Rahvusvaheline meister projektijuhtimine

Üldine

Saadaval 5 asukohta

Programmi kirjeldus

Miks seda muidugi?

Rahvusvaheline Master Project Management (IMPM) on koostöö MIP Polütehnikumis di Milano (Itaalia) ja Strathclyde Business School. Iga toob oma vastavate tippteaduse nõustamine ja õpetamine projektijuhtimise rahvusvahelises õppeprogrammi.

Programm uurib strateegilisi ja terviklikku nõudmistele kaasaegse projektide tänapäeva organisatsioonid. Sul saada teadmisi areneva valdkonna, mis ühendab:

  • projektijuhtimise protsess andma keerulisi muutusi
  • strateegilise juhtimise protsessi kavandamisel ja rakendamisel organisatsiooni strateegia
  • arengu ülekantavaid oskusi. Eriti meeskonnatöö, juhtimine, side, läbirääkimised, konfliktide lahendamise ja esitlemise tööhõive

See kursus sobib nii hiljuti kooli lõpetanud ja need lõpetajad juba töökohal. See pakub tasakaalustatud kutsehariduse programm kraadiõppe tasandil.

Muidugi vaatleb viimaste lähenemisviise projektijuhtimise ristiga sektorite ja kultuuridevahelisest perspektiivist, mis keskendub juhtimis-, käitumis- ja tehnilised oskused.

Üliõpilaste lõpetamist IMPM saavad kaks kraadi auhindu, mille on välja andnud iga asutus:

  • Polütehnikumis di Milano - Master Universitario di ma livello Projektijuhtimine
  • Strathclyde'i Business School - Magistriõpe Projektijuhtimine

Kus sa uuring

Kursus on täielikult õpetatakse inglise keeles ja kestus on 18 kuud. Aasta esimesel poolaastal toimunud MIP, Milan ja teine ​​toimunud Glasgow Strathclyde'i, pluss lõputöö tööd / teadustöö väitekirja.

Sa veedad umbes viis kuud Itaalias ja Suurbritannias. Ülejäänud kaheksa kuu lõplik projekt töö võib olla Itaalias, Suurbritannias või rahvusvaheliselt. Otsus sõltub teie huve ja võimalusi.

Programm on üles ehitatud ainulaadne teadmisi iga institutsiooni. See tagab, et õpetamise kvaliteet on erakordne tase. Sa kohtub Euroopa ja rahvusvaheline võrgustik teadlased.

Riiki sisenemise nõuded

Minimaalselt on bakalaureusekraad (või samaväärne akadeemiline kraad) on minimaalselt kolm aastat kestnud ja 180 EAP mistahes erialal. Kandidaadid peavad olema vähemalt teise klassi Autasud kraadi või samaväärne CGPA.

Karjäär

IMPM klassi koosneb mitmekesine kandidaadid pärit eri rahvustest. IMPM programmi rongide kandidaatide eeldada rollid sees rahvusvaheliste ja riiklike ettevõtete projekti juhtimise alal.

Mitmeaastase näidisprogrammi Talent Development Center ja karjäär Service kell Strathclyde'i toetab sinu isikliku ja karjääri arengut. Nad aitavad teil laiendada oma ametialast võrgustikku.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Strathclyde Business School(SBS)is a pioneering, internationally renowned academic organisation that shapes anddevelops the business minds of tomorrow. Strathclyde is one of a small percentage worldwi ... Loe edasi

Strathclyde Business School(SBS)is a pioneering, internationally renowned academic organisation that shapes anddevelops the business minds of tomorrow. Strathclyde is one of a small percentage worldwide to be triple accredited, holding accreditation from the international bodies, AMBA, AACSB and EQUIS. Näita vähem
Glasgow , Ateena , Zürich , Singapur , Dar es Salaam , Manama , Kuala Lumpur , Petaling Jaya , Muscat , Muscat , Dubai , Abu Dhabi , Milano , München , Pekingi , Toulouse + 15 Rohkem Vähem