Rahvusvaheline korruptsioonivastase võitluse ja kollektiivse tegevuse kapten (IMACC)

Üldine

Programmi kirjeldus

Programmi kohta

Rahvusvaheline korruptsioonivastase võitluse ja kollektiivmeetmete magistriprogramm (IMACC) on esimene magistriõppekava, mis on spetsiaalselt välja töötatud korruptsioonivastase võitluse ja kollektiivse tegevuse spetsialistidega, kes on seotud ärisektoriga. See on praktiline ja laiaulatuslik vastus pidevalt arenevale regulatiivsele keskkonnale ja kasvav nõudlus spetsialiseeritud oskuste järele. Kaheaastane programm võimaldab osalejatel oma teadmisi täiendada ja oma ettevõtetele ja organisatsioonidele anda lisaväärtust, jätkates tööd:

  • korruptsioonivastase võitluse ja vastavuse parimate tavade rakendamine
  • mitmesuguste riskide tuvastamine ja leevendamine
  • kollektiivse tegevuse algatamine ja juhtimine
  • sisejuurdluste läbiviimine
  • tuginedes kõrgeimatele eetilistele standarditele.

IMACS101

Struktuur ja õppekava

IACA IMACC on kaheaastane programm, mis koosneb kuust moodulist ja lõplikust projektist või lõputööst. Samuti on saadaval vabatahtlik premeedri kursus. Neli moodulit on lõpetatud esimesel õppeaastal, millele järgneb kaks moodulit ja teine ​​projekt lõpptööd või väitekirja teine ​​aasta. Igal moodulil on kolm etappi: eelmoodul, klassi seanss ja postmoodul (vt mooduli struktuur). Intensiivsed in-klassi etapid (kas seitse või kümme päeva) võimaldavad maksimaalseid õppimisvõimalusi lühendatud ajaperioodi jooksul. Klassid toimuvad ligikaudu iga kolme kuu tagant IACA ülikoolilinnakus Laxenburgis, Austraalias (Viini piirkond) ja õppelähetustel, võib-olla ka mujal maailmas. Valikuline magistriõppe kursus (pakutakse ilma lisatasuta) on loodud selleks, et luua tõhus õppekeskkond ja võimaldada kõigil õpilastel programmi edukalt osaleda. IMACC kraad on kokku 120 ECTS ainepunkti (Euroopa ainepunktide ülekandmise ja kogumise süsteem), mis võimaldab osaleda doktoriõppe programmides, kui soovitakse. IACA tunnustab Austria Vabariik (föderaalne teaduse, teaduse ja majanduse ministeerium ENIC NARIC AUSTRIA kui keskkooliõppes). IACA programmid ja nende lõplikud diplomid on tunnistatud ELi Bologna protsessi tähenduses.

Vastuvõtutingimused

  • Bakalaureusekraad, mis vastab bakalaureusekraadile
  • Vähemalt kolmeaastane töökogemus vastavuse, kollektiivse tegutsemise, korruptsioonivastase võitluse, seaduste, auditi või seotud valdkondade puhul era- või avalikus sektoris
  • Kirjaliku ja suulise inglise keele oskus

Vastuvõtmise protsess

Esitage veebipõhine taotlus koos vajalike dokumentidega ja 100 euro suuruse taotluse tasu (tagastamatu) maksmine.

Taotlemise korra juhised

Osalejad valitakse, võttes arvesse nende erialast ja akadeemilist kogemust. IACA on pühendunud mitmekesisuse edendamisele ja püüab meelitada osalejaid erinevatest ametialastest ja geograafilistest piirkondadest. IMACC programmi kvaliteedi seisukohalt on oluline leida erinevaid lähenemisviise ja lähenemisviise korruptsiooni paremaks tundmaõppimiseks ja selle vastu võitlemiseks.

