Rahvusvaheline disaini magister

Üldine

Programmi kirjeldus

Baselis asuv visuaalse kommunikatsiooni instituut HGK FHNW pakub rahvusvaheliselt akrediteeritud õppekavasid bakalaureuse-, magistri- ja doktorikraadiga. mis kajastab Baseli disainikooli ja eelkõige Šveitsi graafilise disaini rikkalikku traditsiooni.

Basel'i linn, mis asub Triin National Reini jõe orus, on ainulaadne kultuurikeskkond, kus on lihtne juurdepääs Prantsusmaale ja Saksamaale.

Kuigi meie bakalaureuse kursus keskendub õpilaste võimele loomeprotsessi läbiviimiseks, püüavad meie magistriprogrammid üliõpilaste individuaalset disain sõnavara laiendada ja saavutada kõrgemal tasemel peegeldus läbi õpilaste võimet lisada teadusharude teadmisi ja metoodikaid loominguline protsess. Pakume kunstiteaduse magistriõpet visuaalsetes kommunikatsioonides ja ikoonilises uuringus ning rahvusvahelises disaini magistriprogrammis, mida me teeme koostöös Chicago Illinoisi ülikooliga.

Mõlemad magistriprogrammid põhinevad järgmisel hinnangul: piltide digitaalse üleujutuse kontekstis on vaja laiendatud kvalifikatsioone. Disainipraktika, mis põhineb ainult viimistletud või tehniliste oskuste puhul, ei vasta enam visuaalse kommunikatsiooni nõudmistele ega peegeldab visuaalseid teateid, mis on täielikult saadud teooriast. Kunsti- ja meediateooriaga seotud disaini tava ühendamine loob uue värtpaberi visuaalsete sõnumite kujundamisel ja kujundamisel praeguse, digiteeritud ja ikoonilise kommunikatsiooni kontekstis.

Rahvusvaheline disaini magister UIC / HGK Basel

MDES UIC / HGK tegeleb õpilastega, kes soovivad osaleda rahvusvahelises programmis, mida mõjutavad Šveitsi graafilise disaini traditsioonid, ja praegune akadeemiline perspektiiv ja visuaalse kommunikatsiooni instituudi, Baseli disainikool HGK FHNW, standardid. Üliõpilastele pakutav eriline huvi on võimalus lõpetada rahvusvaheliselt akrediteeritud Master of Design (MDes) UIC-st ja Šveitsi samaväärsest, HGK graafilise disaini I-Iconicism ja Graphic Design II-Mediality rahvusvaheliselt akrediteeritud Master of Design (MDes). Õpilased immatrikuleeritakse ja registreeritakse UIC-s, kus toimub klasside FHNW / HGK visuaalse kommunikatsiooni instituut Baselis.

Graafiline kujundus, visuaalne kommunikatsioon ja meediumide disain pakuvad visuaalset vormi sõnumitele, mis on osa meie igapäevaelust. Kuigi need distsipliinid aitavad kaasa tänapäeva ühiskonnas palju arutlusele "piltide üleujutusest", leiame kaudseid teadmisi kujutise tähenduse, nende loomise protsessi ja nende ülitähtsa meedia viite kohta. Selles keskses tees on keskendunud MDes. Seetõttu on programmi eesmärk süvendada protsessil põhinevaid projekteerimisoskusi projekti orienteeritud projekteerimisega, millel on täiustatud analüütiline pädevus pilditööstuses ja meediateadustes.

Põhiprobleemid

UICi ja HGK Baseli vaheline rahvusvaheline partnerlus pakub programmis osalejatele erinevaid võimalusi, nagu rahvusvahelised praktikakud, kes õpivad välisriigi kultuurikeskkonnas, ning rahvusvaheline üliõpilaste ja õppejõudude rühm.

Baseli disainikoolituse ainulaadne metoodika, selle traditsioon ja keskendumine muudavad MDesi programmi erakorraliseks võimaluseks saavutada praktilise ja teoreetilise disaini kompetentsuse kõrge tase.

MDes programm on kaasatud praeguste aruteludesse rahvusvaheliselt orienteeritud projekteerimispraktikast ja disainiuuringute teemadest. Koos Baseli Disainikooli tugevate praktilise taustaga antakse kraadiõppuritele võimalus kujundusteooria ja kujundusliku uurimistööga seotud diskursuse tipptasemel. Seda on võimalik leida meie tihedas koostöös Šveitsi disainivõrgu (SDN) ja eikonega, riikliku teaduse kompetentsikeskusega (NCCR) "Ikooniline kriitika - võimus ja piltide tähendus"

Õppetöö / kulude kestus

4 semestrit / 120 ECTS / 60 USA krediidipunkti. Magistritöö integreeritakse neljandasse semestriks.

Õppekeel: inglise keel

Õppemaks MDes: õppemaks on 25 000 CHF, USA kodanikele 20 000 krooni aastas ja võib maksta aasta, poolaasta või kvartali alusel

USD 12 500 USD semestril Briti Skill Funding Agency (PCDL-i loetletud asutus) akrediteeritud.

Taotluste esitamise tähtaeg

Magistriõppe programm visuaalse kommunikatsiooni ja Iconic teadusuuringute ja rahvusvahelise Master in Design algab septembris.

Saate siiski taotleda ootelolekut 2018.

Viimati uuendatud Juuni 2018

Teave kooli kohta

The Basel School of Design and its students have influenced the international Graphic Design community since the 1960’s. Under the direction of Armin Hofmann and Emil Ruder courses for Graphic Design ... Loe edasi

The Basel School of Design and its students have influenced the international Graphic Design community since the 1960’s. Under the direction of Armin Hofmann and Emil Ruder courses for Graphic Design and Typography were developed. They were outstanding models for a modernist design education. Näita vähem