Rahvusvaheline magistritöö metallide sulamite konstrueerimiseks ja rakendamiseks konstruktsioonidele

Üldine

Programmi kirjeldus

Rahvusvaheline magistriõpe, mis põhineb kahel olulisel materjaliteaduste teemal; Lorraine'i ülikoolis pakutakse materjalide ja mikrostruktuuride mehaanikat. Õpetamine toimub inglise keeles ja programm on avatud kõigile M1-tasemega või samaväärse tasemega üliõpilastele, st üliõpilastele, kes on juba aastaid õppinud kraadiõppe tasemel ja soovivad oma 2. magistri-aastat realiseerida. rahvusvaheline õhkkond. Uue magistri-uuringu eesmärk on koolitada kõrgetasemelisi juhtivtöötajaid metallurgias ja materjalide mehaanikas. Kursuse lõpus omavad õpilased teadmisi, mis on vajalikud karjääri jätkamiseks akadeemilistes ringkondades või tööstusuuringute suunas.

Selle kursuse eesmärk on koolitada metallurgia ja materjalide mehaanika valdkonna spetsialiste inseneri- ja magistritasandil, mis vastavad paljude erinevate metallide sulamite (autotööstus, lennundus, energeetika, seadmed, avalikud tööd) tootmise ja töötlemise erialade ootustele tehnoloogiaid jne) Prantsusmaal ja Euroopas, aga ka kogu maailmas.

Pärast seda kapteni avaneb saadud magistritöö diplom Lorraine'i piirkonna akadeemiliste laborite doktorikraadi tulevaste uuringute jaoks, eriti Jean Lamouri instituudis Nancy's ja LEM3 laboris Metzis - kapteni kaks rahastamislaborit. DAMAS - ja kõik kursused ja teadustegevus on inglise keeles.

Programm on korraldatud kahe semestri jooksul, kusjuures esimene pool on eraldatud konkreetsetele kursustele ja teine pool pühendatud teaduskoolitusele. Õpetamine toimub 216 tundi näost näkku loengute, õpetuste, praktiliste, seminaride ja kirjandusuuringute kaudu. Kursused on struktureeritud nelja kohustusliku õppejõuna, mis võimaldavad väga erineva taustaga üliõpilastel täiendada ja tugevdada oma teadmisi, mis moodustavad nende uuringute teoreetilise aluse. Kohustuslike kursuste hulgas peaksid üliõpilased osalema rahvusvaheliselt tunnustatud teadlaste seminaridel. Lisaks 21 ECTS-le (Euroopa ainepunktide ülekandesüsteem), mis on omistatud kohustuslikele kursustele, saavad üliõpilased valida praktikakoolijuhiga konsulteerides vabatahtlike kursuste hulgast.

Lõpetamiseks peavad üliõpilased edukalt läbima kursused ja kaitsma oma magistritöö vähemalt 60 ECTS ainepunkti. Kursusi annavad Lorraine'i ülikooli teaduskonna liikmed, mis kuuluvad vastavalt NJI ja Metzi laborisse IJL ja LEM3. Sünkrotron ja neutronid metallurgias 3 S10 Teadusuuringute praktika 30 IJL laborite LEM3 ja metallurgia komponendid viivad oma uuringuid läbi ka ühises tipplaboratooriumis, nimega DAMAS; Madala mAss-struktuuriga sulammetallide projekteerimine, mis loodi 2012. aastal spetsiaalse rahastamisega Prantsuse valitsusest tulevase tegevuse investeeringusse. LabEx DAMAS pakub kuue stipendiumi valitud väljapaistvatele magistrantide kandidaatidele (www.labexdamas.com).

Avada Lorraine'i piirkonna akadeemiliste laborite doktorikraadi tulevaste teadusuuringute võimalused, eriti Jean Lamouri instituudis Nancy's ja LEM3 laboris Metzis - kaks peamist DAMASe rahastamislaborit - ja laiemalt laborites üle kogu maailma. Prantsusmaa, ka välismaal. Tõepoolest, neil kahel laboril on tugev akadeemiline koostöö 60 laboriga üle maailma ning partnerlussuhted Prantsusmaa tehnoloogiliste uurimisinstituutidega (materjalide metallurgiaprotsesside tehnoloogiline uurimisinstituut; IRT-M2P, aatomienergia- ja alternatiivenergia tehnoloogiate keskus; CEA Tech). samuti arenenud tööstusharude uurimiskeskused (näiteks Arcelor-Mittal Research).

