Turu ja ettevõtluskeskkonna praegune dünaamilisus tähendab seda, et ettevõtetel ja organisatsioonidel on vajadus hallata paralleelselt mitmeid projekte. Selles keskkonnas on projektijuhi näitaja omandanud üliolulise tähtsuse igas suuruses organisatsioonides ja ettevõtetes, kuna see on võtmeprofiil, kui kujundada tõhusaid äristrateegiaid, mis kasutavad ära kõik olemasolevad ressursid. Seevastu globaliseerumine, uute konkurentide ilmumine või äristrateegiate kiire muutumine tähendavad, et projektijuhtidel peab lisaks projektijuhtimisele olema väga laialdased teadmised, et neil oleksid ka oma isiklikud ja erialased oskused hästi arenenud. jõudlust.

Projektijuhtimise magister , mis vastab sellele ärinõudlusele, on mõeldud juhtide koolitamiseks, kes oskavad tõhusalt ja tõhusalt juhtida, planeerida, korraldada ja kontrollida kompleksseid ja ülemaailmseid projekte. Spetsialistid, kes on koolitatud juhtivate juhtimisoskuste ja -tehnikate arendamiseks töömeeskonnad. Lühidalt öeldes, projektijuhid, kes oskavad viia ettevõtete praegused vajadused projektide suunas vastavusse praeguste projektijuhtimise instituudi (PMI) globaalsete standardite nõudmistega: riskide minimeerimine, uute ärivõimaluste loomine ja eesmärkide saavutamine planeeritud.


Master in Project Management - Campus Madrid

Madriidi projektide juhtimise magistriõpe õpib üliõpilasel väga professionaalsel tasemel tänu Madriidi konkurentsivõimelisele tasemele ja selle ideaalsele keskkonnale ulatuslike keerukate projektide arendamiseks ja juhtimiseks. Rey Juan Carlosi ülikoolis (Madrid Campus) loodud magistriõppe eesmärk on valmistada juhte ja projektijuhte ette suurte projektide juhtimine ja planeerimine, sealhulgas rahvusvahelisel tasandil.

106823_5.jpg

Põhjused projektijuhtimise magistriprogrammilt EAE Business School

 1. Ameerika elamuprogramm
  Kooliõppe lõpus saate kahe nädala jooksul jätkata Texase Ülikoolis San Antonio (USA) "Praktilistes mudelites projektijuhtimises". See majutusasutus on lisakulud.


 2. EAE edetabelites
  Projektijuhtimise parimad meistrid Top 90 maailmas (QS Global Magistriõpe 2018 reiting). Projektijuhtimise parimad meistrid (Eduniversal Best Magistriõpe Ranking Worldwide 2016-2017) Euroopa parima 35-s.


 3. Nõuandev kogu
  Meie magistrikraadi õppekava on välja töötatud koos nõuandva organiga, mis koosneb 25 spetsialisti hulgas teistest ettevõtetest nagu Pepsico, Nike, DHL, Danone, Accenture, Fujitsu, Grupo Planeta, Mango või Grupo Puig.


 4. Rahvusvaheline talentide programm
  Kui te sooviksite rahvusvahelist tööalast arengut, on teil maksimaalne nähtavus rahvusvaheliste ettevõtete hulgas, kes teevad koostööd EAE tööhõive seminaride ja intervjuude kaudu headhunterite ja rahvusvaheliste valikukonsultantidega.


 5. Ärivõrgustikud
  Suurettevõtted ja teised üliõpilased, mis võimaldavad teil laiendada oma kontaktide võrgustikku. 2017. aastal korraldasime kohtumisi selliste ettevõtete juhatajatega nagu Microsofti, Red Bull, HP, CEPSA või Grupo Hero, paljude teiste hulgas.


 6. Kutsetunnistus
  Magistriõpe lõpus saate tutvuda Projektijuhtimise Instituudi (PMI) Project Management Professional (PMP) ® eksamitega.


 7. Viimase põlvkonna tarkvara
  Me kasutame spetsiaalseid simulatsioonivahendeid, nagu Microsoft® Project Professional või Palisade Corporationi risk.


