Rahvusvaheline magistriõpe keskkonnatehnoloogia ja -tehnoloogia valdkonnas

Üldine

Programmi kirjeldus

Rahvusvaheline keskkonnatehnoloogia ja -tehnoloogia magister (IMETE) on ühine magistrikraad programm, mis õpetatakse inglise keeles ja ühendab üliõpilasi ja teadlasi kogu maailmast.

IMETE-s saate osa uue põlvkonna keskkonnateadlastest. Lõpetanud saate disainida ja rakendada kaasaegseid keskkonnatehnoloogiaid ja insenerilahendusi tänapäeva globaalsete keskkonnaprobleemide lahendamiseks.

Õppida kaks aastat kolmest juhtivast Euroopa ülikoolist kolmes erinevas Euroopa riigis: Genti ülikool (Belgia), IHE Delfti veemajanduse instituut (Holland) ja Praha (Tšehhi Vabariik) keemia- ja tehnoloogiaülikool.

Semester 1 UCT Praha, Tšehhi Vabariik

Praha keemia- ja tehnoloogiaülikool (UCT) on avalik-õiguslik ülikool, mis on tuntud oma haridus- ja teadustegevuse sügavuse ja ulatuslikkuse poolest peaaegu kõigis keemia-, biokeemia-, rafineerimis-, veepuhastus-, elektri- ja bioteadustes ning tehnoloogiates.

Semester 2 IHE Delft, Holland

IHE Delfti veemajanduse instituut on maailma suurim rahvusvaheline kõrgharidusega veehooldusrajatis. Alates 1957. aastast on instituut koolitanud rohkem kui 15 000 veeprofessionaali enam kui 162 riigist, valdav enamus arengumaadest.

3. semester 3. Genti ülikool, Belgia

Genti ülikool eristab end sotsiaalselt pühendunud ja pluralistlikust institutsioonist laiemas rahvusvahelises vaates. See pakub kõrgkvaliteedilist, teadustööalast haridust kõigis akadeemilistes õppevaldkondades ning meelitab ligi 32 000 õpilast, sealhulgas suurt rahvusvahelist üliõpilast.

Sellele järgneb väitekirja uurimine ühel kolmest eespool nimetatud asutusest SEMESTER 4.

IMETE võimaldab teil ka väitekirja uurimiseks külastada kõiki arvukaid seotud partnereid üle kogu maailma. Need partnerid osalevad ka programmis, külastades teadlasi ja teadlasi.

Kui olete lõpetanud, saate 3 ülikoolist ühist kraadi ja on "Rahvusvaheline keskkonnatehnoloogia ja -tehnoloogia magister".

IMETE lõpetajaks olete valmis professionaalseks karjääriks:

  • erasektor (keskkonnatehnoloogilised rakendused erinevates valdkondades),

  • teadusuuringute sektor (rakendusuuringud ülikoolides või teadusasutustes või ettevõttesisesed uuringud) või

  • avaliku sektori (konsulteerimine kohalikes, piirkondlikes ja (riikidevahelistes riigiasutustes), säästva arengu keskkonnapoliitika määratlemine ja rakendamine).

IMETE programm võtab kaks aastat, et täita ja alustada igal aastal septembris UCT Prahas. Järgmise aasta veebruaris lähevad üliõpilased Delftini, Hollandisse ja septembris õpilased Gentesse. Lõpuks, 3. aasta veebruaril alustavad õpilased doktoritöö uurimist ühes kolmest akadeemilisest asutusest või sellega seotud partnerist.

Erasmus Munduse stipendiumitaotluse esitamise tähtaeg on 15. jaanuaril 2019 partnerriikide taotlejatele ja 15. veebruaril 2019 programmiriikide taotlejatele. Pärast seda kuupäeva saabunud taotlusi võetakse arvesse akadeemilise vastuvõtu puhul, kuid mitte Erasmus Mundus stipendiumis. Sellistel juhtudel peate esitama oma taotluse enne 15. maid 2019.

Kui täidate akadeemilise vastuvõtu nõudeid, on vaja enne 1. juunit 2019 lõplikku rahalist kinnitust. Kuid seoses Tšehhi Vabariigi pikaajaliste viisamenetlustega soovitame teil oma rahaline kinnitus enne seda kuupäeva hästi saata. Kui te ei vaja Tšehhi Vabariigile viisa, on taotluse esitamise tähtaeg 1. august 2019.

