Rändepoliitika ja pagulaste uuringuid ma

Üldine

Saadaval 3 asukohta

Programmi kirjeldus

Migratsiooni ja pagulaste Studies MA

Center migratsiooni ja pagulaste Studies (CMRS) on interdistsiplinaarne keskus American University in Cairo. Center migratsiooni ja pagulaste Studies pakub MA migratsiooni ja pagulaste uuringud ja kaks spetsialiseeritud kraadiõpet:

 • MA Ränne ja Refugee Studies
 • Graduate Diploma in sundränne ja Refugee Studies (MRS)

Kes see on?

Üliõpilased, kes soovivad saada teadmisi ja oskusi, mida tuleb kohaldada karjääri jooksul asutused nagu valitsusvälised valitsusväliste ja rahvusvaheliste organisatsioonidega, samuti ülikoolide, teadusasutuste ja erasektori ettevõtted, kes tegelevad paljude küsimustega, mis on seotud rände ja pagulaste liikumist.

Eeliseid õppimise keskmes rändepoliitika ja pagulaste Studies

 • See asub südames Lähis-Idas ja Põhja-Aafrikas edendada teaduslikke teadmisi suur, pikaajaline ja uuemate, pagulaste ja migratsiooni näinud selles piirkonnas.
 • Ta teeb koostööd tuntud piirkondlike ja rahvusvaheliste akadeemiliste institutsioonide vahel.
 • Töötab muude AUC osakondade pakkuda mitmekesist kursusi oma õpilastele
 • Koolitustegevus CMRS korraldab osalevad ka teadlased, poliitikud, bürokraadid ja kodanikuühiskonna aktivistid paljudele riikidele.
 • Teadustegevusest kannab huvitavatele küsimustele piirkonnas ja kaugemalgi.
 • Mida õppida:
 • Pakub kriitiline teadmisi, teadustöö meetodeid ja analüütilisi oskusi praegune teoreetiline, õiguslikke, poliitilisi, majanduslikke, sotsiaalseid, demograafilisi ja psühholoogilisi probleeme rändepoliitika ja pagulaste uuringud
 • CMRS haardega võimaldab teil töötada oma keskkonda, levitada teadmisi ja ülitundlikkust põgenike ja migratsiooni küsimuste
 • Info teenuste CMRS annab pagulaste kogukonna Kairos ja annab oma teadmisi selles osas teiste rahvusvaheliste institutsioonidega.

Timeline

Lõpuleviimine magistrikraadi rändepoliitika ja pagulaste uuringud toimub üldjuhul kaks aastat.

Sest Kandideerimine

Küsida õppemaksu ja saada noteerimise taotluse ja nõutud tõendavad dokumendid, siis on vaja võtta ühendust Office of Graduate Studies ja teadusminister AUC.

Täpsemat informatsiooni sissepääs ülikooli, külasta lõpetaja Sisseastujale veebileht, kus saab ka alla laadida taotluse pack.

Täpsemat õppekava

Põhjalikumat teavet programmi nõuetele, vaadake AUC kataloogi.

Viimati uuendatud juuli 2014

Teave kooli kohta

The American University in Cairo (AUC) is a premier English-language institution of higher learning. The university is committed to teaching and research of the highest caliber.

The American University in Cairo (AUC) is a premier English-language institution of higher learning. The university is committed to teaching and research of the highest caliber. Näita vähem
Kairos , Kairos , New York + 2 Rohkem Vähem