AKADEEMILINE sisenemise nõuded

Lõpuleviimine Australian Psühholoogia Akrediteerimise Nõukogu akrediteeritud nelja aasta jada uuring psühholoogia (näiteks Bachelor of Psychological Science (Autasud) või Graduate Diploma of Psychological Science) või samaväärne viimase 10 aasta jooksul ja on saavutanud vähemalt ülemise teise klassi kiitusega (H2A ) või samaväärne. Taotlejad peavad olema ka õigus saada ajutise registreerimise psühholoog. IELTS skoor 7,0 ilma band väiksem kui 7,0. Taotlejad hinnatakse õpitulemusi, võrdlemise aruanded ja isiklik sobivus kaudu intervjuu.

Need, kes on oma kvalifikatsiooni väljaspool Austraalia peavad nende kvalifikatsiooni hinnata enne selle programmiga ja enne registreerimist taotlev psühholoogia Board of Australia. Austraalia Psychological Society annab selle hinnangu teenus juhatuse ja hindamine aitab juhatuse määramisel, kui teie kvalifikatsioon on samaväärne heakskiidetud kvalifikatsioon. Siiski on oluline märkida, lõpliku otsuse samaväärsuse lasub Board. Lisateavet samaväärsuse hindamine külasta psychology.org.au.

Kui olete omandanud oma kvalifikatsiooni väljaspool Austraalia palume esitada tõendeid oma Australian Psühholoogia Selts samaväärsuse oma taotluse. Sa pead saada ajutise registreerimise alates Psühholoogia Board of Australia enne algust programmi.

PROGRAM KIRJELDUS

See programm on mõeldud inimestele, kes otsivad registreerimine kliiniline psühholoog või registreeritud psühholoogid otsib tõsta olemasoleva kvalifikatsiooni. Programm pakub põhjalikku koolitust diagnoosimisel, hindamine ja ravi Psüühikahäiretega laias valikus kliendi populatsioonides. On rõhku teadlane-praktik lähenemine.

See programm on mõeldud ka haridus, teadmised, koolituse ja kliiniliste oskuste professionaalse psühholoogia nõuete registreerimise psühholoog.

Paigutused on lahutamatu osa sellest programmist. Sa kohustuvad praktikabaasidega osana oma kliinilist koolitust.

Programmi struktuur

Sihtasutus ained (7)

 • Täpsem Psühholoogiline hindamine
 • Nõustamine psühhoteraapiat ja kliinilised oskused
 • Tervis psühholoogia
 • Psühhopatoloogia ja ravi: Täiskasvanud 1
 • Psühhopatoloogia ja ravi: Täiskasvanud 2
 • Psühhopatoloogia ja ravi: pered, lapsed ja noorukid
 • Uurimismeetodid, kutsetegevuse ja eetika

Valikained (1)

Üks järgmistest valikained:

 • kohtuekspertiisi psühhopatoloogia
 • Psühhofarmakoloogia ja farmakoteraapia
 • Special Category õigusrikkujate

Doktoritöö ained (4)

Sa kohustuvad uurimisprojektis, mis võimaldab teil uurida ja aru spetsialiseeritud teema valdkonnas kliinilise psühholoogia. See komponent võrdub nelja isikutel.

Praktikabaasidega (4)

 • Praktika: Osa A (PSYC71-731)
 • Praktika: Osa B (PSYC71-732)
 • Externship I * (PSYC71-733)
 • Externship II * (PSYC71-734)

Te peate täitma esimese kahe semestri internatuuri Psühholoogia Kliinik ülikooli all töötajate järelevalve ja kaks externships * kliinilises ühenduse seadistus all välist järelevalvet.

PROFESSIONAL TULEMUSED

See programm vastab sätestatud nõuetele Psühholoogia Board of Australia. Lõpetajad on õigus taotleda täielikku registreerimist kahe aasta pärast katseaja registreerimist. Sul on õigus taotleda liikmeks Australian Psychological Society (APS) ja assotsieerunud liikmeks APS College of Clinical Psühholoogid.

kutsealasele tunnustamisele

Master of Psychology (Clinical) on täielikult akrediteeritud Australian Psühholoogia Akrediteerimise Nõukogu ning täiel heakskiidu APS, mille eesmärk on assotsieerunud liikmeks APS College of Clinical Psühholoogid.

 • Õpilased võib vaja minna reisima väljapoole Gold Coast piirkonnas teha nende väline paigutuse. Õpilased on kohustatud organiseerima oma transport ja Externship kohtades. Kui välise paigutused ei ole lõpetatud õigeaegselt õpilased võivad vajada ulatu üle kuue semestrit, et viia lõpule kõik vajalikud komponendid programmi. See võib mõjutada Australian õpilased saanud Centrelink kasu, ja õpilased on kohustatud teavitama ise selles küsimuses.
Programmi õpetamise keel:
Inglise

Vaata veel 34 kursust Bond Universityis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
jaan 2020
Duration
108 nädalat
Päevane õpe
Price
70,544 AUD
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
jaan 2020
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

jaan 2020

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date