, mis on olulised kõigi tööstusharude jaoks.

See programm on mõeldud spetsialistidele, kes praegu töötavad või soovivad töötada projektijuhtimise valdkonnas. See on eriti oluline spetsialistide jaoks, kes soovivad oma karjääri järgmisel etapil astuda.

See programm rõhutab teoreetilisi praktilisi rakendusi, et arendada suutlikkust reageerida praegustele ja tekkivatele probleemidele ja suundumustele. Te osalete kriitiliselt projektijuhtimise teooria ja parimate tavade põhimõtetega ning hinnata ja rakendada projektijuhtimisstrateegiaid, kasutades reaalmaailma projektipõhiseid näiteid.

Mida saate selle programmi kaudu.

Tänases töökeskkonnas ei ole projektijuhi oskused kunagi nõudlikumad.

Projektijuhtimise magistrikraad aitab teil välja arendada oskusi, mida on maailmas väga paljude valdkondade, näiteks ehitus-, arhitektuuri-, inseneri-, infotehnoloogia, valitsuse ja ürituste korraldamise valdkonnas väga tuntud. Õpid, kuidas käivitada keerukaid projekte mitmesuguste sidusrühmadega, juhtida kõiki ajahetke ja eelarve etappe ning aidata kaasa ettevõtete efektiivsuse suurendamisele.

Miks õppida RMIT projektijuhtimise magistriõppes?

Meie spetsialistide õpetajad, kirglikud teadlased, tööstuse sidemed ja tugev praktiline keskendumine tähendab, et RMIT kraadiõppurid on Austraalias kõige töövõimelisemad.

RMIT on suur rõhk juhtimisele ja juhtimisele, sealhulgas projekti ulatuse määramine, ajakava koostamine, hangete korraldamine, ettevõtlus, kliendisuhete jms arendamine, sobib hästi tööandjate ja tööstuse ootuste rahuldamiseks ja ületamiseks.

See aste on heaks kiidetud Centrelinki toetuseks. Samuti on saadaval Graduate Diploma väljumiskoht.Parim asi RMIT projektijuhtimise uurimisel on see, et uurite koos erinevate tööstusharude ja vanuserühmade õpilastega. Ma olen ehitanud võrgustikku sõpradest ja klassikaaslastega, kellel on aastatepikkune kogemus ehitatud keskkonnas, ja nad on andnud mulle tõelise ülevaate tööstusest, et minna koos teoreetilise tööga, mida me uni'is teeme. -Elicy Lay, projektijuhtimise magister

Andmed

Kuidas sa õpid
Selles programmis pakutavad õpikogemused on loodud selleks, et edendada tipptasemel projektijuhtimise praktikat ja toetada pidevat õppe- ja kutsepraktika parandamist.
Programm ühendab näost näkku õpikeskkonda ja e-ressursse. Te osalete mitmesugustel õppetegevustel, sealhulgas individuaalse ja väikerühma töö, juhtumiuuringute arutelud ja analüüside tegemine näost näkku ning veebipõhiseid arutelusid, peer-peer esitlusi ja töösimulatsiooniga stsenaariume, sealhulgas tööstuse ja teadusuuringute projekte.
RMIT pakub erinevaid õppimis- ja õpetamismeetodeid, sealhulgas loenguid, seminare, stuudioid, töötoad, esitlusi, grupisõnu ja sündikaattooteid.
Teil on juurdepääs online-lehtedele myRMIT üliõpilasportaalis.
Pidev hindamine kogu semestri jooksul hõlmab juhtumiuuringuid, projektiaruandeid, ülesandeid, esitlusi, peegeldavaid ajakirju ja eksameid.
Tööstusühendused
See programm on pühendunud sellele, et pakkuda tööalast integreeritud õpet (WIL), näiteks õppeülesandeid, mis pakuvad teid töökohale.
WIL on paljude hindamiste lahutamatu osa, mis nõuab probleemipõhist õpet ja praktilist mõtlemist.
RMIT Ülikool on pühendunud sellele, et pakkuda teile haridust, mis kindlalt ühendab formaalset õppimist professionaalse või kutsekraadiga.
Rahvusvahelised võimalused
RMIT ülemaailmse kogemuse büroo (GEO) toetab üliõpilasi läbima vahetus- või lühiajalisi liikuvusi üle 165 partnerülikooli kogu maailmas.
Kestus
* Kui olete läbinud edukalt bakalaureuseõppe projektijuhtimise distsipliini, võite saada kuni 48 ainepunkti võrra vabastust ülikoolist kuni 4 kursust programmi esimesel aastal.
Enamik kursusi toimub õhtuti, kus toimub intensiivne nädalavahetuse töötuba või suvepuhkuse klass.

Valikained ja programmi struktuur

Sellel programmil on suur rõhk juhtimisele ja juhtimisele, sealhulgas projekti ulatuse määramine, ajastamine, hanked, ettevõtlus, kliendisuhete, finants- ja tehnoloogiajuhtimine ning teadustöö. Loengute ja seminaride segu, mis on seotud tööstuse juhtumiuuringutega ja töötab vastavates projektides, võimaldab teil ühendada teooria ja praktika tõelises töökeskkonnas.

