Rahvusvaheline Magistriprogramm Toiduaineteaduse Uuenduslikkuse Ja Autentsuse Kohta

Free University of Bozen - Bolzano

Programmi kirjeldus

Loe ametlikku kirjeldust

Rahvusvaheline Magistriprogramm Toiduaineteaduse Uuenduslikkuse Ja Autentsuse Kohta

Free University of Bozen - Bolzano

Rahvusvaheline magistriprogramm toiduaineteaduse uuenduslikkuse ja autentsuse kohta

See kaheaastane kapten annab teile põhjalikud teadmised toiduaineteaduse praeguste ja tulevaste väljakutsete kohta, ühendades innovatsiooni ja ehtsuse ning pakkudes teile võimalust tihedalt suhelda toiduainetööstusega. Programm on ühine algatus Parma ja Udine ülikoolidega, mida tuntakse kogu maailmas tuntud kõrghariduse valdkonnas toiduteaduste valdkonnas.

kursuse kirjeldus

Kursuse eesmärk on koolitada spetsialiste, kes suudavad töötada enesekindlalt toiduaineteaduse valdkondades , nagu tehnoloogia, insener, mikrobioloogia, keemia ja jätkusuutlikkus.

Pärast esimest aastat saate valida viie erineva profiili vahel :

 • Rakenduslik insener ja geneetika;
 • Toidukvaliteet ja juhtimine;
 • Toitumisteadused;
 • Toidukeemia;
 • Toidu pakendamine.

Viimaseid kahte õpperada pakutakse partnerluses vastavalt Corki ülikooli kolledžiga Iirimaal ja Müncheni tehnikaülikooliga Saksamaal. Õpilastel on võimalus kulutada kuni kaks semestrit ühes neist Euroopa partnerinstitutsioonidest.

Programmi toetavad AssoImprenditori Alto Adige - Sezione Alimentari - ja Südtiroler Bauernbund - Unione Agricoltori e Coltivatori Diretti Sudtirolesi kuuluvad tööstusharud. See partnerlus võimaldab üliõpilastel kirjutada oma uurimistööd väitekirjaga ühiselt nii ülikoolis kui ka toiduainetööstuses.

Lühidalt

 • Kraadiklass: LM-70
 • ECTSi ainepunktid: 120
 • Kursuse kestus: 2 aastat
 • Kursuseid õpetatakse inglise keeles
 • Olemasolevad kohad: 30 ELi 5 riiki väljaspool ELi
 • Ülikool: Bozen-Bolzano
 • Õppemaks: 1,345,50 eurot aastas

Kursuse ülesehitus

Esimene aasta sisaldab peamiselt toidutehnoloogia ja toidu mikrobioloogia mooduleid, mis on ühised kõikidele õppimisradadele. Alates teisest aastast muutuvad moodulid valitud profiili spetsiifilisteks. Saate oma kursuse kohandamiseks valida viie profiili ja hulga moodulite vahel.

Vahetusprogrammid ja praktika

Praegu pakume vahetusprogramme peaaegu 20 partnerülikooliga üle kogu maailma, mis on osa ulatuslikust koostöövõimalusest tööstusharudega Itaalias ja välismaal, kus saate oma internatuuri lõpetada. Eelkõige on sellel kaptenil koostöös Corki Ülikooli Kolledžiga, Iirimaaga ja Müncheni Tehnilise Ülikooliga ( Saksamaa) kaks ülemaailmset toiduteaduse juhti.

Tööhõive väljavaated

Programmi lõpetajad asuvad toiduainetööstuse ettevõtetes ja on spetsialiseerunud uurimis- ja arendustegevusele; toiduainete töötlemine; toote disain ja arendus; toiduainete töötlemise juhtimine ja kontroll; toiduautomaatika tehnoloogia; toiduainete autentsuse tagamise meetodite väljatöötamine; kvaliteedi kontroll; ning uuenduslike protsesside arendamine toiduainete toiteväärtuse ja toiduahela jätkusuutlikkuse suurendamiseks.

Kursus annab üliõpilastele vahendeid konsultandi karjääri tegemiseks või töötamiseks juhtivatel ametikohtadel , peamiselt toiduainetööstuses ja ettevõtetes, mis seovad toidutarneahelat, alates tootmisest kuni säilitamiseni ja turustamiseni, kaasa arvatud suuremahulised jaemüüjad, ning avaliku ja erasektori keskused, mis on pühendunud protsesside kavandamisele, haldamisele ja täiustamisele. Meie lõpetajad kujundavad ja uuendavad kõiki toiduprotsessi ja -tooteid toiduahela sensoorseks, toitumiseks ja jätkusuutlikuks kvaliteediks .

Taotlus

Kursusele vastuvõtmiseks peate esitama inglise keele B2 taseme tunnistuse. Kui teil ei ole ametlikku keelealast sertifitseerimist, saate meie ülikoolilinnakus sooritada keeleeksami.

Üksikasjalikku teavet õppekava kohta leiate uuringu manifestist, mis sisaldab teavet õppeplaani, vastuvõtu nõuete, keeleoskuse, taotlemise, vastuvõtukorra, registreerimise ja õppemaksude kohta.

Valikukriteeriumid

Hinda oma bakalaureuse kraadi (bakalaureuse või samaväärne).

Online-rakendus

 • Early Bird - ELi ja kolmandate riikide kodanike jaoks: 1. märtsist kuni 27. aprillini 2018 keskpäeval
 • Hilinemine - ainult ELi kodanike jaoks: 17. mai - 18. juuli 2018, keskpäeval

Publikatsioonide edetabel

 • Varasest linnust: 15. maiks 2018
 • Hilinemine: 1. augustiks 2018
See kool pakub järgmisi programme:
 • Inglise


Viimati uuendatud February 13, 2018
Kestvus ja hind
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
Alguskuupäev
Okt. 2018
Duration
Kestvus
2 aastat
Täisajaga õpe
Price
Hind
1,346 EUR
Locations
Itaalia - Bolzano
Alguskuupäev: Okt. 2018
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev Võta kooliga ühendust
Lõppkuupäev Võta kooliga ühendust
Dates
Okt. 2018
Itaalia - Bolzano
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev Võta kooliga ühendust
Lõppkuupäev Võta kooliga ühendust
Price
Õppemaks: 1,345,50 eurot aastas