Rahandusminister (EMFin)

Üldine

Saadaval 2 asukohta
Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

INSEAD uhke selle üle, et tal on maailmatasemel teaduskond, tihedad sidemed rahvusvahelise äriringkondadega ja osaluspõhine õpetamisstiil. Meie Executive Master in Finance (EMFin) ühendab need omadused kohandatud programmiga, mis lihvib teie juhtimis- ja juhtimisoskusi, samuti süvendab teie teadmisi sektorist.

Mõeldud kogenud rahandusspetsialistidele, et kiirendada karjääri ilma pikemaajalist puhkust kasutamata, jaotatud rahandusminister Master of Finance (EMFin) jaoks mõeldud kursuste osadeks on moodustatud kolm kuni neli kuud, pakkudes piisavalt aega klassiruumis õpitud oskuste rakendamiseks teie töökoht.

Programmi õpetatakse peamiselt Aasia ülikoolilinnas Singapuris, globaalses ja piirkondlikus finantskeskuses, kus on järkjärguline finantsturg.

programmi eesmärgid

INSEAD 's EMFin pakub palju sügavamat rahanduse oskusi kui sa oleks MBA, pakkudes samal ajal juhtimise ja juhtimise haridus te ei leia tüüpiline rahanduskraadi. Meie eesmärk on finantsjuhid järgmisele tasemele ette valmistada, et nad saaksid juhtida tuleviku ettevõtete finants- ja investeeringute juhtimise tööstust.

Akadeemiline tippkvalifikatsioon

Saate põhjalikud teadmised rahandusest ja juhtimisest õppejõududelt ja eakaaslastelt, kes on oma valdkonna juhid ja esindavad erinevaid tööstusharusid.

Rahastamise strateegiline perspektiiv

Süvendage oma teadmisi ja teravdage oma oskusi, kui keskendute absoluutselt finantssektorile ja mõistate põhjalikult võtmepädevusi ja juhtimisküsimusi.

Reaalajas rakendus

Rakendage uusi oskusi ja teadmisi otse klassiruumist oma töökohale spetsiaalselt kogenud rahandusspetsialistidele mõeldud kursuste kaudu.

Globaalne kogemus

Osalege tõeliselt globaalses ja ettevõtlikus õppekogemuses, millel on INSEAD mitme ülikoolilinnaku kogemus, juurdepääs rahvusvahelistele õppejõududele, ülemaailmsele vilistlaste võrgule ja mitmekesisele üliõpilaskonnale.

128284_photo-1454165804606-c3d57bc86b40.jpgHelloquence / Unsplash

Sisseastujale

Kehtestades silmapaistvalt laia tausta ja kogemusi, seadsid eduka INSEAD finantsmagistrikandidaadid end välja tõestatud kvantitatiivsete oskuste, akadeemilise tipptaseme, tugevate inimestevaheliste oskuste, tõestatud juhtimisoskuste ja sooviga saada edu pidevalt muutuvas ja konkurentsivõimelises globaalses maailmas ärikeskkond. Meie Executive Master in Finance vastuvõtu protsessi eesmärk on tagada võimalikult hea sobivus teie ja INSEAD EMFin programmi vahel.

Executive Master in Finance (EMFin) Vastuvõtutingimused

Akadeemiline võimekus

Akadeemiline sihtasutus: bakalaureusekraad või sellega samaväärne tunnustatud kolledž või ülikool.

GMAT, GRE või GMAC® EA

Kandideerida saab ühega neist testidest: GMAT, GRE või GMAC® Executive Assessment (EA). GMATi ja GRE-i puhul miinimumnõudeid ei nõuta, kuid peaksite püüdma saavutada kvantitatiivse jaotise tulemuse 75. või 80. protsentiilil või sellest kõrgemal.

Professionaalne kogemus

Ootame kandidaate, kellel on keskmiselt 4–12-aastane kogemus rahandusega seotud rollides. Arvesse võib võtta ka kandidaate, kellel on vähem kogemusi ja kellel on erialaste ja isiklike kogemuste kaudu tugevad kvantitatiivsed oskused ja erakordne küpsus.

Sissepääsu tähtajad

Me korraldame järkjärgulise vastuvõtuprotsessi, kus osalejate rühmad võetakse vastu kõigis neljas voorus. Konkurents kõigis voorudes on võrdne, kuid mida varem saate sisseastumise, seda rohkem on teil aega finantseerimise tagamiseks ja logistika korraldamiseks. Veebipõhine taotlusvorm avaneb tavaliselt kaks kuud enne iga kandideerimise tähtaega.

Me korraldame järkjärgulise vastuvõtuprotsessi, kus osalejate rühmad võetakse vastu kõigis neljas voorus.

1. voor 1. november 2019
2. voor 1. veebruar 2020
3. voor 1. mai 2020
4. voor 1. juuli 2020

Olulised märkused

  • Kui otsustate taotluse esitamise edasi lükata kuni sama vastuvõtu järgmise vooruni, salvestatakse teie taotlusvormi üksikasjad automaatselt. Pange tähele, et juurdepääs teie vormile keelatakse ajutiselt tähtaja möödumise päeval kell 00.00 (Kesk-Euroopa aeg), kuna süsteem lülitatakse umbes neljaks päevaks kinni. Juurdepääs teie vormile taastatakse, kui ajutine seiskamisperiood on lõppenud, nii et saate seda ka edaspidi redigeerida.
  • Pidage meeles, et kui jätate teatava sisseastumise kõik neli vooru, siis kaotab teie taotlusvorm ja kogu sisu kehtivuse. Sel hetkel peate järgmise sissevõtmise jaoks täitma uue rakenduse nullist.
  • Konkreetses voorus osalemiseks tuleb taotlused täita ja esitada tähtaja saabumise päeval Kesk-Euroopa aja järgi kell 23.59.
  • Sujuva taotluskogemuse saamiseks ja maksimaalse esitamisaja vältimiseks soovitame tungivalt esitada oma taotlus paar päeva enne taotluste esitamise tähtaega.
  • Igas voorus on võistlus võrdne, olenemata sellest, millisesse sisseastumisse või ringi soovite kandideerida. Vaatame igas voorus esitatud taotluste kogumi läbi sõltumatult, hoides pakkumissuhet (vastuvõetud kandidaatide protsent vs saadud taotlusi) kõigis voorudes üsna konstantsena.
  • Taotlejad kuulevad Sisseastujale otsuse vastuvõtmisest umbes üks (1) kuu pärast täidetud taotluse esitamist.

Rahastamine

INSEAD kraadiõpe annab elu jooksul dividende nii ametialaselt kui ka isiklikult. See on ka tõsine rahaline investeering; Seetõttu peaksite juba varakult hakkama kaaluma magistriõppe rahastamise kulusid ja oma rahastamisvõimalusi, olgu selleks siis säästud, laenud või stipendiumid. Paljudel taotlejatel on juurdepääs laenudele ja stipendiumivõimalustele päritoluriigis.

  • Taotlustasu: SG $ 250
  • Õppemaks *: 90 500 SGG sisaldab GST-d

* Õppetasu hõlmab õppe- ja tugiteenuseid, sealhulgas kõiki trükitud õppematerjale, ülikoolilinnaku IT-teenuseid ja juurdepääsu INSEAD raamatukogule. See ei sisalda reisi- ega majutuskulusid.

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

We bring together people, cultures, and ideas to develop responsible leaders who transform business and society.

We bring together people, cultures, and ideas to develop responsible leaders who transform business and society. Näita vähem
Fontainebleau , Singapur , Abu Dhabi , San Francisco + 3 Rohkem Vähem