Te arendate nii üldisi kui ka distsipliini-spetsiifilisi võimeid oma teadmiste ja ideede laiendamise kaudu, mis on kooskõlas tööandjate ja tööstuse praeguste ja tekkivate ootustega.

Lõpetamisel saate:

 • Määrata kindlaks ja rakendada teadmisi kompleksse projektijuhtimise teooria, põhimõtete ja parimate tavade kohta rakenduslikes projektides, mis aitavad kaasa projektijuhtimise erialale ja distsipliinile.
 • Kriitiliselt analüüsida sünteesida ja kajastada projektijuhtimise teooriat ja nii kohalikke kui ka rahvusvahelisi arenguid teadmiste ja praktika laiendamiseks ja väljakutseks
 • Professionaalselt suhelda ja põhjendada projekti ulatust, kavandamist, rakendamist, strateegiat ja / või tulemusi, kaasates tõhusalt erinevaid sidusrühmi mitmes tööstussektoris
 • Rakenda spetsiaalseid teadmisi ja tehnilisi oskusi, mis on vajalikud loominguliselt projekti sidusrühmade mitmekesiste vajaduste rahuldamiseks, uuenduslike lahenduste väljatöötamiseks ning sõltumatu ja otsustava otsustusprotsessi demonstreerimiseks, mis on seotud teie kutsepraktika ja distsipliini
 • Integreerige ja rakendage asjakohaseid tehnilisi oskusi, uurimisprojekte, hinnake tulemusi ja teoree riseerige oma õppimise panuse elukutset ja teadmiste areenil
 • Pakkuge strateegilist projektijuhtimise nõuannet ja kasutage juhtimisoskusi ja meeskonnatöö oskusi, et planeerida ja juhendada projektide rakendamist erinevates projektide juhtimise kontekstides, aidates kaasa distsipliini ja professionaalsele areenil
 • Kasutada spetsiifilisi uurimis- ja tehnilisi oskusi, et strateegiliselt välja töötada ja rakendada projektijuhtimisstrateegiaid ja lahendusi, mis on reageerivad keerukatele jätkusuutlikele ja majanduslikele teooriatele ning suurendavad projekti väärtust, edastamist ja juhtimist.

Saate oma teadmisi üldistest projektijuhtimise kontseptsioonidest ja oma konkreetsest huvivaldkonnast paremini uurida, pakkudes välja valikut valikaineid.

Spetsiaalsed ojad

Saate õppida üldist projektijuhtimise magistriõpi või valida spetsialiseeruda:

 • insener
 • infotehnoloogia
 • katastroofijärgne projektijuhtimine.

Karjäär

Programmi multidistsiplinaarne lähenemisviis laiendab teie teadmisi ja arusaamist projektijuhtimisest ja arendab edasi oma oskusi erinevate tööstusharude koostööprojektidega töötamiseks.

Sisseastujale

Sa pead olema edukalt lõpetanud:

 • Austraalia bakalaureusekraad (või samaväärne välismaalane kvalifikatsioon)

  VÕI
 • vähemalt kaheksa-aastane erialane töökogemus seotud tööstusharus. Samuti võib kaaluda kõrgemal tasemel taotletavaid töötajaid, kes on vanemad kui 8 aastat.

Riiki sisenemise nõuded

Eeltingimused
Puudub
Valikuküsimused

Et arvestada oma töökogemust, peate oma taotlusesse lisama:

 • CV
 • avaldus, mis kirjeldab teie kogemust.

Tasud

2019. aasta soovituslikud tasud

Tasulised kohad: AU $ 26880 *

* Sihtrühmaks on soovituslik 2019 õppeaasta tasu ja see põhineb tavalise täiskoormusega õppetööl (96 ainepunkti). Proportsionaalne tasu kehtib rohkem või vähem täiskoormusega õppekogust.

Lisakulud

 • Üliõpilaste teenuste ja lõõgastuste tasu (SSAF): AU $ 303 maksimaalne tasu 2019. aastal.
 • Muud teie programmiga seotud asjad, sealhulgas väliskülastused, õpikud ja seadmed.

Seda programmi pakutakse ainult täishinna tasumisel. Kui teile pakutakse kohti, peate maksma oma programmi kogu õppemaksu. Siiski võivad nõutavad üliõpilased (näiteks Austraalia kodanikud või Austraalia alalise humanitaaravisa omanikud) taotleda osaliselt või täielikult õppemaksu tasumist Rahvaste Ühenduse valitsuse FEE-HELP laenukava kaudu.

Ülaltoodud tasud kehtivad ainult 2019. aastal ja põhinevad iga-aastasel täiskoormusega õppekoormusel 96 ainepunkti, kui pole märgitud teisiti. Proportsionaalne tasu kehtib rohkem või vähem täiskoormusega õppekogust. Õppemaksu kohandatakse igal aastal ja neid tasusid tuleks kasutada ainult juhendina.

Stipendiumid

RMIT auhinnaks igal aastal rohkem kui 2000 stipendiumi, et tunnustada akadeemilisi saavutusi ja aidata õpilastel erinevatest taustadest.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

One of Australia's original tertiary institutions, RMIT University enjoys an international reputation for excellence in professional and vocational education, applied research, and engagement with the ... Loe edasi

One of Australia's original tertiary institutions, RMIT University enjoys an international reputation for excellence in professional and vocational education, applied research, and engagement with the needs of industry and the community. Näita vähem