Rahvusvaheline ühine teadustöö magistri töö ja organisatsiooniline psühholoogia

Üldine

Saadaval 3 asukohta

Programmi kirjeldus

Inimeste käitumine mängib olulist rolli töökohal ja organisatsioonides üle kogu maailma. Rahvusvaheline ühine magistrikraad töö- ja organisatsioonilise psühholoogia valdkonnas tegeleb paljude teemadega organisatsioonilisest käitumisest, ettevõtluspraktikast kuni täiustatud uurimismeetoditeni. Sisuliselt on selle magistriprogrammi eesmärk pakkuda paremat arusaamist peamistest teguritest, mis toovad kaasa organisatsiooni ja äri edu. Kaheaastane programm on põhjalik ja teaduspõhine programm, mille ühine kraad on Leuphana Ülikool, Maastrichti ülikool ja Valencia ülikool.

Sisu ja idee

Magistriõppes on ühisprogrammi poolt Leuphana University Lüneburgi Saksamaal, Maastrichti ülikool Hollandis, ja University of Valencia Hispaanias. Kolm ülikooli annavad programmis panuse oma eristatava profiiliga vastavates valdkondades. Programm pakub väga atraktiivset ja akadeemiliselt silmapaistvat haridust töö- ja organisatsiooni psühholoogias. Täpsemalt, programmi eesmärk on arendada teoreetilisi, metodoloogilisi, organisatsioonilisi ja kommunikatiivseid oskusi, mis on olulised teadus- ja rakendusprojektide elluviimiseks, arendamiseks ja hindamiseks töö- ja organisatsiooni psühholoogias.

Programm käsitleb üliõpilasi, kes on pühendunud tipptasemele ja püüavad jätkata akadeemilist või juhtimisalast karjääri töö ja organisatsioonilise psühholoogia erialal. Programm ühendab arenenud teoreetilised ja metoodilised teadmised praktilise uurimiskoolitusega, et rakendada projekte laboris ja valdkonnas. Lisaks soodustab programm õpilaste arusaamist 21. sajandil töötava ühiskonna kõige pakilisematest väljakutsetest. Programm on eriti kvalifitseeritud üliõpilastele, kes on huvitatud Ph.D. töö- ja organisatsiooni psühholoogia valdkonnas.

Kolme erineva Euroopa riigi rahvusvaheline keskkond aitab õpilastel omandada lisaks oma kutseõppele ulatuslikke kultuuridevahelisi pädevusi, koostöö-, suhtlus- ja keeleoskust. Programm annab õpilastele võimaluse arendada tugevaid rahvusvahelisi sotsiaalseid sidemeid ja võtta oma kolleegide väljavaateid. Kõik need oskused on globaliseerunud töövaldkonna ja organisatsioonide spetsialistide ja teadlaste jaoks väga olulised. Programmi üliõpilased saavad suurepärase hariduse, et siseneda oma tulevastesse ja akadeemilistesse valdkondadesse.

Programmi edukal lõpuleviimisel antakse üliõpilastele ühine magistrikraad (M.Sc.) töö- ja organisatsioonipsühholoogias Lüneburgi Leuphana ülikoolist, Maastrichti ülikoolist ja Valencia ülikoolist.

Programmi struktuur

Esimene poolaasta toimub Maastrichti ülikoolis. Esimesel poolaastal õpivad õpilased põhilisi ja kõrgtehnoloogilisi teadmisi inimressursside, organisatsioonide, inimeste tunnetuse ja tulemuslikkuse, tööpsühholoogia ja statistika valdkonnas.

Teine poolaasta toimub Lüneburgis Leuphana ülikoolis. Kursused hõlmavad inimressursside juhtimist ja läbirääkimisi kultuuridevahelisest vaatenurgast. Lisaks õpivad õpilased intensiivse lugemiskursusega klassikalisi ja viimaseid panuseid töö- ja organisatsiooni psühholoogiasse. Metoodilised oskused antakse teadustöö kavandite ja grupiuuringute projektides.

Kolmandal poolaastal liiguvad õpilased Valenciasse. Õpilased osalevad täiustatud kursustel töö ja organisatsiooni psühholoogia peamiste sekkumiste valdkonnas. Õpetatakse põhjalikud sekkumismeetodite klassid ja grupiuuringute projekt.

Neljas semester toimub ühes kolmest ülikoolist, kus õpilased kirjutavad oma magistritöö. Esimesel poolaastal antakse üliõpilastele nimekiri oma uurimisprojekti / magistritöö üldistest teemadest ja vastavatest ülikoolidest järelevalve teostamiseks.

Karjääri väljavaated

Õpilased saavad kõige paremini valmistuda akadeemiliseks karjääriks või karjääriks rahvusvaheliselt tegutsevas organisatsioonis, kus on töö- ja organisatsiooni psühholoogia osakonnad. Sõltuvalt nende individuaalsest profiilist on õpilastel mitmeid karjäärivõimalusi, eriti inimtegevusega seotud uurimisvaldkondades, nagu inimressursid, tööpsühholoogia või organisatsiooniline areng. Üliõpilastel on juurdepääs ka juhtivatele ametikohtadele äri- ja konsultatsiooni-, avaliku halduse või poliitika nõustamise alal.

Tänu programmi rahvusvahelisele ulatusele ja tugevale keskendumisele töö ja organisatsioonide psühholoogiale leiavad selle programmi üliõpilased mitmesuguseid töövõimalusi üle maailma.

Taotlemise ja sisenemise nõuded

Magistriõppe programm on suunatud riiklikele ja rahvusvahelistele üliõpilastele, kellel on bakalaureusekraad psühholoogias, bakalaureusekraad peamiselt psühholoogiliste komponentidega või samaväärne (70 ECTS psühholoogia, 30 ECTS meetodid).

Taotlejatele, kelle emakeel ei ole inglise keel, määrasid ülikoolid sõlmivad ülikoolid inglise keele taseme miinimumtaseme.

Lisateavet sissesõidunõuete, taotluse ja valikumenetluse ning kursuse tasu kohta leiate Maastrichti ülikooli veebisaitidest.

Viimati uuendatud juuli 2019

Teave kooli kohta

Leuphana University established Germany’s first public college. Its Graduate School merges the academic demands of masters and doctorates, and its own Professional School offers highly regarded furthe ... Loe edasi

Leuphana University established Germany’s first public college. Its Graduate School merges the academic demands of masters and doctorates, and its own Professional School offers highly regarded further education programmes. Näita vähem
Lüneburg , Glasgow , Berliin , Maastricht , Valencia , Bridgetown , Fööniks + 6 Rohkem Vähem