Vastuvõtutingimused

Rahvusvaheline keskkonnatehnoloogia ja -tehnoloogia magister (IMETE) omab järgmisi nõudeid:

A. Tõend, et taotleja on edukalt omandanud esimese astme kraadi, mis on samaväärne B.Sc. kraad (vastab 180 ainepunktile Euroopa ainepunktide ülekandmise süsteemi (ECTS) järgi), millel on hea lõppmärk, nagu on näidatud vähemalt B / B (USA süsteem) hindepunkti keskmisena (GPA) või vähemalt teise ülikoolis (Ühendkuningriigis) ühes järgmistest ainetest: puhas või rakendusteadus (nt keemia, bioloogia, geoloogia, tsiviil- või põllumajandustehnika, keskkonnaalased või põllumajandusteadused jne). Matemaatika, füüsika ja keemia piisavad akadeemilised teadmised on absoluutne nõue.

Märkus A.1 Taotlused võib esitada juba enne, kui esimene kõrgharidus (tavaliselt B.Sc.) on edukalt lõpetatud, kui vähemalt 120 ECTS programmi on edukalt lõpule viidud. Kui taotleja vastab kõikidele muudele vastuvõtutingimustele, võib sisseastumise lubada tingimusel, et esimese astme kõrgharidus tuleb edukalt lõpetada programmi algusaastale eelneva 15. juulini.

B. Kvalifikatsiooni tõendav dokument ühes rahvusvaheliselt tunnustatud inglise keele testidest. Lisateavet inglise keele kohta leiate siit.

Märkus B.1. Taotlejad, kellel on kohustus tõendada inglise keele oskust ja kellel veel ei ole testi tulemusi, võivad nüüd taotleda riiki lubamist ja stipendiumi saamist, kuid lõplik tähtaeg, mille jooksul meie katsetulemus peaks olema, on 1. aprill 2019. Neid taotlejaid arvestatakse ka stipendiumipreemiaga ning neid saab valida stipendiumi saamiseks või reservnimekirja kandmiseks. Kui 1. aprilliks 2019 ei ole saadud piisavaid inglise keele testi tulemusi, ei ole kandidaadil enam stipendiumi saamise õigus.

Stipendiumivõimalus: Erasmus Munduse stipendiumid on kättesaadavad.

Karjäär

Keskkonnatehnoloogia ja -tehnoloogia on rohkem kui teised valdkonnad, mis põhinevad rahvusvahelisel koostööl ettevõtluses ja teadustöös. Seepärast valmistab meie lähenemisviis teid kui üliõpilasi ette professionaalseks karjääriks.

Õppida kolmes ülikoolis ja kolmes riigis inglise keeles. Nii saate omandada kõrgelt hinnatud multikultuurset kogemust, õppides teisi üliõpilasi üle kogu maailma, peamiselt arenguriikide ja üleminekujärgus olevate riikide õpilasi.

Lõpetamise järel on teil keskkonnatehnoloogia ja -tehnoloogia magister ning on kvalifitseeritud professionaalseks karjääriks:

  • erasektor: ülemaailmsed keskkonnatehnoloogia rakendused (parimad kättesaadavad tehnoloogiad) ja konsulteerimine reovee ja heitgaasi töötlemise, pinnase ja sette puhastamise, tahkete jäätmete käitlemise ning puhaste tehnoloogiate arendamise ja rakendamise valdkonnas.

  • Teadusuuringud: rakendusuuringud ülikoolides või teadusasutustes või ettevõttesisesed uuringud.

  • valitsuse või (pool) avalik sektor: keskkonnatehnoloogia ja insenerirajatised ning kohalike ja piirkondlike omavalitsuste nõustamine ning mitmesugused määrused (nt Euroopa direktiivide rakendamine) või kohalik omavalitsus kui keskkonnaalased eksperdid, kes määratlevad ja rakendavad säästva arengu keskkonnapoliitikat; Euroopa ja teised arenenud, samuti arengumaad ja üleminekuriigid.

Konsortsiumi veebileht: href = "https://www.imete.eu/

Rohkem infot: href = "https://studiekiezer.ugent.be/international-master-of-science-in-environmental-technology-and-engineering-IMETEB

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

The Faculty of Bioscience Engineering within Ghent University is a European research leader in the field of applied biological and life sciences or bioengineering. We educate generations of scientists ... Loe edasi

The Faculty of Bioscience Engineering within Ghent University is a European research leader in the field of applied biological and life sciences or bioengineering. We educate generations of scientists in leading-edge research and high impact work with governments and communities, industry and NGOs, to support innovation and sustainability in life sciences while managing and protecting natural and man-made ecosystems. Näita vähem
Genti , Trondheim , Wageningen , Barcelona + 3 Rohkem Vähem