Rahvusvaheline nafta ja gaasi juhtimine MSc

Üldine

Programmi kirjeldus

Ülevaade

Maailma pikaajaline majandusareng sõltub tõhusate, uuenduslike ja loominguliste energia- ja ressursitööstuste olemasolust. Need omakorda tuginevad üksikisikutele, kellel on õiguslik, majanduslik, tehniline ja poliitiline taust.

CEPMLP on nende probleemide keskmes ja pakub oma valdkonnas parimat arenenud haridust, valmistab ette lõpetanud, et täita väljakutsuva maailmamajanduse väljakutseid.

Kogu oma ajaloo kestel on CEPMLP pidevalt kasvanud ja oma põhitegevuses rahvusvaheliselt esile tõusnud: teaduslikud tulemused, kõrgetasemelised akadeemilised uuringud, strateegilised konsultatsioonid ja tippkvaliteediga juhtiv haridus. Praegu on meil üle 500 registreeritud kraadiõppe üliõpilased üle 50 riigi kogu maailmas.

Kraadid, mis tõesti mõjutavad

Meie interdistsiplinaarne lähenemine õpetamisele, uurimistegevusele ja konsultatsioonidele annab meile ainulaadse ülevaate valitsuste ja ettevõtete tegevusest. Pakume paindlikke kursusi, mis on antud valdkonna parimates väljaannetes välja töötatud ja pidevalt ajakohastatud vastavalt keskuse ainulaadsele professionaalse asjatundlikkuse ja akadeemilise kvaliteedi kombinatsioonile.

See annab kraadiõppuritele ja töötavatele spetsialistidele range koolituse. Pakume teile täistööajaga ja kaugõppe kraadi, üksikisikutele või ettevõtetele kohandatud intensiivkursuste programme ja lühiajalisi tööalaseid seminare.

Sa oled selle endale võlgu

Me õpetame teile praktilisi ja professionaalseid oskusi, mida peate rahvusvahelisel töökohal tegema keerukate äri- ja finantstehingute tegemiseks, ning pakume teile mitmeid erinevaid ja põnevaid võimalusi. Miks ei võta meie taotlusvormi täitmiseks paar minutit aega - see võib olla kõige kaugele ulatuvam karjäärivõimalus, mida saate kunagi teha!

Valmistame teid juhtimis-, nõustamis- ja akadeemilistel ametikohtadel energeetikas - erasektoris ja valitsuses.

Programm pakub intellektuaalselt väljakutset akadeemilise õppeprogrammi, mille jaoks peate suutma analüüsida, sünteesida ja hinnata põhilisi teoreetilisi kontseptsioone ja praktilisi rakendusi energeetikas, rõhutades selle objekti majanduslikke mõõtmeid. See aitab teil edu saavutada kiiresti arenevas ja väga konkurentsivõimelises ülemaailmses ärikliimas, mis iseloomustab energiasektorit.

Kõik moodulid toimetatakse Dundee ülikooli ülikoolilinnakule näost-näkku režiimis. Eneseuuring moodustab märkimisväärse osa üliõpilase õpikogusest. Mõnel moodulil esineb formaalset ja mitteformaalset rühmatööd.

57387_ian-simmonds-274504.jpg

Kuidas sulle õpetatakse?

Meie programmid pakuvad teile ainulaadset suutlikkust oma õpinguid kohandada. Keskenduge oma konkreetsetele huvidele ja õppe eesmärkidele paljude võimalike valikutega.

On olemas põhilisi õpetatavaid mooduleid ja valik internatuuri või väitekirja vahel. Mooduli võimalused hõlmavad järgmist

 • sektoripõhised äri- ja juhtimismoodulid
 • spetsialiseerunud ökonoomika ja seaduslikud moodulid.

Need võimaldavad arendada põhjalikke ja erialaseid teadmisi ärijuhtimise, õiguslike, majanduslike ja poliitiliste küsimuste kohta maailma majanduse nafta ja sellega seotud valdkondades.

Selline paindlikkus võimaldab teil tegeleda teie konkreetsete huvivaldkondadega, pakkudes samal ajal teoreetiliselt põhilisi äri- ja juhtimiskoolitusi.

Kuidas teid hinnatakse?

Hindamine varieerub moodulite hulgas, sealhulgas:

 • eksam
 • kursuste tööd
 • juhtumiuuringud
 • esitlused
 • hinnatud tööde portfell.

Mida sa õpid

Meie MSc koosneb kokku 180 krediiti.

