Rahvusvaheline ühine teadustöö magistri töö ja organisatsiooniline psühholoogia

Üldine

Saadaval 3 asukohta

Programmi kirjeldus

Rahvusvaheline ühine teadustöö magistri töö ja organisatsiooniline psühholoogia

Millised töötingimused aitavad vältida vaimset väsimust? Mis määrab meeskonna tõhususe? Ja kuidas te innustate innovatsiooni? Need on mõned teemad, mida töö- ja organisatsioonilised psühholoogiuuringud teevad. Rahvusvaheline ühine magistrikraad töö- ja organisatsioonipsühholoogias läheb sammu võrra kaugemale ja valmistab teid ette teadlaskarjääri jaoks akadeemiliste ringkondade sees või väljaspool. Kas olete huvitatud nii teadusuuringute tulemuste loomisest kui ka väärtustamisest? Kas soovite tõeliselt rahvusvahelist õppekogemust, mis viib teid kolme ülikooli: Maastrichti ülikooli (Holland), Leuphana Universität Lüneburgi (Saksamaa) ja Universitat de València (Hispaania)? Seejärel loe rohkem rahvusvahelise töö ja organisatsioonilise psühholoogia magistrikraadi kohta.

Miks see programm on?

Rahvusvaheline tööturg muutub kiiresti ning sellega kaasnevad töö- ja organisatsioonilised tavad. Mõistes neid muutusi, saavad organisatsioonid kohaneda uute arengutega. See on koht, kus töö- ja organisatsiooni psühholoogid tulevad. Et aidata organisatsioone nende mõistmises ja sekkumistes, peavad psühholoogid omandama põhi- ja rakendusuuringute pädevused. Rahvusvaheline ühine teadustöö magistri töökorralduslikus psühholoogias tutvustab teid akadeemilistel ja professionaalsetel aladel (nt hindamisuuringud, translatsiooniuuringud ja sekkumisuuringud) seotud teadustööde liigid.

Lisateavet selle programmi kohta leiate aadressilt: www.maastrichtuniversity.nl/ FPN / jointmaster

Kursused

Kursused ja ainepunktide arv: inimressursid (5); Tööpsühholoogia (5); Organisatsioon ja tunnetus (5); Inimese jõudlus (5); Statistika ja uurimismeetodid (8); Kriitiline lugemine töös ja organisatsiooni psühholoogias (10); Rahvusvaheline personalijuhtimine (5); Läbirääkimised rahvusvahelistes ja kultuuridevahelistes kontekstides (5); Teadusuuringud ja disain (5); Grupiuuringute projekt (5); Sekkumised HR-is; Sekkumised tööpsühholoogias; Organisatsioonilised psühholoogilised sekkumised, inimressursside sekkumised (6); Teadusuuringute täiustatud oskused; Teadusprojekti / magistritöö ettepanek.

Teadlane-innovaator

Rahvusvaheline ühine teadustöö töö ja organisatsiooni psühholoogia koolitab psühholoogid vastavalt "teadlane-innovaator" mudel. Te saate mitte ainult teadusringkondadele suunatud teadusuuringuid. Pigem määratleme meie programmis teadusuuringud laiemalt, et hõlmata:

 • alusuuringud,
 • rakendusuuringud
 • R
 • innovatsiooni ja translatsiooniuuringud
 • hindamisuuringud,
 • ja mittestandardsed nõustamisteenused.

Programm annab teile ajakohase ülevaate töö- ja korralduslikust psühholoogiast, mis on seotud kvaliteetsete teadustööga, mis on suunatud põhi- ja rakendusuuringutele. Kahe aasta jooksul arendate teadlastele, kes soovivad luua organisatsioonilist ja ühiskondlikku mõju, välja töötada hädavajalikud pädevused, nagu väärtushinnangute pädevus ja kultuuriline agility.

Kui olete ise käivitanud, ennetav ja suuteline tõkkeid ületama, leiate, et see programm sobib hästi. Aktiivne õppimisviis seostub nende ettevõtlusomadustega.

Kolm ülikooli

Rahvusvaheline ühine teadustöö magistriõppesse ja organisatsiooni psühholoogia võimaldab teil teenida ühist kraadi kolmes tuntud ülikoolis:

 • Maastrichti Ülikool (Holland)
 • Leuphana Universität Lüneburg (Saksamaa)
 • Universitat de València (Hispaania)

Õppides kolmes riigis, arendate oma kultuuridevahelist pädevust ja suurendate teadlikkust rahvusvahelise konteksti tähtsuse kohta teadustöö tegemisel.

Vastuvõtutingimused

Vastuvõtmine on piiratud nendega, kellel on vähemalt ülikooli bakalaureuse kraad psühholoogias või ülikooli bakalaureusekraad samaväärsest programmist, mis vastab samaväärsetele saavutuste tasemetele, nagu on kindlaks määranud vastuvõtukomitee ühisassamblee. Bakalaureuse programm peaks sisaldama vähemalt 70 Euroopa ainepunkti psühholoogia teemadel ja vähemalt 30 Euroopa krediiti uurimismeetodite ja statistika. Pange tähele, et bakalaureusekraad peab olema omandatud enne 1. septembrit 2019.

Kõik kandidaadid peaksid vastama üldistele nõuetele:

 1. bakalauruse kraad
 2. esitage oma elulookirjeldus
 3. kirjutage motivatsioonikiri
 4. näidata inglise keele oskust
 5. ametlik palgaarvestus

Lisateavet selle programmi kohta leiate aadressilt: www.maastrichtuniversity.nl/ FPN / jointmaster

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Dear prospective student, Thank you for your interest in our master's programme. Please use the form to request our newest study brochure 2016-2017.

Dear prospective student, Thank you for your interest in our master's programme. Please use the form to request our newest study brochure 2016-2017. Näita vähem
Maastricht , Valencia , Valencia , Lüneburg , Valencia + 4 Rohkem Vähem