Rahvusvaheline rahanduse magister

Üldine

Programmi kirjeldus

Ülevaade

Zhejiang University International Business School (ZIBS) magistrikraad (iMF) on pühendatud juhtide arendamisele, kellel on globaalne visioon, tööstusalased oskused ja laitmatu professionaalsus. Õpilased valdavad rahanduse ja teabe analüüsi põhimõtted, õpivad oskuslikult rakendama finantsteooriaid reaalse maailma seadetes, saavad põhjalikud teadmised tipptasemel tööstustrendidest Hiinas ja välismaal ning arendavad tugevaid ettevõtlus- ja innovatsioonioskusi. Lõpetajad on varustatud silma paista rahanduse ja tehnoloogia tööstuses ja valitsuses ning neist saavad ülemaailmselt konkurentsivõimelised rahanduse praktikud.

134965_pic4.pngZhejiang University International Business School","author_url":"","source":""}" alt="134965_pic4.png" />

Programmi funktsioonid

FinTech-orienteeritud

Master of Finance on spetsialiseerunud finantstehnoloogia ja pakub õpilastele tugevaid aluseid rakendusökonoomika, juhtimise, õiguse ja infotehnoloogia alal. Programmi interdistsiplinaarne lähenemisviis ning keskendumine tipptasemel teooriatele ja uutele tehnoloogiatele annavad lõpetajatele võimaluse FinTechi uuenduslikult rakendada valitsuse, tööstuse, hariduse ja teaduse alal.

Tunnustatud professorid ja eksperdid

IMF-i programmi juhivad Hiinast pärit FinTechi tuntud eksperdid ning see teeb tihedat koostööd Zhejiangi ülikooli Interneti-rahanduse akadeemia ja Cambridge'i alternatiivse rahanduse keskusega, et viia FinTechi silmapaistvad ülemaailmsed eksperdid, teadlased ja tööstuse juhid osalema loengutel, juhendamisel, praktiline kogemus ja uurimistöö.

Kultuuridevaheline vahetus

Värvides nii hiina kui ka rahvusvahelisi üliõpilasi ja kasutades peamise õppekeelena inglise keelt, integreerib iMF-i programmi rahvusvaheline üliõpilaskond ida- ja läänekultuure ning edendab kultuuridevahelist mõistmist. Rahvusvaheline ülikoolilinnak, kus programm asub, ühendab ka silmapaistvaid bakalaureuseõppe üliõpilasi inseneriteaduses, bioloogias ja muudes peamistes ettevõtetes kultuuri- ja intellektuaalse vahetuse jaoks.

Koostöö juhtivate ettevõtetega

ZIBSi partnerid on tuntud FinTechi filmidega, näiteks Ant Financial, et pakkuda õpilastele silmapaistvaid praktikavõimalusi ja platvorme FinTechi teadustööks. Õpilased saavad kasu mitte ainult praktilistest kursustest ja ettevõtete mentoritest, vaid naudivad ka teadusuuringute võimalusi Zhejiangi ülikooli Ant-i finantsteenuste keskuses ning karjääri kujundamiseks Hiinas ja välismaal.

Programmi struktuur

iMF on täisajaga magistriõppe programm kestusega 2 aastat. Õpilased peavad teenima kursuste eest vähemalt 38 ainepunkti ja praktika eest 4 ainepunkti. Praktika peaks kestma vähemalt 6 kuud, millest vähemalt 3 kuud peaks olema finantseerimisega seotud ametikohtadel finantsettevõtetes, korporatsioonides või valitsuses. Vajalik on lõputöö.

