Rahvusvaheline ärianalüütika ja suurandmete magister (BABD)

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Võtme faktid

  • Alguskuupäev: september 2020
  • Formaat: täistööaeg
  • Kestus: 12 kuud
  • Õppetasu: 16 500 eurot
  • Keel: inglise keel
  • Asukoht: MIP Politecnico di Milano ärikool (Milano, Itaalia)
  • Vastuvõtutingimused: 3-aastane bakalaureusekraad informaatikas, majanduses, ehituses, juhtimises, matemaatikas, loodusteadustes või statistikas.


Rahvusvaheline magistrikraad ärianalüütikas ja suurandmetes (BABD) on terviklikul koolituskogemusel põhinev uuenduslik programm, kus teooria ja praktika on ettevõtete ja rahvusvaheliste partnerite pideva toe kaudu täielikult ühendatud. Lisaks on kursus tänu pidevatele suhetele Politecnico di Milano suurandmete analüüsi ja äriteabe vaatluskeskusega suurte andmete analüüsi ja haldamise IKT-de uurimistöös esirinnas. Seda tõeliselt ainulaadset programmi pakub MIP koostöös IBMi ja CEFRIELiga .

Programm pakub noortele ja kõrgelt motiveeritud kandidaatidele teadmisi, oskusi ja pädevusi, mis on vajalikud andmeteadlaste kiireneva nõudluse rahuldamiseks. Kursuse eesmärk on suurendada juhtimisoskusi, rakendades andmete jõudu ja muutes need teadmisteks ning ettevõtte väärtuseks.

Kursus jaguneb kuueks suuremaks mooduliks: üldjuhtimine, andmehaldus ja ladustamine, statistika ja andmete visualiseerimise alused, ennustav analüüs ja ärirakendused, juhtimisanalüüs ja valikained. Haridusprogramm eeldab projekti lõpliku töö lõpuleviimist, mis koosneb kas õppekava sisesest praktikast, mida juhendab õppejõud, või magistritööst, mis kaitstakse lõpueksamina.

Õpilastel on võimalus jälgida valikaineid koondumisi sellistel teemadel nagu Analytics rahanduse jaoks, Analytics kliendikogemuse kohta, sotsiaalmeedia turundus, tarneahela juhtimise analüüs.

Taotlemise tähtajad

Taotluste ajakohastatud tähtaegade ja lisateabe saamiseks külastage veebisaiti www.som.polimi.it/babd
Lisateabe saamiseks ja abi saamiseks kandideerimisega palun kirjutage infomasters @ MIP .polimi.it

Viimati uuendatud sept 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Founded in 1979 as a Consortium between the Politecnico di Milano and many Italian institutions and several leading public and private industrial groups, today MIP is a non-for-profit consortium limit ... Loe edasi

Founded in 1979 as a Consortium between the Politecnico di Milano and many Italian institutions and several leading public and private industrial groups, today MIP is a non-for-profit consortium limited company. Näita vähem
Milano , Nantes , Reims , Edinburgh , Madrid , Guangzhou , Barcelona , Brüssel , Glasgow , Pekingi , München , Toulouse-le-Château + 11 Rohkem Vähem