Loe ametlikku kirjeldust

Magistriõpe tasemel õpilastel on võimalus arendada spetsialiseeritud oskuste valides alamvaldkonda äri-, ehitus-, inseneri-, infotehnoloogia, kohaliku omavalitsuse juhtimise või tervishoiu valdkonnas, ühendades projektijuhtimise erialadel valdkondlike teadmistega. Et rahuldada hõivatud töögraafikuid, pakub UTS intensiivset blokeerimisrežiimi. See loob põneva kogemuse, kus õpilased töötavad koos oma eakaaslastega meeskonnapõhises, simuleeritud projektikeskkonnas. Õpilased omandavad ka praktilisi kogemusi, töötades reaalsetes projektides, klassiruumis, kohapeal või kasutades arvutisimulatsioone. Näiteks on üliõpilased hiljuti välja töötanud Jack Thompsoni fondi, Austraalia vabatervishoiu nõukoja (CHC) ja mitmete tööstusliitude projektide plaane. UTS akadeemikud on rahvusvahelisel tasandil projektijuhtimise alaste teadusuuringute esirinnas. Selline teadmiste laius tagab õpilastele juurdepääsu nii tipptasemel kui ka projektiga seotud spetsiifilisusele. Õppetöötajad hõlmavad spetsiaalseid külalisõppejõude UTS , samuti Austraalia ja välismaal UTS institutsioone ja organisatsioone. Lõpetajad omavad üksikasjalikku arusaamist sellest, kuidas projektijuhtimine parandab otseselt ettevõtte tootlikkust ja kasumlikkust. Nad suudavad pakkuda projekte, mis aitavad organisatsioonidel saavutada oma strateegilisi eesmärke.

Kursuse edukad lõpetajad saavad: valida ja kriitiliselt rakendada asjakohast teooriat praktikas välja töötada ja rakendada asjakohaseid projektijuhtimismetoodikaid, mis sobivad erinevatele projekti- ja organisatsioonilistele kontekstidele; demonstreerivad peegeldava praktika rakendamist; suhtlevad erinevates vormides kultuuriliselt mitmekesise projekti ja organisatsioonilise konteksti vahel; võtma juhtrolli projektide, programmide ja portfellihalduse valdkonnas, näitavad kõrgtasemelisi oskusi peamiste sidusrühmade vaheliste suhete haldamisel erinevates kontekstides nii Austraalias kui ka rahvusvahelisel tasandil, et mõista eetilise praktika rakendamist projektijuhtimises erinevates seadetes nii Austraalias kui ka rahvusvahelisel tasandil valida ja rakendada loomingulisi probleemilahendusoskusi kogu projekti elutsükli jooksul, rakendavad kriitilist mõtlemist, analüütilisi ja teaduslikke oskusi mitmesuguste projektide ja programmide juhtimise kontekstides, mõistavad, valivad ja kasutavad erinevaid süsteeme Mõeldes erinevatele projekti- ja organisatsioonilistele kontekstidele.

Kursus on kõrgelt hinnatud tööstuse poolt, pakkudes nõudlust, "professionaalselt suurepäraseid" lõpetajaid. Selle keskendumine juhtimisele, programmijuhtimisele ja juhtimisele suurendab paljude kohalike ja rahvusvaheliste tööstusharude kõrgharidust hõlmavate kõrgharidustöötajate tööalast konkurentsivõimet, sealhulgas pangandus- ja finantsteenuseid, ehitus- ja inseneritegevust, ürituste korraldamist, valitsust, tervishoidu ja infotehnoloogiat.

Programmi õpetamise keel:
Inglise

Vaata veel 99 kursust University of Technology Sydneyis »

Viimati uuendatud November 20, 2018
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
jaan 2020
Duration
1.5 - 3 aastat
Osakoormus
Päevane õpe
Price
15,750 AUD
AUD-s 24cp-seansi kohta
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
jaan 2020
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

jaan 2020

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date