Rahvusvaheline kommunikatsiooni ja äri magister

Üldine

Programmi kirjeldus

Ülevaade

Zhejiang University International Business School (ZIBS) pakub rahvusvahelist kommunikatsiooni- ja äriprogrammi, õppides alates 2020. aastast. Täistööajaga programmi pikkus on 2 aastat. Kraad Master of Arts (MA) kommunikatsiooni antakse pärast lõpetamist.

IMCB on loodud koostöös Zhejiangi ülikooli meedia- ja rahvusvahelise kultuuri kolledžiga ning tuginedes Zhejiangi ülikooli pikaajalisele rahvusvahelisele õpetamisfilosoofiale. See on interdistsiplinaarne programm, mis on pühendunud juhtide koolitamisele, kes ühendavad globaalse visiooni, kultuuridevahelise kompetentsi ja Hiina mõistmise, et positsioneerida end globaalselt - konkurentsivõimelised Hiina ettevõtluse eksperdid. Selle programmi kaudu arendavad õpilased hiina keele oskusi, kultuuridevahelise suhtluse pädevust, teadus- ja analüüsioskust ning praktilisi kogemusi ettevõtluses ja juhtimises. Lõpetajad on hästi varustatud eduka karjääri loomiseks Hiinas meedias, turunduses, kommunikatsioonis, rahvusvahelises äris ja muudes valdkondades.

134965_pic4.pngZhejiang University International Business School","author_url":"","source":""}" alt="134965_pic4.png" />

Programmi funktsioonid

Hiina äriõppe pioneer

iMCB on esimene ZIBSi ja Zhejiangi ülikooli meedia- ja rahvusvahelise kultuuri kolledži ühiselt loodud rahvusvaheliste tudengite magistriprogramm, mis põhineb ZJU teerajaja Hiina magistrantuuriprogrammi alustel. Programm iMCB on loodud spetsiaalselt andekatele rahvusvahelistele tudengitele, kes tunnevad huvi Hiina äri, kommunikatsiooni ja meedia vastu.

Interdistsiplinaarne haridus

Hiinas asutatud uuringute ja kultuuridevahelise suhtluse põhjal on iMCB interdistsiplinaarne programm, mis ühendab kursuste ja teadusuuringute Hiina ärikultuuris, juhtimispraktikates, sotsioloogias ja kultuuridevahelise mõistmise.

Mitmekesine õpikogukond

Rahvusvahelises ülikoolilinnas asuv iMCB programm pakub kultuuridevahelist õpikeskkonda, mis ühendab ida- ja läänesuunalisi haridusstiile ning on varustatud erakordsete ülikoolilinnaku võimalustega. Ülikoolilinnas võõrustatakse õpilasi enam kui 30 riigist, kes moodustavad suure, mitmekesise ja interdistsiplinaarse õpikogukonna.

Parimate tavade keskmes

IMCB programm asub Hiina kõige dünaamilisema ja innovaatilisema piirkonna Jangtse jõe delta südames. ZIBS teeb koostööd piirkonna tunnustatud ettevõtetega piirkonnas, et pakkuda üliõpilastele silmapaistvaid praktikavõimalusi ja platvorme äriuuringuteks.

134961_pic5.jpgZhejiang University International Business School","author_url":"","source":""}" alt="134961_pic5.jpg" />

Sissepääs

Rakenduse kvalifikatsioon

 1. Kandidaadid peavad olema mitte-Hiina kodanikud, omama bakalaureuse kraadi ja olema hea tervise juures.
 2. Kandidaadid, kelle emakeel ei ole inglise keel, peavad esitama inglise keele oskuse tõendi, näiteks TOEFL (90 või uuem), IELTS (6,5 või uuem) või muu tõendi selle kohta.
 3. Programmi jaoks pole hiina keele oskust vaja.
 4. Lisanõuete kohta lugege Zhejiangi ülikooli rahvusvahelise kolledži avaldatud 2020. aasta rahvusvahelise tudengi (magistri) prospekti aadressil http://iczu.zju.edu.cn.

Taotluse üksikasjade ja tähtaegade saamiseks pöörduge enne taotluse esitamist ZIBSi programmi meeskonna poole (imcb@intl.zju.edu.cn).

