Rahvusvaheline meedia kommunikatsioon (MA)

Üldine

Programmi kirjeldus

Kes kontrollib Interneti-äri, mis on tulevikus!

Nähtustega nagu Facebook ja nutitelefonide, Internet domineerib mitte ainult erameedia tarbimist paljud inimesed. See on täiesti muutunud ja äri elu läbi uuendusliku turustamisega mõisted ja ärimudeleid.

Kas soovite veelgi kvalifitseeruvad keeleliselt, tehniliselt või majanduslikult orienteeritud esimese astme või on juba kauem tööhõives: igal juhul saad parima võimaliku hariduse kõrge kasvu ja tuleviku tööhõive väljad magistriõppesse International Media teatis.

Programm põhineb aastakümnete kogemused SDI hariduse mitmekeelse suhtluse ja täiendades neid vajalikke liiketoimintaosaamista edukaks rakendamiseks digitaalse projekte. Eripäraks on muidugi praktiline koolitus kaasaegse sidetehnoloogia nagu Semantiline Veeb ja kõne tehnoloogiaid.

Õppekava lühidalt

Aste - Master of Arts (MA)

3 semestrit (sh magistritöö.) - nominaalaeg

Algus - igal aastal talvel semester

EAP - 90

Keeled ülikoolis

  • Inglise
  • lisakeelele võimalik valikainena

keel nõuded

  • Inglise B1 tase Euroopa keeleõppe raamdokumendis
  • Saksa tasemel B2 välisüliõpilastele

Tunnustamine - riiklikult tunnustatud ja akrediteeritud

Nende töö väljavaated pärast lõpetamist

Master 's programmi International Media teatis kvalifitseerub teil optimaalselt kiiresti kasvavat nõudlust majanduses oskustööliste valdkonnas veebipõhine side. Vastavalt uuringu instituudi Saksamaa majanduse ja ametiliit BITKOM pool kõigist ettevõtted täna sõltuvad suuresti internetis. Veel ettevõtted on ka väljaspool IKT core ametid nõuavad spetsialiste suurte IT ja meedia teadmisi. 2011. aasta sügisel oli 38,000 vabu kohti.

Pärast edukat lõpetamist, siis on täiesti valmis kommunikatiivne toimuva tegevuse valdkonnas online marketing ja online toimetuse. Seal on palju ja mitmekesine rakendused - nt. b.

  • rahvusvaheliste ettevõtete erinevates tööstusharudes
  • teenuse osutajate seas Internet majanduse
  • Kirjastajad ja operaatorid võrguplatvormide

Noortele spetsialistidele samuti juba seisab professionaalsed inimesed kindla aluse atraktiivne Tulevikukindlad töökohti. Lõpetanud magistriõppesse "International Media teatis" teil on õigus positsiooni Online turundusjuht, New Media Expert, Manager Web Communications või sarnane tegevus profiile. Selle tegevusala on avatud teile kõiki suured rahvusvahelised ettevõtted, kirjastajad ja meediaettevõtted, Internet alustavatel teenusepakkujad ja konsultatsioonifirmad.

Õpib University of Applied Keeled

Kas sa tahad teha keelte ja side oma tööd? Vaata oma tulevast karjääri rahvusvahelises keskkonnas? Kolledžis Applied Keeled Müncheni SDI leida õige programm. Siin annab teile kraadi konkurentsieelise maailmaturul tööturul: suhtlemisoskus mitmes keeles, koos laialdased teadmised äri, meedia või tehnoloogia samuti kultuuridevahelise pädevuse peamise kvalifikatsiooni edukat karjääri.

Uuring tingimuste privaatne kolledži tagada väike õpperühmad ja intensiivse järelevalve õpilast nende õpetajatele. SDI München iseloomustab rahvusvahelise atmosfääri ja tänu oma hariduse võrgustik maailmas kontaktid. Seega saada väärtuslikke kogemusi ja õppida võimalusi rahvusvahelisel turul õpilast õpingute ajal.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Do you want to make languages and communication your profession? Do you see your professional future in an international environment? At the University of Applied Sciences of the SDI Munich ("Hochschu ... Loe edasi

Do you want to make languages and communication your profession? Do you see your professional future in an international environment? At the University of Applied Sciences of the SDI Munich ("Hochschule für Angewandte Sprachen des SDI München"), you will find the right degree program. Here a degree provides you with competitive advantages on the global job market: communication skills in several languages, combined with sound knowledge in business, media or technology as well as intercultural competence as the key qualification for a successful career. Näita vähem