Tasud

IMACC programmi tasu on 33 800 eurot, mida makstakse kahes osas:

  • Esimene osamakse: 18,590 eurot, mis tuleb maksta 1. detsembriks 2018
  • Teine osamakse: 15 210 eurot, mis tuleb maksta 1. novembriks 2019

Programmi tasu hõlmab õpetamist, õppematerjale, toitlustust ja bussiliinide teenindamist klassisisestel istungitel. See ei hõlma reisimise, majutuse ega muid kulutusi moodulite ajal.

Taotluse tasu

Kõik taotlejad, sealhulgas need, kes taotlevad stipendiumi, maksavad tagastamatu taotluse tasu 100 eurot.

Stipendiumid

IACA pakub piiratud arvu stipendiume vähimarenenud maade üliõpilastele, nagu need on määratletud Ühinenud Rahvaste Organisatsioonis. Need väga konkurentsivõimelised stipendiumid on teenitud põhiosas ja katavad täielikult või osaliselt programmi tasu, reisi- ja majutuskulud.

Allahindlused

IACA pakub allahindlusi IMACC 2019 programmi tasu eest. Lisateavet leiate aadressilt http://iaca.int/fees-and-scholarships.html

Iseloomustused

"Rahvusvaheline korruptsioonivastane akadeemia näitab taas oma uuenduslikku lähenemisviisi eetikale ja heale valitsemistavale, teatades uue korruptsioonivastase võitluse ja kollektiivse tegevuse magistrikraadi programmi käivitamisest. Selle programmi õppekava on mõeldud vastavuse tagamiseks ja eetikateadlastele, kes soovivad suurendada oma teadmisi sellistes valdkondades nagu nõuetele vastavuse, eetika, riskijuhtimise, sisejuurdluste ja kollektiivse tegevuse parimad tavad ".

Michael Hershman, Transparency International'i asutaja ja IACA Rahvusvahelise Vanemnõustaja Juhataja

"Alates selle loomisest on IACA ulatuslik interdistsiplinaarne suundumus olnud üks selle tugevamaid külgi. See on viinud programmide väljatöötamiseni, mis ulatuvad kaugemale distsiplinaarkaristustest, pannes IACA konkurentsieelisse võrreldes paljude teiste programmidega kogu maailmas. Uued IMACC meistrid kraad jätkab seda traditsiooni ja lubab olla tugev panus korruptsioonivastases võitluses ning suurepärane võimalus neile, kes otsivad karjääri erasektori korruptsioonivastases võitluses. "

Johann Graf Lambsdorff, Saksa Passau ülikooli majandusteooria professor

"Tänapäeva kiiresti muutuvas regulatiivse keerukuse maailmas on tänapäeval asjakohasem ja olulisem kui kunagi varem avatud ja ausalt täidetud väärtuste tähtsus vastutustundliku äritegevuse kultuuris. Korruptsiooni ja üleastumistega võitlemist ei saa kunagi lahendada silos, vaid pigem luues ühendusi ettevõtete, valitsuste ja valitsusväliste organisatsioonidega, et võimaldada võrdsed mängureeglid ja jätkusuutlikud ja õiglased turutingimused. See on kollektiivne tegevus. Rahvusvaheline korruptsioonivastase võitluse ja kollektiivmeetmete magister (IMACC) pakub vastavust ja korruptsioonivastast võitlust spetsialistid ainulaadne võimalus teravdada oma oskusi ja stimuleerida kollektiivse tegevuse mõtlemist juhtimise kaudu programmi, mis ühendab teooria praktikas. "

Klaus Moosmayer, Siemens AG juhatuse esimees

Viimati uuendatud juuni 2018

Teave kooli kohta

The International Anti-Corruption Academy (IACA) is an international organization based in Laxenburg, Austria. It is the first global institution of its kind, dedicated to overcoming current shortcomi ... Loe edasi

The International Anti-Corruption Academy (IACA) is an international organization based in Laxenburg, Austria. It is the first global institution of its kind, dedicated to overcoming current shortcomings in knowledge and practice in the field of anti-corruption and seeking to empower professionals for the challenges of tomorrow. Näita vähem