Kandideerimise protsess ja vajalikud dokumendid

Enne veebipõhist kandideerimist pöörduge ZIBS-i töötajate poole ja me aitame teid kõikjal, kus vajatakse abi. imcb@intl.zju.edu.cn

1. samm Interneti-taotlus

 • Täitke ja saatke oma veebipõhine taotlus rahvusvahelistele üliõpilastele mõeldud Zhejiangi ülikooli taotlus- ja vastuvõtusüsteemis

2. samm. Saatke järgmised toetavad dokumendid postiga

 • Allkirjastatud taotlusvorm koos fotoga (valge taust, suurus 35 mm x 45 mm)
 • Kehtiva passi koopia (foto leht)
 • Kõrgeima kraadi originaal või notariaalselt tõestatud koopia
 • Iga omandatud kraadi ametlikud ärakirjad
 • Ametlik TOEFL või IELTS skoori aruanne (kui on olemas) (TOEFL C603 osakonna kood)
 • GRE või GMAT skoori aruanne (kui on olemas) available GRE osakonna kood: 4741)
 • Isiklik avaldus (vähemalt 1500 sõna) kas inglise või hiina keeles
 • Täielik elulookirjeldus ja kaks teatist koos viitajate allkirjade ja kontaktteabega (üks akadeemiline ja üks professionaal)
 • Taotlustasu (RMB 800) ülekandmine

Pange tähele, et

 • Paberkandjal koopiad tuleks saata järgmisele aadressile:
  • iMCB programmimeeskond, Rm. 407, kunsti- ja teadushoone, Zhejiang University International Business School , 718 East Haizhou Road, Haining, Zhejiangi provints, Hiina 314400
 • Kõigi taotlusdokumentide pehmed koopiad tuleks saata e-posti aadressile imcb@intl.zju.edu.cn.
 • IMCB rakenduse jaoks esitatud dokumente ei tagastata.

3. samm Intervjuu

 • ZIBSi vastuvõtuamet valib taotlejad nimekirja ja otsustab, kellega intervjueeritakse. Intervjuud toimuvad näost näkku või videokonverentsi kaudu.

Õppemaks

Õppemaks on 36 800 RMB aastas.

ZIBSi esimese kursuse üliõpilaste stipendium (5000–10000RMB)

ZIBSi esimese aasta üliõpilaste stipendium on loodud selleks, et premeerida silmapaistva globaalse juhtimispotentsiaaliga inimesi. See on avatud kõigile esmakursuslastele rahvusvahelistele tudengitele.

Stipendiumi makstakse üliõpilastele iga kuu elamistoetusena, alates üks kuu pärast üliõpilaste registreerimisperioodi lõppu. Stipendium makstakse välja ühe õppeaasta jooksul (10 kuud). Õppurid peavad õppemaksu tasuma täies mahus registreerimisel.

Rakenduse juhised

 1. Täitke ZIBSi esimese aasta stipendiumi taotlusvorm.
 2. Saatke oma taotluspaketi, sealhulgas kandideerimisdokumentide ja ZIBSi esimese aasta stipendiumi taotlusvormi pehme koopia aadressile imcb@intl.zju.edu.cn.
 3. Saatke oma rakenduste paketi paberkoopia allpool toodud aadressile: iMCB Program Team, Rm. 407, kunsti- ja teadushoone, Zhejiang University International Business School , 718 East Haizhou Road, Haining, Zhejiangi provints, Hiina 314400 +86 571 87572711

Hindamiskriteeriumid

Stipendiumi pakkumine määratakse taotleja põhjal: akadeemiline taust (70%) + intervjuu tulemuslikkus (30%)

Tulemus tehakse teatavaks juuni lõpuks, nagu on kirjas sisseastumiskirjas.

134962_pic1.jpgZhejiang University International Business School","author_url":"","source":""}" alt="134962_pic1.jpg" />

Viimati uuendatud May 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Zhejiang University International Business School (ZIBS) was founded on the ZJU International Campus at Haining in November 2018 to facilitate academic and corporate exchange between the West and the ... Loe edasi

Zhejiang University International Business School (ZIBS) was founded on the ZJU International Campus at Haining in November 2018 to facilitate academic and corporate exchange between the West and the East. With a legacy of academic excellence, innovation, and entrepreneurship from China, ZIBS embraces and embodies the future. The business school prepares responsible and aspiring leaders, and the ecosystem it serves, to face the challenges of an increasingly complex global business environment. By connecting people and ideas, ZIBS shapes the future of business in the new global economic era. Näita vähem