Ametlik kvalifikatsioon antud Menendez Pelayo International University (UIMP), koostöös Instituto Universitario de Investigación Ortega y Gasset .

Režissöör: Dr. José Ángel Sotillon Lorenzo.

Co-direktor: Rocío López Ruiz.

Pealkiri: Rahvusvahelise koostöö ja avaliku poliitika juhtimise, arendusprogrammide ja projektide magistrikraad
Autorid: 60 ECTS
Hind: 6 600 eurot (tasud, umbes 50 eurot)
Valdkond: rahvusvaheline koostöö ja projektijuhtimine
Kestus: oktoober - juuni
Alguskuupäev: 14. oktoober
Modaalsus: nägu
Teave ja kontakt: infocursos@fogm.es

Suunatud koolitus eksperdid rahvusvahelise koostöö juhid, kes suudavad kujundada avalikku poliitikat, programme ja arendusprojekte. Master võimaldab teada:

 • Ja tööpõhimõte loogika rahvusvahelise abisüsteemi, tema esindajad, poliitika ja vahendid;
 • Identifitseerimine, väljatöötamise, rakendamise, järelevalve ja hindamise arendustegevust läbi rahvusvahelise koostöö vahendeid. See koolitus on pakutud nii preparaat, mis viiakse läbi ametite ja koostöö agentuurid, kasutades loogilise maatriksi ja inimõigustel põhinevat lähenemisviisi (HRBA); ja avaliku poliitika ja programmid töötavad valitsused, et saada vahendeid teha.

See Master on kinnitanud riikliku agentuuri Quality hindamise ja akrediteerimise (ANECA) alusel Haridus-, kultuuri- ja spordikomisjoni Hispaania. Krediiti teenitud Master tuvastatakse automaatselt juurdepääsu doktoriõppe tahes ülikooli Euroopa kõrgharidusruumi.

See võimaldab majandusteaduse ja valitsuse doktorikraadi eelisjuurdepääsu.

esitlus

Rahvusvahelise koostöö ja avaliku poliitika, programmide ja arendusprojektide juhtimise magistrikraadi eesmärk on rahuldada rahvusvahelise koostöö tehniliste ekspertide nõudlust, mille põhjuseks on kasvav hulk osalejaid, kes annavad selles valdkonnas ressursse. Isegi majanduslanguse kontekstis nagu praegu, arenenud riikides välja maksta märkimisväärseid ressursse nii ametliku arenguabi (ODA), mis suunatakse läbi erinevate osalejate, näiteks mitmepoolseid asutusi, valitsusvälised organisatsioonid, asutused riigi, kohaliku ja piirkondliku koostöö või mitmesugused ministrite sõltuvused. Teisest küljest on üha rohkem arengumaid tugevalt edendanud Lõuna-Lõuna koostööpoliitikat, mis on praeguse abisüsteemi üks kõige muutuvamaid sündmusi. Lõuna-lõuna koostöö osapoolte hulgas on Ladina-Ameerika riikidel oluline roll, sest nad on muutunud selles küsimuses rahvusvaheliseks, tänu oma tavade süstematiseerimisele ja koostööle, mida nad teevad. . Lõpuks kasvab ka erinevate organisatsioonide pühendumine koostööprogrammide rakendamisele ettevõtlussektoris, riikides, kus nad on paigaldatud, edendades ettevõtete sotsiaalse vastutuse poliitikat, mis püüab viia kooskõlla arengukavaga.

Rahvusvahelise koostöö ja avaliku poliitika, programmide ja arendusprojektide juhtimise magistrikraad vastab sellele vajadusele koolitada eksperte, kes on võimelised teostama koostöö tulemusi, mis pakuvad arendustulemusi ja teavad, kuidas reageerida tõhusalt ja uuenduslikult praegune koostöö süsteem. Selles mõttes tuleb märkida, et rahvusvaheliste kohustuste võtmine kujutab endast olulisi väljakutseid strateegiate kavandamisel ja selliste programmide elluviimisel, mis on selle Meisteri õpetustes ulatuslikult töötatud. Viidame aastatuhande arengueesmärkidele (2000) ja Pariisi deklaratsioonile abi tõhususe kohta (2005), samuti uute arengupõhiste lähenemisviiside tekkimisele, nagu inimõigustel põhinev lähenemisviis või selle tähtsus, mida nad uusi juhtimisvahendid nagu eelarvetoetus.

