Psühholoogia magister (5 aastat)

Üldine

Programmi kirjeldus

Master in Psychology (5 aastat)

Psühholoogia on teadusharu, mille eesmärk on mõista ja parandada toimimist isikute, rühmituste ja ühiskonda tervikuna. Õpilased huvitatud ühtne "Long-tsükli" 5 aasta Master programm on tavaliselt need, kes tahavad töötada professionaalse psühholoogid tegelevad diagnoosimise ja ravi vaimse tervise probleemidega (kliinilised psühholoogid) või ärimaailmas, turunduse ja reklaami või inimsuhted (Work and Organizational psühholoogid ).

Kelle jaoks?

Õpilased ühtsuse "pika tsükli" 5 aasta Master programm on valmis jätkama oma karjääri psühholoogia teadmisega, et selleks, et töötada psühholoogina siis sageli on saada volikirja muud kui lihtsalt Master-taseme diplom. Vaja on pädevus ja oskusi omandatud ajal 5 aastat õpinguid (300 ECTS) ja väga sageli, järelevalve koolituse käigus. Konkreetsed nõuded erinevad riikide ja piirkondade vahel. Näiteid palun vaadake EuroPsy määruste või Norra riiklik õppekava Professional Education in Psychology.

Eelised

  • Kliiniline psühholoogia erialal on unikaalne segu kliiniliste ja teadus koolitusprogrammi tugeva piiriülese kultuurilisi aspekte.
  • Õppimine Psühholoogia inglise toob sulle ajakohastatud kõige värskemate õpikute ja standardite psühholoogiline tava
  • Sa osaleda ainulaadse parim bakalaureuse tasemel moodulid, mis SWPS on pakkuda: Käitumist Studies, Conflict Resolution ja juhtimine, Mind-Side-Tehnoloogia, kultuuridevaheline psühholoogia.
  • Programm, mille Euroopa parimate kvalifikatsioonistandarditele pidada (nt. EuroPsy). Meie eesmärk on tagada up-to-date Euroopa tasandi standardite hariduse, koolituse ja kutsealase arengu valdkonnas psühholoogia.

Täpne Programmi kirjeldus

Esimesel programm pakub intensiivne koolituse igas valdkonnas psühholoogia (arengut, emotsioonide ja motivatsiooniga, sotsiaal-, psühhopatoloogia kognitiivne, individuaalsed erinevused, jne) ja põhitõed metoodika ja statistika. Samuti keskendub akadeemiliste oskuste ja kultuurilise pädevuse välisüliõpilaste kultuuridevahelist ja mitmekeelset maailmas.

Teisel aastal, enamus moodulid on pühendatud 4 teemavaldkondades: Käitumist Studies, Conflict Resolution ja juhtimine, Mind-Side-Tehnoloogia, kultuuridevaheline psühholoogia. Õpilased saavad teada, kuidas viia läbi mõõtmist, käitumuslikke hindamise ja käitumise muutmise korra. Nad arendavad suhtlemisoskust, kasum teadmised inimestevaheliste suhete ja konfliktide juhtimine: läbirääkimised ja mediations. Kolmas aasta kaasneb jätkamine kohta 4 teemavaldkondades. Aastatega II ja III õpilastele täieliku 5 Valikmoodulid ja 4 võõrkeelt kursused samuti. Õpilased saavad pädevust: kakskeelsus ja mitmekultuurilise kooli haridus, psühholoogia acculturation ja majanduslik ränne, kasutamine silmade tracker ja visuaalse kommunikatsiooni. Nad teavad, mis on psühholoogia juhtimisel ning seda võib kohaldada käitumuslikke tehnikaid erinevate populatsioonide ja probleeme.

Neljas aasta programm annab intensiivne teoreetilise koolitusega kaasnevad mõned kliiniliste rakenduste teatud mooduleid. Õpilasi oodatakse omandada laialdasi teadmisi laste ja täiskasvanute psühhopatoloogia ja neil põhiteadmised ja oskused psühholoogilist abi, hindamis- ja kliinilised uuringud. Õpilased alustavad oma magistritöö aasta esimesel poolaastal.

Viiendal aastal enamus moodulid on pühendatud omandada teadmised on psühhoteraapia protsess ja arendada kliinilisi praktilisi oskusi. On ka kaks 90-tunnist kohaldatakse moodulid, mis hõlmavad kliinilise koolituse. Õpilased lõpetada ja kaitsta oma magistritöö.

Spetsialiseerumise

Kliiniline psühholoogia programm vastab Teadlane-praktik mudel, Rõhutades nii kliiniliste ja teadustöö koolituse. Programm on arvatavasti teoreetiliselt integreeriva nagu meie eesmärk on üliõpilaste laia teoreetilise ja empiirilise lähenemisviise kliiniliste uuringute ja praktika. Nagu meie teaduskonna tugevalt kinni tõenduspõhise tegevuse, programmi paneb rohkem rõhku kognitiivset ja käitumuslikku lähenemist. Programm paneb rõhku pädevused nimetatud Euroopa kutsestandardile psühholoogide.

Mis edasi?

Õpilased huvitatud kliinilise psühholoogia peaks jätkama järelevalvet tööalase koolituse, sealhulgas diagnoosimisel ja ravimisel. Ajal oma õpinguid te antakse põhi rakendusuuringute koolituse, kuid paljud professionaalsed asutused valdkonnas psühhoteraapia on nõutav vähemalt aasta pikkune praktika vormis pärast standard 5-aastane õppekava. Õpilased huvitatud jälitavad karjääri teaduses peaks kaaluma koostööd teadusprojektide oma viimased aastad Master-taseme programmi ja logida doktoriõppes vahetult pärast ülikooli lõpetamist. Seal on palju võimalusi teha koostööd uurimistööde SWPS.

Psühholoogia lõpetajad on arvukate kutsealaste võimaluste ja nad saavad jätkata paljude karjäärivõimalusi. Sõltuvalt valitud programmi ja pärast need vastavad kõigile konkreetse töö nõuetele, võivad nad leida rakendust näiteks: kliiniline psühholoog ja psühhoterapeudid; Sotsiaaltöötajad ja nõustajad; Käitumine analüütikud (esp. valdkonnas autismi ravi); Neuropsühholoogid; Haridus- ja akadeemiliste psühholoogide; Kultuuridevaheline konsultandid; elu Femme.

Praktikavõimalusi

Applied moodulid toimuvad väljaspool ülikooli erinevate keskuste, kus psühholoogiline teenuseid osutatakse. SWPS on oma Therapy Center kus tavaliselt üks moodulitest toimub. Teine moodul võib olla teise paigutuse pakub University või see võib olla individuaalne koolitus, isegi mõnes teises riigis (seal on võimalus kasutada Erasmus Paigutuse programmi seda tüüpi koolitust).

Keel nõuded

  • IELTS 5,5;
  • CAE 47-51;
  • TOEFL iBT 69-70;
  • TOEFL Arvutipõhine 196;
  • TOEFL paberil 525
Viimati uuendatud apr 2015

Teave kooli kohta

We believe in people who value self-development and want to make their dreams come true. They give us motivation for continuous improvement so that we could offer education and research on the highest ... Loe edasi

We believe in people who value self-development and want to make their dreams come true. They give us motivation for continuous improvement so that we could offer education and research on the highest level. Näita vähem