 8. Projektijuhtimise Instituut
  Üliõpilasega saate registreeruda PMI liikmena üliõpilasliikmena, mis annab teile juurdepääsu kvaliteetsetele ressurssidele.


 9. Kogemuslik komponent
  Me pakume üliolulist praktilist programmi, kus saate kasu laialdasest projektide juhtimisega tegelevate ettevõtete ja rahvusvaheliste ettevõtete külastuste programmist. Eelmisel aastal külastasid muuhulgas selliseid ettevõtteid nagu Microsoft ja Indra.


 10. EAE REP Instituut
  Projektijuhtimise Instituudi (PMI) on meie ärikool sertifitseeritud registreeritud hariduse pakkujana (REP).
  106825_2.jpg

Nõuded ja sissepääs

Kaks kraadi

Need, kes programmi edukalt lõpule viivad, saavad EAE Business School magistrikraadi projektijuhtimises ja Kataloonia polütehnilise ülikooli (Barcelona Campus) või Rey Juan Carlosi ülikooli (Madrid Campus) kraadi.

Ülikoolide poolt väljaantud kvalifikatsioonide saamiseks tuleb järgida mõlema institutsiooni nõudeid.


Vastuvõtmise protsess

Meie vastuvõtuprotsessi põhieesmärk on tagada kandidaatide sobivus professionaalse abstrateegia ja akadeemilise õppekava kaudu. Kõik osalejad peaksid kasutama võimalikult palju sellest õppimiskogemusest konteksti kaudu, kus on võimalik välja arendada pikaajalisi suhteid klassikaaslaste, õpetajate ja vilistlastega.

Vastuvõtuprotsessi alustamiseks on vajalik täita vastav vorm, et meie akadeemiline komisjon saaks hinnata kandidaadi profiili. Kui akadeemilise komitee väljaantud vastuvõtuotsus projektijuhtimise magistrikraadile on positiivne, saab kandidaat registreerida selle magistri ettekande.

106809_proceso-admision-eae_1.jpg

karjäärivõimalused

Karjäär Services Ametid EAE Business School on vastutav uute töökohtade loomisel, mis suunab ja kaasas õpilastele analüüsi oma profiili, et saavutada oma karjääri eesmärgid ja kohandada oma ootusi ja huve tööturul.

Karjääride osakond korraldab ka tööhõive edendamise üritusi, nagu Online Tööhõivefoorum; aastas avaldatud rohkem kui 6000 tööpakkumine; või rahvusvaheline talentide programm, mille eesmärk on üliõpilasi, kes otsivad rahvusvahelist arengut ja nähtavust rahvusvahelistel ettevõtetel, koos töökodade ja intervjuudega maailma eri maailmajagudega. EAE osaleb muu hulgas ka suuremahuliste projektidega, nagu näiteks L'Oreal, Banco Sabadell, Leroy Merlin, Kyocera, Schneider Electric, IBM, ja teiste õpilastega, kellel on juurdepääs õpilastele.


Professionaalsed väljundid:

 • Projektijuht
 • Projektide ja ettevõtete riski ja järjepidevuse direktor
 • Kvaliteedijuht
 • Vastutab innovatsiooni ja juhtkonna omavahelise seose eest ID-ga
 • Innovatsiooni direktor protsessides, toodetes ja teenustes
 • Projektijuhtimise nõustamine


Mõned meie tööhõivearuande 2017 andmed:

 • 93% õpilastest leiab tööd enne kuue kuu möödumist programmi lõppemisest
 • 34% suurendas oma palka kuni 30% ühe aasta jooksul pärast kapteni lõpetamist
 • 67% õpilastest on saavutanud töövõimaluse mõne EAE Business School kaudu kättesaadava marsruudi kaudu
 • 74% nõustuvad uue eriala pakkumisega pärast lõpetamist
Programmi õpetamise keel:
 • Hispaania

Vaata veel 18 kursust EAE Business Schoolis »

Viimati uuendatud Detsember 20, 2018
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
Duration
12 kuud
Päevane õpe
Price
15,000 EUR
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Start Date
okt 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date

okt 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date

EAE Opiniones || Carlos Zuñiga (Costa Rica), Máster en Project Management