Põhitegevus ja juhtimine: tuleb täita järgmised moodulid (60 krediiti)

 • CP51009 - naftapoliitika ja majandus
 • CP51035 - Energia- ja loodusvarade valdkonna juhtimine
 • CP51036 - Sihtasutuse finantsarvestus
 • CP52056 - Sissejuhatus rahandusse

Põhiteadlane: 60 krediiti

 • CP51004 - loodusvarade ja energeetikaettevõtete finants- ja projektianalüüs
 • CP51005 - rahvusvaheline nafta seaduse ja poliitika
 • CP52008 - rahvusvahelised suhted ning energeetika ja loodusvarad
 • CP52073 - Kauplemine ja strateegiline vara optimeerimine energiatööstuses
 • BU52031 - strateegiline juhtimine ja organisatsiooniline analüüs
 • BU52035 - riski- ja kriisijuhtimine

Valikained: Akadeemilisest ajakavast piisavad moodulid, et krediitide arv kokku tõsta 180-ni

Kohustuslik valik: 20 krediiti

 • CP50051 - projekti aruanne
 • CP51012 - praktikaaruanne (täistööajaga ja kaugõppega)

Karjäär

Milliseid töökohti teeb CEPMLP vilistlased?

Vastus on laia valikut erinevaid rolle. Oluline on olla teadlik sellest, et nagu mis tahes töö puhul sõltub see teie kogemuste ja oskuste tasemest, mis määravad kindlaks, kas see roll sobib teile, pole ühtegi sobivat.

Varasemad vilistlased on leidnud tööd paljude organisatsioonidega, sealhulgas riiklike naftaettevõtetega, uurimis- ja tootmisettevõtetega, valitsusega ja ministeeriumide ja äriorganisatsioonidega, sealhulgas pangad, juristid ja globaalsed konsultatsioonid.

Sisenemise nõuded

Sul peaks olema hea nelja-aastane kraad, mis vastab Ühendkuningriigi autasud kraadile, eelistatavalt 2. klassi kõrgemal või kõrgemal tasemel. Kandidaadid, kellel on hea 2. klassi madalam kraad, võivad samuti kehtida. Teie taotlusega peate esitama kraadiõppe tunnistusi ja akadeemilisi ärakirju. Eelistatud kraadiõppeks on Law, Economics, Geology, Petroleum või Mining Engineering, Finance, Business, Management. Energia / loodusvarade tööstuse töökogemus on eelis, kuigi see ei ole rangelt nõutav magistriõppele lubamine.

Inglise keele nõue

IELTS Üldiselt 6.5

 • Kuulamine 6.0
 • Lugemine 6.0
 • Kirjutamine 6.0
 • Rääkimine 6.0

Inglise keele programmid

Pakume eelseisundi ja sihtprogrammi (programme) kogu aasta vältel. Need on ette nähtud Ühendkuningriigi ülikooliõppe ettevalmistamiseks, kui te ei ole veel täitnud keeleküsimusi otsese kraadiprogrammi sisenemiseks.

Dundee kohta

Fantastiline kultuur, ilusad maastikud ja suurepäraselt sõbralikud inimesed ... Scotlandil on kirg ja innovatsioon oma südames ning need on vaid mõned põhjused, miks see on suurepärane koht elamiseks ja õppimiseks.

Dundee asub Šotimaa idarannikul Tay jõe kallastel. See ilmub korrapäraselt Suurbritannia elukvaliteedi uuringute ülaosas, pakkudes kõike seda, mis on linna elus hea, kuid mis on sõbralik, kompaktne ja hõlpsasti navigeeritav.

Wall Street Journal nimetas Dundee üheks kümnest kuumast sihtkohast 2018. aastaks.

Dundee elanikkond on umbes 150 000 inimest. Kui õpilased moodustavad ühe viiest elanikkonnast, on meie linn suunatud üliõpilaselule.

Meie ülikoolilinnak asub otse Dundee elavast ja lõbusast West Endi südamest, kus on kõik oma kodu-poed, kauplused, restoranid ja restoranid.

"Šoti inimesed on toredad ja sõbralikud. Ma mäletan, et esimene päev, kui ma saabusin, ei olnud veel kolleeg, kes pidas mind kohtuma. Taksojuht kukkus maha, ma uksesin ukse sisse ja ta ei olnud seal, nii et ma ootasin väljas. Keegi tuli ja küsis, kas ma olin okei ja kutsus mind, kui ma ootasin. Ta tervitas mind ja andis mulle toitu ja juua, nii hakkasin ma esimesest päevast, mil ma tulin, armastan Dundee ja Šotimaalasi. " Willy William Mrema on Tansaaniast ja õpib MSc Geotechnical Engineering.

Viimati uuendatud nov 2018

Teave kooli kohta

Social sciences encapsulates many of the academic areas that shape society. These include how we are governed (law), where we live (architecture, planning and geography), how economies and businesses ... Loe edasi

Social sciences encapsulates many of the academic areas that shape society. These include how we are governed (law), where we live (architecture, planning and geography), how economies and businesses function (business and management studies), the choices we make (psychology) and our politics and international relations. Essentially anything that influences how people think and behave. Näita vähem