IMTE - globaalne eelis oma inglise keele õpetajakarjääri jaoks

 • Kvaliteetne, väga praktiline professionaalne ettevalmistus
 • Edukad strateegiad kultuuridevaheliste õpetajate jaoks
 • Cambridge'i inglise keele tunnistus õppekeeles, mis sisaldub programmis

Edu inglise keele õpetajana rahvusvahelises keskkonnas nõuab tugevat alust inglise keele õpetamise praegustes lähenemisviisides ja laialdast praktilist kogemust mitmesugustes keeleõppekeskkondades.

Püha Maarja IMTE programm ühendab need inglise keele õpetajate ettevalmistamise põhilised ja praktilised mõõtmed uuendusliku õppekava kaudu. See hõlmab dünaamilist klassiruumis õpetamist, ulatuslikku praktikakogemust ja kommunikatsioonioskuste jätkuvat arendamist inglise keeles. See on võitnud kombinatsioon, mis lisab professionaalset edu. Püha Maarja IMTE annab teile soovitud magistrikraadi inglise keele kui rahvusvahelise keele õpetamisel.

IMTE pakub ka ettevalmistusi mitmesuguste sertifikaatide saamiseks Cambridge'i hinnangul inglise keelest, mis on osa Inglismaa maailmakuulsast Cambridge'i ülikoolist. See on täistööajaga, nelja semestri (16-kuuline) Õppekava. Lõplik semester koosneb intensiivsest praktikast, mis võib olla täidetud rahvusvahelises keskkonnas või üliõpilase kodumaal.

Peamised eelised

Tipptaseme ajalugu

 • Saint Mary's University on pikk rahvusvaheline haridus ja kultuuridevaheline kaasamine
 • Magistriõppe programme inglise keele kui teise keele õpetamisel on õpetatud 30 aastat haridusasutuses
 • Saint Mary's University mängis juhtivat rolli Kanada / Hiina keele ja kultuuri programmis inglise keele õpetajate arendamiseks Hiinas

Partnerlus Cambridge'i ülikooliga

 • Saint Mary's University on Cambridge'i inglise keele hindamise volitatud keskus, mis on osa Inglismaa maailmakuulsast Cambridge'i ülikoolist
 • Rahvusvaheliselt tunnustatud Cambridge'i õpetajakoolituse kursused on kättesaadavad haridusteaduskonna üliõpilastele, sealhulgas CELTAle
 • IMTE sisaldab võimalusi edenemiseks Cambridge'i õpetajate raamistikus, mille tulemuseks on rahvusvaheliselt tunnustatud sertifikaadid Cambridge'i hinnangust

Rikas õpikeskkond

 • Püha Maarja haridus- ja keelekeskus on pikaajalised partnerid õppekava, teadustöö ning õpetamise ja õppimise toetamise valdkonnas.
 • IMTE programm pakub praktilisi võimalusi Keelekeskuses, laiemas Halifaxi kogukonnas ja rahvusvaheliselt

Programmi ülevaade

Rahvusvaheline magistriõppe programm magistriõppes sisaldab 16 kuu pikkust uuringut, mis jaguneb neljaks 4-kuuliseks semestriks. Igal semestril on kolm paralleelset õppevoogu.

111008_ScreenShot2019-02-23at10.23.14PM.png

Programmi kohaletoimetamine

See programm on kohordipõhine ja antakse osaliselt kogemusliku õppe vormis. Õpilased saavad mikroõpetust klassides, õppematerjalide analüüsi ja oma õppematerjalide loomist.

Vastuvõtutingimused

Programmi sisenemise miinimumnõuded on järgmised:

 • Bakalaureuse kraad akrediteeritud või tunnustatud asutusest. Kuigi eelistatakse keeleõppe valdkonnaga seotud kraadi, eriti inglise keele õpinguid, hindab IMTE vastuvõtukomisjon iga taotlust ja sellega seotud kraadi individuaalselt.
 • Dokumenteeritud inglise keele õpetamise kogemus või selle ekvivalent. VÕI
 • TESOL-I, st CELTA või samaväärne, vastuvõtukomisjoni hinnangul.
 • Näidatud huvi jätkata õpetajana karjääri selles valdkonnas (nt nõutava kavatsuste kirja kaudu hariduse kaudu, nõutava CV ja / või muude taotlusega kaasnevate dokumentide kaudu).
 • Mitte-emakeelena kõnelevad taotlejad - selle programmi sihtrühm - peavad esitama inglise keele oskuse testi tulemuse (TOEFL iBT; IELTS; Cambridge'i esimene tunnistus inglise keeles) kooskõlas kõrgkoolide ja teadustöö teaduskondadega, nimelt üldise IELTSi skooriga 6,5, individuaalse komponendi skoori alla 6,0. Teistes testivormingutes aktsepteeritavad skoorid on kergesti kättesaadavad samaväärsetena paaridena IELTSi skoori gradiendiga. Pärast lõpetamist saavad õpilased tavaliselt Kanadas töötamiseks 16–36 kuud kehtivat kraadiõppe lõpetamist.

Pärast lõpetamist võivad üliõpilased saada Kanadas töötamiseks 16–36 kuu pikkuse kraadiõppe lõpetamise loa. IMTE pakub olulisi professionaalse arengu ressursse, et aidata õpilastel leida võimalusi ja realiseerida karjäärieesmärke (kas siin või Kanadas).

Programmi õpetamise keel:
Inglise
Viimati uuendatud March 2, 2019
See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
16 kuud
Päevane õpe
Price
20,000 CAD
Tasutud 4 osamaksena iga perioodi alguses ($ 5,000 / term)
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi