Vrije Universiteit Amsterdam pakub ainulaadset asukohta Amsterdami äripiirkonna südames, kus asuvad paljud rahvusvahelised advokaadibürood. Rahvusvahelise äriõiguse (IBL) üliõpilasena on teil võimalik tegeleda reaalses ärikeskkonnas. Mõned kursused on õpetanud õigusala töötajad, kes saavad anda teile tõelise arusaama, kuidas seadus praktikas toimib. Klassid on väikesed, rahvusvahelised ja interaktiivsed. Rühmade rahvusrühmade kombinatsioon annab IBL-programmile täiendava mõõtme.

IBL PROGRAMMI STRUKTUUR

Rahvusvahelise äriõiguse magistriprogramm koosneb kohustuslikest kursustest, valikainete kursustest, teadusseminarist ja magistritööst. Õpilased peavad valima spetsialiseerumise („Profiilitehingud” või „Profiilide reguleerimine”). Kohustuslikud kursused annavad teile üldise õigusliku aluse, kuid hiljem valikainete kursused keskenduvad spetsiifilisematele rahvusvahelise äriõiguse valdkondadele. Lõppfaasis kirjutate oma magistritöö. IBL programm keskendub rahvusvaheliste äritehingute edendamise eeskirjadele ja tavadele. Selle eesmärk on arendada arusaamist maailma kaubandussüsteemist ja rahvusvaheliste investeeringute eeskirjadest ning uurida äritegevuse õiguslikke aspekte. Te uurite peamisi õigusvaldkondi ja tehingute tegijate vahelist suhtlemist. Lisaks saate arendada oskusi, et ennustada, analüüsida ja käsitleda probleeme, mis võivad tekkida teie tulevases karjääris: rahvusvahelise äri õiguspraktika.

TEIE TULEVIK KARJÄÄR

Pärast magistriõppe programmi lõpetamist on teil hea ettevalmistus teie edasiseks kutseõppeks. Te võite alustada karjääri professionaalse äriõiguse advokaadina, ettevõttesisene kaitsjana, riigi ametniku või rahvusvahelise organisatsiooni juriidilise asjatundjana. Ph.D. on ka valik. Vilistlased on leidnud tööd rahvusvahelistes advokaadibüroodes, raamatupidamisfirmades, pankades ja valitsusasutustes.

KONKREETSED TÄITMISE NÕUDED

Ideaaljuhul peavad taotlejad olema bakalaureusekraadiga või samaväärsed seaduses, kuid ka akadeemilise taustaga üliõpilased ja õigusteaduse kogemused. IBL on valikuline magistriprogramm ja avatud ainult piiratud arvule õpilastele.

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 79 kursust Vrije Universiteit Amsterdamis »

Viimati uuendatud Veebruar 26, 2019
See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
1 aasta
Päevane õpe
Price
2,083 EUR
EMP üliõpilaste jaoks. 14,600 eurot mitte-Euroopa-väliste ja mitte-EMP üliõpilaste jaoks.
Deadline
Võta kooliga ühendust
deadline for international studentws
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Võta kooliga ühendust
deadline for international studentws
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Võta kooliga ühendust
deadline for international studentws
End Date