Rahvusvaheline meistrikursus jalgpalli ettevõttes

Üldine

Programmi kirjeldus

Rahvusvaheline jalgpalli ärijuhataja

Brüsseli ülikooli rahvusvaheline magistri kraad - Vrije Universiteit Brussel, mille korraldab ja koordineerib International Football Business Institute (IFBI).

Programmi ülevaade

Jalgpalli sotsiaalset mõju ei saa alahinnata. Mitte ükski teine spordiala ei puuduta nii palju inimesi iga nädal. Jalgpall ja kirg on kaks sõna, mida on raske eraldada, kuid ei ole iseenesest piisav, et spordis professionaalselt edukas olla. Jalgpallitööstuses töötamine nõuab teadmisi, kaasatust, pühendumist ja koolitust. Püüame kasutada seda viimast komponenti, koolitust, et suunata noori, andekaid spetsialiste ligi paljutõotava karjääri poole rahvusvahelisel jalgpallitööstuses.

Vrije Universiteit Brussel (VUB) on meie Executive Master'i (magistriõppe programm) selgroog rahvusvahelisel jalgpalliettevõttel. Belgia juhtivaks ülikooliks rahvusvahelistumise valdkonnas võimaldas VUB 2014. aastal meie programmi laiendamist. Nüüd, viis aastat hiljem, pakume tipptasemel programmi, mis on täielikult kooskõlas VUB põhiväärtustega: üsna unikaalne, vormiv sild akadeemiliste ringkondade, kutsealade ja avaliku sektori vahel.

Karjäärivõimalused

Pärast kogu programmi edukat lõpuleviimist on ilmselgelt eesmärk jalgpallitööstuses töötada. Kogu aasta täidetakse selle eesmärgi saavutamise võimalustega. Te saate palju loenguid inimestelt, kes töötavad jalgpallitööstuses. Oluline on olla väga aktiivne klassis ja osaleda. Maksimaalselt 25 üliõpilastest on grupp üsna kompaktne ja teil on kõik võimalused isiklikuks suhtlemiseks õppejõuga.

Teie karjääri suund sõltub mitmest elemendist. Teie hariduslik taust, erinevad keeleoskused ja huvipiirkond mängivad väga olulist rolli otsustes, mida te peate pärast kursuse lõpetamist tegema. IFBI aitab loomulikult oma saatust luua ja juhendada.

Meie vilistlased

110468_IFBI-2017-100.jpg

Julian Polla - spordiõiguste valdaja kontojuht DAZNis

110469_IFBI-2017-151.jpg

Varun Muralidhar - Euroopa intelligentsuse ja infotehnoloogia konsultant

110470__J2A2207.jpg

Nikolai Kirchev - PFC Ludogorets Razgradi meeskonna juht

110471__J2A2273.jpg

Yogaraj Kumar - uus äriarendaja SD Eibaris

Praktiline teave

  • Kraadiõppur: Vrije Ülikooli Brüsseli rahvusvaheline juhtiv meister jalgpalli ettevõttes
  • Kestus: üks õppeaasta
  • Õppemaks: 40 000 eurot
  • Kogemuste tutvustused: kaks kummaski trimestril, kuus kogu aastat (transport ja majutus sisalduvad õppemaksu)
  • Osalejate arv: piirdub 25 kogu maailmas
  • Diplominõue: bakalaureuse- või magistriõpe (erinõuded puuduvad)
  • Rakendamine: ww.ifbi.brussels
  • Keel: inglise keel
  • ECTSi ainepunktide arv: 60
  • Asukoht: University Foundation Belgias Brüsselis
Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

The International Football Business Institute finds its home in the University Foundation in Brussels. An authentic building in the heart of the capital, founded in 1920 to support higher education an ... Loe edasi

The International Football Business Institute finds its home in the University Foundation in Brussels. An authentic building in the heart of the capital, founded in 1920 to support higher education and scientific research. A place for international academics to gather and meet with civil society representatives. Näita vähem