134963_pic3.jpgZhejiang University International Business School","author_url":"","source":""}" alt="134963_pic3.jpg" />

Sissepääs teave: välismaised taotlejad

Rakenduse kvalifikatsioon

 • Omama bakalaureusekraadi või sellele vastavat vastavat töökogemust
 • Hiina keele jaoks pole mingeid nõudeid

Kandideerimise protsess ja vajalikud dokumendid

 • Rakenda võrgus
 • Saatke järgmised tõendavad dokumendid postiga (* IMFi taotlusele esitatud dokumente ei tagastata)
  • Allkirjastatud taotlusvorm koos fotoga (valge taust, suurus 35 mm x 45 mm)
  • Kehtiva passi koopia (foto leht)
  • Kõrgeima kraadi originaal või notariaalselt tõestatud koopia
  • Iga omandatud kraadi ametlikud ärakirjad
  • Ametlik TOEFL või IELTS skoori aruanne (kui on olemas) (TOEFL C603 osakonna kood)
  • GRE või GMAT skoori aruanne (kui on olemas) available GRE osakonna kood: 4741)
  • Isiklik avaldus (vähemalt 1500 sõna) kas inglise või hiina keeles
  • Täielik elulookirjeldus ja kaks teatist koos viitajate allkirjade ja kontaktteabega (üks akadeemiline ja üks professionaal)
  • Taotlustasu (RMB 800) ülekandmine
 • Intervjuud: ZIBS iMBA vastuvõtubüroo valib taotlejate nimekirja ja otsustab, keda intervjueeritakse. Intervjuud toimuvad näost näkku või videokonverentsi kaudu.

Õppemaks

Programmi õppemaks on 148 000 RMB, mis tasutakse kahe aasta jooksul kahe osamaksega.

Enne veebipõhist kandideerimist pöörduge ZIBS-i töötajate poole ja me aitame teid kõikjal, kus vajatakse abi.

 • Kõigi taotlusdokumentide pehmed koopiad tuleks saata e-posti aadressile zibs-imf@intl.zju.edu.cn
 • Paberkandjal koopiad tuleks saata järgmisele aadressile:
  • iMF programmimeeskond, tuba. 405, kunsti- ja teadushoone, Zhejiang University International Business School 718 East Haizhou Road, Haining, Zhejiangi provints, Hiina 314400,
  • +86 571 87572711

ZIBS esimese aasta üliõpilaste stipendium (10000-20000 RMB)

ZIBSi esimese aasta üliõpilaste stipendium on loodud selleks, et premeerida silmapaistva globaalse juhtimispotentsiaaliga inimesi. See on avatud kõigile esmakursuslastele rahvusvahelistele tudengitele.

Stipendiumi makstakse üliõpilastele iga kuu elamistoetusena, alates üks kuu pärast üliõpilaste registreerimisperioodi lõppu. Stipendium makstakse välja ühe õppeaasta jooksul (10 kuud). Õppurid peavad õppemaksu tasuma täies mahus registreerimisel.

Rakenduse juhised

 1. Täitke ZIBSi esimese aasta stipendiumi taotlusvorm.
 2. Saatke oma taotluspaketi, sealhulgas kandideerimisdokumentide ja ZIBSi esimese aasta stipendiumi taotlusvormi pehme koopia aadressile zibs-imf@intl.zju.edu.cn.
 3. Saatke oma rakenduse paketi paberkoopia allpool toodud aadressile: iMF Program Team, Rm. 405, kunsti- ja teadushoone, Zhejiang University International Business School , 718 East Haizhou Road, Haining, Zhejiangi provints, Hiina 314400 +86 571 87572711

Hindamiskriteeriumid

Stipendiumi pakkumine määratakse taotleja põhjal: akadeemiline taust (70%) + intervjuu tulemus (30%).

Tulemus tehakse teatavaks juuni lõpuks, nagu on kirjas sisseastumiskirjas.

134961_pic5.jpgZhejiang University International Business School","author_url":"","source":""}" alt="134961_pic5.jpg" />

Viimati uuendatud May 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Zhejiang University International Business School (ZIBS) was founded on the ZJU International Campus at Haining in November 2018 to facilitate academic and corporate exchange between the West and the ... Loe edasi

Zhejiang University International Business School (ZIBS) was founded on the ZJU International Campus at Haining in November 2018 to facilitate academic and corporate exchange between the West and the East. With a legacy of academic excellence, innovation, and entrepreneurship from China, ZIBS embraces and embodies the future. The business school prepares responsible and aspiring leaders, and the ecosystem it serves, to face the challenges of an increasingly complex global business environment. By connecting people and ideas, ZIBS shapes the future of business in the new global economic era. Näita vähem