Rahaline tehnoloogia

Üldine

Saadaval 5 asukohta

Programmi kirjeldus

Miks seda muidugi?

Financial Technology (FINTECH) on seotud tehnoloogia kasutamist, et finantstehingute tõhusamaks. Lõpetajad selles valdkonnas on hea arusaamine rahandus, raamatupidamine, äri infosüsteemide ja analüüsimeetodid.

Meie MSc FINTECH on ühiselt ette talituse Accounting & Finance and Management Science, kus asjakohased teadmised elab kõigis põhioskuste nii õppe-ja teadustöö. See on ajutine magistrikraadi ja võtame õpilasi erinevatest taust, kes soovivad karjääri selles valdkonnas.

Sul saada terviklik oskuste kogumi abil segaõpet, mis ühendab teooria, intensiivne praktika ja tööstuse kaasamine.

Mis sa uuring

Kursus on 12 kuud täistööajaga, kaks semestrit klasside järgneb MSc väitekirja projekti suvel.

Aasta esimesel poolaastal on kavandatud, et anda teile oluline mõista rahastamiseks ja analüüsimeetodite kontekstis arengut FINTECH praktika ja kohaldamise.

Teine semester laiendada oma põhilisi oskusi, laiendada oma teadmisi analüüsi meetodid, süvendades oma arusaamist infosüsteemide ja suurendada oma arusaamist finantsturgudel.

"Saades Tõhus Financial Technology Analüütik" on klassi eesotsas töösturid koostöös teadlastega seotud FINTECH probleeme. See võimaldab teil kogeda tegelikule analüütiliste meetodite rahalist tehnoloogia äri. Töö töösturid reaalse küsimusi esitab erinevaid väljakutseid. Näiteks võib andmeid halva kvaliteediga, otsustajad võib olla ebamäärane nende nõuetele või analüütilist vaja ei pruugi olla selge, samuti veenev töösturid sisulise meetodid oleksid kõik kaetakse selles klassis. Sinu arusaam tugevdatakse kogemus.

Viimane osa MSc muidugi saab FINTECH keskendunud suvel väitekirja projekti. Seda saab täita kas läbi kliendi-projekti või dokumentidel põhinev uurimisprojekti, sõltuvalt oma huvid. Sul on esitada oma väitekirja septembris, et täiendada oma kraadi nõuetele.

Rajatised

Kursus hõlmab suur andmete analüüsi abil ülikooli servereid. Mõned sisu hõlmab suhtlemist Bloomberg Trading Simulatsioon Laboratory Business School.

Riiki sisenemise nõuded

  • Autasud kraadi või samaväärne, raamatupidamise, majanduse, ärijuhtimise või ainevaldkonnas tugeva kvantitatiivse eelarvamusi. Programm ei vaja eelteadmisi rahandus
  • õpilastele, kelle emakeel ei ole inglise, saada rohkem informatsiooni inglise keeles nõuded õpib Strathclyde'i
  • siis peab samuti olema võimelised osalema sissejuhatav istungid keskel september 2017

Pre-Magistriõpe ettevalmistuskursus

Pre-magistriprogrammi on ettevalmistuskursus rahvusvahelistele üliõpilastele (non EU / UK), kes ei vasta riiki sisenemise nõuded magistrikraadi University of Strathclyde. Pre-Magistriõpe programm pakub progresseerumine arvu kraadi võimalusi.

Et leida rohkem infot kursuste ja pakutavaid võimalusi külastada isc.strath.ac.uk või helistada täna +44 (0) 1273 339333 ja arutada oma hariduse tulevikku. Võite täita elektroonilise taotluse vormi. Et küsida täitke päringuvorm ning rääkida üks meie mitmekeelse Student registreerimine nõustajate täna.

Karjäär

Kursus on kohandatud teha lõpetajate ülimalt tarvitatav see põnev uus läbiv traditsiooniliste teadusalade piire.

Uuringud näitavad, et õpilaste programmeerimine, andmete analüüsi ja rahanduse oskusi saavad lisatasu lähtepalkasid võrreldes lõpetanud mis tahes üks neist valdkondadest.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Strathclyde Business School(SBS)is a pioneering, internationally renowned academic organisation that shapes anddevelops the business minds of tomorrow. Strathclyde is one of a small percentage worldwi ... Loe edasi

Strathclyde Business School(SBS)is a pioneering, internationally renowned academic organisation that shapes anddevelops the business minds of tomorrow. Strathclyde is one of a small percentage worldwide to be triple accredited, holding accreditation from the international bodies, AMBA, AACSB and EQUIS. Näita vähem
Glasgow , Ateena , Zürich , Singapur , Dar es Salaam , Manama , Kuala Lumpur , Petaling Jaya , Muscat , Muscat , Dubai , Abu Dhabi , Milano , München , Pekingi , Toulouse + 15 Rohkem Vähem