Rahvusvaheline äri- ja juhtimisprogramm (IBMP, Pariis

Üldine

Saadaval 2 asukohta

Programmi kirjeldus

Rahvusvaheline äri- ja juhtimisprogramm (IBMP - Master 1) on neljanda aasta taseme programm, mis võimaldab õpilastel omandada põhjalikke teadmisi äri ja juhtimise rahvusvahelises kontekstis, uurides funktsionaalseid valdkondi rahanduse, projektijuhtimise, ja turundus. Kontekstuaalsed valdkonnad nagu majandus, kultuuridevaheline juhtimine ja infotehnoloogia arendavad edasi üliõpilaste teadmistebaasi, pakkudes neile üliõpilaste arusaamist juhtimiskontseptsioonidest erinevates valdkondades.

66246_728x290.gif

Õpetamismeetodid

Kursused toimetatakse läbi loengute ja väikeste juhendamisgruppide kombinatsiooni, kus õpilaste ja õpetajate suhtlemist soodustatakse. Enamik mooduleid sisaldab rühmaprojekte, kus õpilased saavad multikultuurses meeskonnas töötada esimest kogemust. Ettekanded ja aruanded moodustavad osa pidevast hindamisprotsessist ja iga mooduli lõpueksam on semestri lõpus.

Õpilased, kes selles programmis osalevad, on erinevad karjääri eesmärgid ja tulevad paljudest erinevatest taustadest. Kogudes oma teadmisi ja kogemusi, üliõpilased abistavad üksteist oma akadeemiliste eesmärkide saavutamisel.

Kestus

1 aasta

Akrediteeringud

Hindamissüsteem toimib vastavalt Euroopa ainepunktide ülekandmise süsteemi (ECTS) põhimõtetele, mis annavad 60 ainepunkti iga õppeaasta kohta. Kogu kohustuslik töö on akrediteeritud.

Sisenemise nõuded

Eeltingimused:

  • 3-aastane ülikoolikraad OR 180 Euroopa ainepunktide ülekande ja krediteerimise süsteem (ECTS)
  • Inglise keel - minimaalne TOEFL-skoor 550-le paberipõhisele testile või 80 internetipõhisele testile või 6.0 IELTS-testile
  • Prantsuse: B2 kraadi või samaväärne
Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Located in the heart of Paris, IPAG Business School offers international students the exciting opportunity to experience a lively urban environment alongside their academic studies.

Located in the heart of Paris, IPAG Business School offers international students the exciting opportunity to experience a lively urban environment alongside their academic studies. Näita vähem
Pariis , Tore , London , Edinburgh , New York , Sydney , Cardiff + 6 Rohkem Vähem