Psühholoogia magister (2 aastat)

Üldine

Programmi kirjeldus

Master in Psychology (2 aastat)

Kliiniline psühholoogia ühendab teaduse, teooria ja praktika mõista, ennustada ja vähendada mittekohanemise, puude ja stressi, ning toetada isiklikku arengut. Kliiniline psühholoogia on lai lähenemine inimeste probleeme, mis koosneb diagnoosi, hindamine, konsultatsioon, ravi, ennetamine ja teadustöö seoses erinevate populatsioonide (lapsed, täiskasvanud, pered, paarid ja grupid).

Kelle jaoks?

Programm on asjakohane üliõpilastele, kes on saanud bakalaureuse kraadi psühholoogia, samuti neile, kellel on oma bakalaureusekraadi muus piirkonnas Psühholoogia ja piiratud kokkupuude valdkonnas. Viimane on kohustatud täitma kaks täiendavat kompenseerivad bakalaureuse psühholoogia moodulid (st isiksuse psühholoogia, psühholoogia emotsioon või Arengupsühholoogia) kohandatud õpilase konkreetsete eelneva hariduse. Sisseastumisel iga õpilast informeeritakse eriti moodulid ta / ta peaks osalema. Need moodulid on tasuta ja tuleb lõpule esimese aasta jooksul uuringus.

Eelised

  • Kliiniline psühholoogia on unikaalne segu kliiniliste ja teadus koolitusprogrammi tugeva piiriülese kultuurilisi aspekte.
  • Õppimine kliinilise psühholoogia inglise toob sulle ajakohastatud kõige värskemate õpikute ja standardite psühholoogiline praktikas.

Täpne Programmi kirjeldus

Esimesel programm pakub intensiivne teoreetilise koolitusega kaasnevad mõned kliiniliste rakenduste teatud mooduleid. Õpilasi oodatakse omandada laialdasi teadmisi laste ja täiskasvanute psühhopatoloogia ja neil põhiteadmised ja oskused psühholoogilist abi, hindamis- ja kliinilised uuringud. Õpilased alustavad oma magistritöö teisel poolaastal.

Teisel aastal, enamus moodulid on pühendatud omandada teadmisi on psühhoteraapia protsess ja arendada kliinilisi praktilisi oskusi. On ka kaks 90-tunnist kohaldatakse moodulid, mis hõlmavad kliinilise koolituse. Õpilased lõpetada ja kaitsta oma magistritöö.

Spetsialiseerumise

Kliiniline psühholoogia programm vastab teadlane-praktik mudel, rõhutades nii kliiniliste ja teadustöö koolituse. Programm on arvatavasti teoreetiliselt integreeriva nagu meie eesmärk on üliõpilaste laia teoreetilise ja empiirilise lähenemisviise kliiniliste uuringute ja praktika. Nagu meie teaduskonna tugevalt kinni tõenduspõhise tegevuse, programmi paneb rohkem rõhku kognitiivset ja käitumuslikku lähenemist. Programm paneb rõhku pädevused nimetatud Euroopa kutsestandardile psühholoogide.

Mis edasi?

Programmi eesmärgiks on koolitada nii kaasaegse kliinilise teaduse ja kliinilise hindamise ja sekkumise samuti valmistada psühholoogid võimeline teenindama paljudes tööalastele tasanditele, pakkudes tõenditel põhineva kliiniline teenused, mis on kooskõlas eetiliste ja kutsestandardid. Nagu näiteks oleme pühendunud lai ja üldine koolitus tuum meie õppekava nii, et õpilased omandavad laia aluse kliinilise ja teadustöö oskusi ja mõista, kuidas empiirilisi järeldusi sellest oma kliinilise töö. Lisaks tahame, et meie lõpetajad on valmis töötama tulnud inimesed erinevate kultuuride ja seetõttu paneme suurt rõhku arendada kultuuridevahelist pädevust meie õpilastele.

Psühholoogia lõpetajad on arvukate kutsealaste võimaluste ja nad saavad jätkata paljude karjäärivõimalusi. Sõltuvalt valitud programmi ja pärast need vastavad kõigile konkreetse töö nõuetele, võivad nad leida rakendust näiteks: kliiniline psühholoog ja psühhoterapeudid; Sotsiaaltöötajad ja nõustajad; Käitumine analüütikud (esp. valdkonnas autismi ravi); Neuropsühholoogid; Haridus- ja akadeemiliste psühholoogide; Kultuuridevaheline konsultandid; elu Femme.

Praktikavõimalusi

Applied moodulid toimuvad väljastpoolt ülikooli erinevates keskustes, kus psühholoogiline teenuseid. SWPS on oma Therapy Center kus tavaliselt üks moodulitest toimub. Teine moodul võib olla teise paigutuse pakub University või see võib olla individuaalne koolitus, isegi mõnes teises riigis (seal on võimalus kasutada Erasmus Paigutuse programmi seda tüüpi koolitust).

Keel nõuded

  • IELTS 5,5;
  • CAE 47-51;
  • TOEFL iBT 69-70;
  • TOEFL Arvutipõhine 196;
  • TOEFL paberil 525
Viimati uuendatud apr 2015

Teave kooli kohta

We believe in people who value self-development and want to make their dreams come true. They give us motivation for continuous improvement so that we could offer education and research on the highest ... Loe edasi

We believe in people who value self-development and want to make their dreams come true. They give us motivation for continuous improvement so that we could offer education and research on the highest level. Näita vähem