Rahvusvaheline meister toidu ja kokk disain

Üldine

Programmi kirjeldus

International Master in toit ja küpseta disain, täielikult õpetatakse inglise keeles, mis pakub kõrgetasemelist koolitust kulinaaria ja küpseta disain.

Üks väheseid kursused omalaadne saadaval Prantsusmaal ja Euroopas, International Master in toit ja küpseta disaini õpetatakse École de Condé Lyon, mis asub pealinnas Prantsuse kokakunsti. Muidugi ühendab disainerid, tuntud peakokad, sotsioloogid ja teadlaste unikaalne klassiruumis seade, mis keskendub tootmise ja planeerimist.

Lisaks projekteerimisel toidu vaagnad, taldrikud ja joogikohad (restoranid, poed jne) Loomulikult läheb suhet tarbija ja toote ajaloo-, sotsiaal-kultuurilist, turundus, vaid ka toitumis- ja teaduslik analüüs.

Program

International Master in toit ja küpseta disain on aasta pikkune programm, millele järgneb internatuuri kogemusi, mis moodustab, kokku 60 ECTS ainepunkti.

See programm võimaldab autoritel, kulinaaria kunst ja põllumajandus õpilastel uurida üks kõige lootustandvamaid disaini valdkonnas, ühendades mitu valdkondade asjatundjaid nagu toit teadused, toidu esteetika, toidu sotsioloogia jne

Sissepääs protsessi

Õpilased lõpetas bakalaureuse disaini, cooking, kulinaarne kunst, hotellindus juhtimise ja toiduainete teadused võivad taotleda International Master in Food and Cook Design.

Sissepääs põhineb intervjuus samuti üliõpilaste akadeemilise rekord ja portfelli vaadata.

Kõik taotlejad peavad olema eelnevalt omandatud või olla omandamas, 180 ECTS ainepunkti akadeemilisest seotud projekteerimise (ruum, graafika, toote), kulinaarne kunst, hotellindus juhtimine või toidu vallas.

Rahvusvahelised õpilased võivad pöörduda otse École de Condé rahvusvahelise ülestunnistusi kontoris edasise abi saamiseks.

Akrediteeringud

See programm on ka sertifitseeritud esimese taseme Euroopa magistrikraadi (60 ECTS), mille Euroopa akrediteerimise nõukogu Kõrgkoolidest.

Viimati uuendatud märts 2015

Teave kooli kohta

École de Condé offers specialised programs in all the fields of design (graphic, interior, fashion and product), graphic arts (illustration, animation and photography) and cultural heritage (restorati ... Loe edasi

École de Condé offers specialised programs in all the fields of design (graphic, interior, fashion and product), graphic arts (illustration, animation and photography) and cultural heritage (restoration, art market) at bachelor level as well as master level. Näita vähem
Lyon , Lyon , Nancy , Tore , Bordeaux , Torino , Pariis + 6 Rohkem Vähem