Õppekava114642_OrganizationMaster.jpg

Kõik kursused ja teadustegevus on inglise keeles.

Programm on korraldatud kahe semestri jooksul, kusjuures esimene pool on eraldatud konkreetsetele kursustele ja teine pool pühendatud teaduskoolitusele.

Õpetamine toimub 216 tundi näost näkku loengute, õpetuste, praktiliste, seminaride ja kirjandusuuringute kaudu.

Kursused on struktureeritud nelja kohustusliku õppejõuna, mis võimaldavad väga erineva taustaga üliõpilastel täiendada ja tugevdada oma teadmisi, mis moodustavad nende uuringute teoreetilise aluse.

Kohustuslike kursuste hulgas peaksid üliõpilased osalema rahvusvaheliselt tunnustatud teadlaste seminaridel.

Lisaks 21 ECTS-le (Euroopa ainepunktide ülekandesüsteem), mis on omistatud kohustuslikele kursustele, saavad üliõpilased valida praktikakoolijuhiga konsulteerides vabatahtlike kursuste hulgast.

Lõpetamiseks peavad üliõpilased edukalt läbima kursused ja kaitsma oma magistritöö vähemalt 60 ECTS ainepunkti.

Kursusi annavad Lorraine'i ülikooli teaduskonna liikmed, kes kuuluvad Nancy ja Metzi IJL ja LEM3 laboratooriumidesse.

Vastuvõtmise protseduur

Iga taotleja peab alla laadima Master'i taotlusvormi

Sissepääsuks vajalikud dokumendid:

  • Pass (või isikutunnistus) ja sünnitunnistus
  • Õppetunnistus (võrdub 60 ECTSiga magistritasandil). Seda dokumenti saab saata hiljem, kui lõpptulemused on kättesaadavad või pole veel saadaval.
  • Marksheet
  • Eesmärk (motivatsioonikiri)
  • Inglise keele testi tulemused
  • Täielik postiaadress kogu ametliku kirjavahetuse jaoks
  • vabatahtlik - praktika tunnistused ja soovituskirjad

Kui fail ja nõutud dokumendid on täidetud, tuleb need saata teadus- ja tehnoloogiateaduskonna haridusametile e-posti või posti teel.

Taotluse esitamise tähtaeg on 10. juuni 2016.

Teie taotluse kättesaamisel esitatakse teie taotlus pädevale komisjonile nõu saamiseks. Haridusamet teavitab teid sellest otsusest võimalikult kiiresti.

MÄRKUS. Mittetäielikud taotlused lükatakse tagasi.

Kui teil lubatakse, saate teile vastuvõtukirja, mis võimaldab teil alustada viisa saamise protseduuri (viisa D üliõpilane). Väga oluline: kui olete välismaalane, ei ole lõpetanud Prantsuse ülikooli ja elate ühes järgmistest riikidest: Alžeeria, Argentina, Benin, Brasiilia, Burkina Faso, Kamerun, Tšiili, Hiina, Colombia, Komoorid, Kongo (Brazzaville), Egiptus, Gabon, Guinea, India, Indoneesia, Iraan, Côte d'Ivoire, Jaapan, Liibanon, Madagaskar, Mali, Mauritaania, Mauritius, Mehhiko, Maroko, Peruu, Venemaa, Senegal, Lõuna-Korea, Süüria, Taiwan, Tuneesia, Türgi, USA, Vietnam: Te peate kasutama elektroonilist CEF-i menetlust.

Viimati uuendatud May 2019

Teave kooli kohta

Université de Lorraine is a French public university that offers to its nearly 52,000 students a full range of studies, in all fields, and in conformity to the Bologna model (bachelor/master/doctorate ... Loe edasi

Université de Lorraine is a French public university that offers to its nearly 52,000 students a full range of studies, in all fields, and in conformity to the Bologna model (bachelor/master/doctorate). Näita vähem
Nancy , Liège , Luule , Freiberg , Metz , Marseille , Praha 6 , Saclay , Leganés , Madridi kogukond , Stuttgart , Genti + 11 Rohkem Vähem