Rahvusvaheline magistriprogramm toiduaineteaduse uuenduslikkuse ja autentsuse kohta

Üldine

Programmi kirjeldus

Esitage küsimus WhatsAppis

See kaheaastane magistriprogramm pakub teile põhjalikke teadmisi toiduteaduste praegustest ja tulevastest väljakutsetest, ühendades innovatsiooni ja autentsuse ning pakkudes teile võimalust tihedas koostöös toidutööstusega. Programm on ühisalgatus Parma ja Udine ülikoolidega, mis on kogu maailmas tuntud oma tipptaseme poolest toiduainete teaduse alal kõrghariduses.

kursuse kirjeldus

Kursuse eesmärk on koolitada spetsialiste, kes on võimelised töötama kindlalt toiduteaduste, näiteks tehnoloogia, tehnika, mikrobioloogia, keemia ja jätkusuutlikkuse alal.

Pärast esimest aastat saate valida viie erineva profiili hulgast:

 • Rakendustehnika ja geneetika
 • Toidu kvaliteet ja haldamine
 • Toitumisteadused
 • Toidukeemia
 • Toidu pakendamine

Kaks viimast õpperada pakutakse vastavalt koostöös Iirimaa Corki ülikooli kolledžiga ja Saksamaa Müncheni tehnikaülikooliga . Õpilastel on võimalus veeta kuni kaks semestrit ühes neist Euroopa partneriasutustest.

Programmi toetavad AssoImprenditori Alto Adige - sezione Alimentari - ja Südtiroler Bauernbund - Unione Agricoltori ja Coltivatori Diretti Sudtirolesi ettevõtted. See partnerlus võimaldab tudengitel kirjutada teadustöö nii ülikooli kui ka toiduainetööstuse ühise juhendamisega.

Osalevad ettevõtted on: Assolatte, Barilla, Consorzio Gorgonzola, Consorzio Grana Padano, Consorzio Parmigiano Reggiano, Consorzio Prosciutto di San Daniele, Consorzio Montasio, Consorzio Tutela Speck Alto Adige, Despar, Dr. Schär, Forst, Loacker, Miikael. degli Industriali, VOG Products ja Zuegg.

Lühidalt

 • Kraadiklass: LM-70
 • ECTSi ainepunktid: 120
 • Kursuse kestus: 2 aastat
 • Kursuseid õpetatakse inglise keeles
 • Olemasolevad kohad: 30 ELi 5 riiki väljaspool ELi
 • Ülikool: Bozen-Bolzano
 • Õppetasud: 1 347,50 eurot aastas

Kursuse ülesehitus

Esimene aasta hõlmab peamiselt toidutehnoloogia ja toidumikrobioloogia mooduleid, mis on ühised kõigile õpperadadele. Alates teisest aastast muutuvad moodulid valitud profiili jaoks spetsiifiliseks. Kursuse kohandamiseks saate valida viie profiili ja moodulite hulga.

Vahetusprogrammid ja praktika

Praegu pakume vahetusprogramme peaaegu 20 partnerülikooliga üle kogu maailma, mis on osa ulatuslikust koostöövõrgustikust Itaalia ja välisriikide tööstustega, kus saate oma praktika lõpule viia. Eelkõige on kaptenil partnerlus Iirimaa Corki ülikooli kolledži ja Saksamaa Müncheni tehnikaülikooliga, mis on kaks ülemaailmset toiduteaduste juhti.

Tööhõive väljavaated

Programmi lõpetanud on paigutatud toiduainetööstuse ettevõtetesse ning spetsialiseerunud teadus- ja arendustegevusele; toiduainete töötlemine; toodete kujundamine ja arendamine; Toiduainete töötlemise juhtimine ja kontroll; toiduainete automatiseerimise tehnoloogia; toidu autentsuse tagamise meetodite väljatöötamine; kvaliteedi kontroll; ning uuenduslike protsesside arendamine, et suurendada toidu toiteväärtust ja toiduahela jätkusuutlikkust.

Kursus pakub õpilastele vahendeid konsultandi karjääriks või juhtivtöötamiseks peamiselt toidutööstuses ja ettevõtetes, mis ühendavad toiduainete tarneahelat tootmisest ladustamiseni ja turustamiseni, sealhulgas suuremahulisi jaemüüjaid, ning avalikes ja erakeskustes, mis on pühendatud protsesside kavandamisele, juhtimisele ja parendamisele. Meie lõpetajad kavandavad ja uuendavad kõiki toiduprotsesse ja tooteid, et tagada ja täiustada toiduahela organoleptilist, toitumis- ja jätkusuutlikku kvaliteeti.

Taotlus

Kursusele vastuvõtmiseks peate esitama inglise keele B2 taseme tunnistuse. Kui teil ei ole ametlikku keelealast sertifitseerimist, saate meie ülikoolilinnakus sooritada keeleeksami.

Üksikasjalikku teavet õppekava kohta leiate uuringu manifestist, mis sisaldab teavet õppeplaani, vastuvõtu nõuete, keeleoskuse, taotlemise, vastuvõtukorra, registreerimise ja õppemaksude kohta.

Valikukriteeriumid

Hinda oma bakalaureuse kraadi (bakalaureuse või samaväärne).

Sisseastumiseksamit ega vestlust ei toimu.

Esitage küsimus WhatsAppis

Viimati uuendatud apr 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

The Free University of Bozen-Bolzano is located in one of the most fascinating European regions, at the crossroads between the German-speaking and Italian economies and cultures. Its trilingualism in ... Loe edasi

The Free University of Bozen-Bolzano is located in one of the most fascinating European regions, at the crossroads between the German-speaking and Italian economies and cultures. Its trilingualism in teaching and research, its high level of internationalization as well as an ideal study environment guaranteed by its excellent facilities are some of the reasons why Unibz regularly reaches top positions in national and international rankings. Näita vähem