Rahvusvaheline magistriõpe, keemia ja materjalide füüsika

Üldine

Programmi kirjeldus

Rahvusvaheline magistriõpe, keemia ja materjalide füüsika

MATERJALIDE KEEMIA JA FÜÜSIKA (CPM) MASTER PROGRAMM

Meie ühiskond tegeleb praegu peamiste väljakutsetega energeetika, meditsiini, ökoloogia, ehituse ja transpordi valdkondades. Nende oluliste valdkondade edasiste edusammude puhul on muutunud otsustavaks uute funktsionaalsete materjalide avastamine ja väljaarendamine.

Sisu

Materjalide ja füüsika osakonnas pakutavate materjalide keemia ja füüsika magistriprogramm valmistab ette õpilasi nende oluliste küsimuste jaoks. See on avatud kõikide riikide tudengitele ja erineva teadusliku taustaga.
See on keskendunud sünteetiliste ja looduslikult esinevate funktsionaalsete materjalide sünteesile, iseloomustamisele ja töötlemisele. Nii põhi- kui ka rakenduskõrgkoolide kaudu pakub see programm õpilastele täielikku arusaamist sellest, kuidas materjalide füüsikalised, keemilised ja bioloogilised omadused võivad nende funktsionaalsetele seadmetele ja reaalajas rakendustele integreeruda. Selles programmis osalevad üliõpilased saavad tööstuse ja akadeemiliste ringkondade vajadustele vastava tervikliku haridusmaterjalide alal.

Sissepääsu nõuded

B.Sc. aste või samaväärne õpe Austrias asuvas kinnitatud keskkooli õppeasutuses või välisriigis (füüsika, keemia, tehnika, materjaliteadus jne).

ORGANISATSIOON JA ÕPPE KURSUS

 • Akadeemiline kraad: M.Sc.
 • Programmi kestus: 3 semestrit
 • ECTS osakud: 90
 • Alguskuupäev: talv (oktoober) või suvi (märts) semester

Struktuur

CPM-i magistriõppe programm on inglisekeelne õppekava. See on uurimus orienteeritud ja on kolm semestrit pikk. Nõutavate põhikursuste ja valikainete moodulite tasakaalustatud kombinatsioon pakub paindlikku ja individuaalset õppekava. Esimesed kaks semestrit tutvustavad mitmeid kaasaegseid funktsionaalsete materjalide sünteesi-, töötlemis- ja iseloomustamismeetodeid. Kolmas semester on pühendatud magistritöö uurimistööle.

Teadusuuringud

MSc kursuse käigus Õppekava õpilased saavad tutvuda sõltumatute eksperimentaalsete teadusuuringute vahenditega, pidevalt suhtlevad meie õppejõud. See annab õpilastele võimaluse leida uuenduslikke lahendusi materjali-, töötlemis- ja jätkusuutlikkusega seotud probleemidele.

ORGANISATSIOON JA ÕPPE KURSUS

Iga semester vastab 30 ECTS ühikule.

Põhikursused

 • Materjalide keemia
 • Materjalide füüsika
 • Materjalide iseloomustus
 • Tervis, ohutus ja eeskirjad

Viis valikaineid

 • Nanomaterjalid ja liidesed
 • Bioloogilised materjalid ja keskkond
 • Materjalid, mineraalid ja ressursid
 • Arvutustehnika materjalide teadus
 • Tööstusjuhid

Reguleerimisala ja õppekava

Tänapäeva globaalsete väljakutsetega tegelevad tehnoloogiad tuginevad suuresti materjalide arendamisele. Tänapäevaste materjalide täiustamine ja järgmise põlvkonna materjalide kujundamine nõuab põhjalikke teadmisi ja oskusi loodusteadustes. Alates 2014.-151. Talvel semestrist pakub Salzburgi ülikool uue õppekava rahvusvahelise magistriõppe programmi "Materjalide keemia ja füüsika" kohta.
See magistriõppe eesmärk on koolitada suurepäraseid bakalaureuseõppe lõpetanud keemiateaduse, füüsika, materjaliteaduse ja tehnika valdkondades sünteesi, iseloomustuse ja rakenduste funktsionaalsed materjalid. Erilist rõhku pannakse loodusvaradele ja keskkonnakaalutlustele. Keemia- ja füüsikateaduste magistriõppeprogramm on kolme semestri programm, mis pakub arenenud tehnilist ettevalmistust teadus- ja arendustegevuse ning juhtimise ja ettevõtluse karjääriks. Programmi nõuded on paindlikud, et toetada erinevate huvide ja karjääri eesmärkidega üliõpilasi. Valdkondade eksperdid õpetavad materjale ja füüsikat osakondades inglise keeles.

PARIS LODRON SALZBURG ÜLIKOOL

Salzburgi Ülikool (PLUS) on loodud Printsi peapiiskop Pariisi Lodroni poolt 1622. aastal. Nüüd on neli teaduskonda (teoloogia-, õigus-, kultuuri- ja ühiskonnateadused, loodusteadused), kus on ligikaudu 18 000 üliõpilast ja 2800 töötajat.

Salzburgi Ülikool pakub õpilastele laias valikus bakalaureuse-, magistri- ja doktorikraadi. õpetajate ja õpilaste tasakaalustatud suhtega programmid. PLUSi üliõpilastele on võimalik osaleda mitmesuguseid õppekavasid ka Spordikeskuses või erinevate üliõpilasklubidega.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Created by Prince Archbishop Paris Lodron in 1622, the University of Salzburg (PLUS) is now composed of four faculties (Theology, Law, Cultural and Social Sciences, Natural Sciences) with approximatel ... Loe edasi

Created by Prince Archbishop Paris Lodron in 1622, the University of Salzburg (PLUS) is now composed of four faculties (Theology, Law, Cultural and Social Sciences, Natural Sciences) with approximately 18,000 students and 2,800 employees. Näita vähem