Loe ametlikku kirjeldust

Innovatsioon ja mitmekesisuse

HTW Berliin, suurim University of Applied Sciences in Berlin, on määratletud selle tulevikku suunatud erinevaid programme ja kursused järjekindlalt hõlmates valdkondi praeguste huvi, samuti need, kellel on pikemas perspektiivis kaevata.

Paljud ettevõtted on tuvastatud puudus projekti käitlemise ja ärianalüüsi oskusi. Nad investeerida miljardeid dollareid koolitust töötajatele valdkondades Projektijuhtimine ja andmed Analytics. Mis kvintiljon baiti andmeid genereeritakse iga päev, kvalifitseeritud juhid on kohustatud kes saab asjakohaselt hinnata seda infot ja seda kasutada projekte juhtivatele tööstuse ja ettevõtte kindlal viisil. Kombinatsioon Project Management and Data Science uuringuid seega on ulatuslik ja tellitavad kvalifikatsioon. See avab erinevaid äri-, loominguline ja organisatsioonilisi võimalusi ja karjäärivõimalusi. Lõpetajad magistriprogrammi Project Management and Data Science valdavad laia tehnikad ja meetodid, mis on suur huvi ettevõtete täna. Nende ulatuslik teadmine varustada neid oskusi, et suurendada tõhusust ja vähendada kulusid keeruline äriprotsesse. Master of Science kvalifikatsiooni pakub lõpetajate paljude võimalike kasutusalade samuti võimalusi karjäärile.

BUAS2

Kasvav hulk andmeid, mida see kogu mitmed tööstusharud ja teenuse osutamise kohtades ja rahvusvahelise Projektijuhtimine ja andmed Science magistriõppe programm on välja töötatud selleks, et võidelda kvalifitseeritud töötajate vähesus selles valdkonnas. Andmed, mis on seotud klientide, turgude ja konkurentide on äärmiselt oluline tänapäeva kaubandusliku maastikku. Tundlikud ja vastutab andmete töötlemisega on oluline edutegur kõiksuguste ettevõtted. "Big Data" - intelligentne juhtimine suur ja samaaegselt erinevad andmed - on üks suuremaid kaubandusliku meie aja väljakutseid. Töötlemise ja analüüsi seda andmete mahtu genereerib ka väga kaugeleulatuvaid järeldusi. Võitluses vähk, näiteks Molecular Medicine kasutab tohutus koguses andmeid, et arendada individuaalset ravimeetodeid.

Leia Detailid SIIT!

Rahvusvaheline kontekst

Maailma ettevõtte keskkonnas on äärmiselt oluline olla kursis rahvusvahelises kontekstis ja on parem arusaamine sellest. Master 's Õppekava in Project Management and Data Science HTW Berliini aitab edukalt juhtida ja kontrollida projekte rahvusvahelises keskkonnas, samuti lihtsustada, protsessi ja tõlgendada ulatuslik andmekogud ja analüüside erinevates valdkondades.

Ideaalis valmis edukat karjääri

See eriala põhineb meie uuring suurte Saksa tööstusettevõtted, mis näitas suurt nõudlust rahvusvaheliselt orienteeritud projektijuhtimise spetsialistid ja andmete teadlased. Selle programmi saate omandada rahvusvahelise oskusi töötades koos õpilasi erinevatest rahvustest ja taustaga. Kuna programm on õpetatud täiesti inglise keeles, siis ka ideaalis valmis rahvusvahelisel tööturul. Keeleoskus saksa ei ole vajalik.

Rahvusvaheline ja praktikale orienteeritud

Ajal oma õpinguid siis omandada teadmisi ärijuhtimise rahvusvahelisel tasandil. Õppekava keskendub eri valdkondade projektide ja informatsiooni haldamine, erinevate andmete analüüs tehnikat, samuti kõrge ja turundus. Deep teadmisi statistika ei nõuta.

Suurepäraseid karjäärivõimalusi Projektijuhtimine ja andmed Science M.Sc. Kiire kasv Andmete loomise tulemuseks on suur nõudlus Big Andmed spetsialistid - spetsialistid, kellel on oskused, et tõhusalt ja efektiivselt korraldada kasvava informatsiooni. Tänapäeva tööjõud, on juba praegu puudus mitusada tuhat juhid kvalifitseeritud lahendada keerulisi ja omavahel juhtimisülesanded.

Nominaalne õppeaeg 4 semestrit / sh. viimase semestri lõputöö / 2 aastat Master of Science (KTM)

Esimene poolaasta: Rahvusvaheline Projektijuhtimine I Foundations of Data Analytics ja statistiline programmeerimine, Leping ja International Business Law, valikainete: Group hõlbustamine, Technology Management Practice või läbirääkimiste tehnika

Teine poolaasta: Rahvusvaheline Projektijuhtimine II Täpsem Computational Andmed Analytics, muutuste juhtimine ja eestvedamine, finantsaruandluse ja Management Information Systems kolmanda semestri: Project Management and Data Analytics Lab, Advanced Data Mining tehnikad, andmebaasid ja Big andmed, praktilised andmed juhtimine, andmete turvalisus ja nõuetele vastavuse , valikainete: Group hõlbustamine, Technology Management Practice või läbirääkimiste tehnika

Neljas semester: Lõputöö ja suulise eksami Kõik moodulid on kavandada ja väga praktikale orienteeritud viisil. Koostööd maailma juhtivad ettevõtted on kaasatud. Moodulid hõlmavad tööd konkreetsete küsimuste käigus juhtumianalüüsid ja projekti simulatsioonid. Inimressursi, pehmed oskused, kultuuridevaheline teemasid ja koolitusi, eelkõige on kaetud.

BUAS3
Programmi õpetamise keel:
Inglise
HTW Berlin University Of Applied Sciences

Vaata veel 1 kursust HTW Berlin University Of Applied Sciencesis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
4 semestrit
Päevane õpe
Price
16,000 EUR
16000 €
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
End Date
sept 30, 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date
sept 30, 2019