Kuna järeldusele kõrgetasemelise foorumi Busan 2011. aastal koostöö süsteem on läbinud põhjaliku ümberkujundamise, laiendades selle reguleerimisala moodustada globaalne partnerlus arengu, mis nõuab taas sügav ainetundmist töötanud selles programmis.

Master International Koostöö ja Public Policy Management, programmid ja projektid Development ajab 2 eesmärki:

 • Avalikustada üksikasjalikult ja tööpõhimõte loogika rahvusvahelise abi süsteem, selle näitlejad, poliitika ja vahenditega. Siit koolitus, kriitilist mõtlemist ja edendamine sekkumisi, mis on positiivne mõju likvideerimiseks struktuure, et luua ja jäädvustada vaesuse tehakse ettepanek.
 • Rong üliõpilane identifitseerimise, väljatöötamise, rakendamise, järelevalve ja hindamise arendamise sekkumist. See tagab koolituse nii seoses läbiviidavate projektide ametite ja koostöö agentuurid, kasutades loogilise maatriksi ja lähenemisviis inimõiguste (EBDH) ning programmide ja riikliku poliitika, mis kestab valitsused arengumaade ressursse koostööd.

programm

Rahvusvahelise koostöö süsteemi põhialused

Kohustuslik moodul. 16 krediiti.

 • Koostöö traditsiooniliste rahastajate ja mitte-DAC doonorriigid

(6 punkti)

 • Kontseptualiseeri- arengu ja selle mõõtmed: majanduskasv, demokraatia, soolise võrdõiguslikkuse ja inimõiguste (6 punkti)
 • Rahvusvaheline koostöö vahendeid (4 ainepunkti)

Avaliku arengu poliitika kujundamine ja teostamine

Kohustuslik moodul. 14 krediiti.

 • Design, rakendamise ja hindamise Public Policy Development (5 krediiti)
 • valitsustevaheline koordineerimine ja juhtimine detsentraliseeritud koostöö. Loomine avaliku ja erasektori võrgustikud (5 krediiti)
 • Sekkumine valdkondades: sotsiaalpoliitika, institutsionaalne tugevdamine ja majanduskasvu (4 ainepunkti)

Projektijuhtimine Loogilise raamistiku meetod

Kohustuslik moodul. 12 krediiti.

 • Identifitseerimine ja Project Development Cooperation (6 punkti)
 • Tehnoloogiad seire ja hindamise Projektid ja koostöö sekkumiste (6 punkti)

Arengukoostöö Ladina-Ameerikaga

Vabatahtlik moodul. 6 krediiti.

 • Areng, vaesus ja ebavõrdsus Ladina-Ameerikas: poliitilised süsteemid ja kasvu mudelid (3 AP)
 • Ladina-Ameerika rahvusvahelise koostöö süsteem (3 AP)

Rahvusvaheline koostöö Sahara-taguse Aafrika ja Magribi / Lähis-Ida riikidega

Vabatahtlik moodul. 6 krediiti.

 • Probleemid arengu ja rahvusvahelise koostöö Sahara-taguses Aafrikas (3 AP)
 • Probleemid arengu ja rahvusvahelise koostöö Magribi / Lähis-Ida (3 AP)

tööpraktika

6 krediiti

Lisaks ettevõtetele, kes on programmi toetanud stipendiumidega, on programm sõlminud praktikakokkulepped paljude organisatsioonidega, kes on pühendunud kvaliteetsele koolitusele, võimaldades õpilastel rakendada kursuse käigus omandatud teadmisi ja arendada oma oskusi ja oskusi. koostööprojektide juhid.

Allpool on esitatud nimekiri organisatsioonidest ja organisatsioonidest, kellega Instituto Universitario de Investigación Ortega y Gasset on sõlminud koostöölepingu, kus programmi üliõpilased viivad ellu praktikat, mis on kohustuslik:

1. Konfliktide ja humanitaarmeetmete uuringute instituut - IECAH

2. Ibero-Ameerika riikide organisatsioon (OEI)

3. DARA fond

4. Ibero-Ameerika peasekretariaat (SEGIB)

5. CHANDRA Foundation

6. UNICEF

7. FIDE

8. UNIFEM

9. Del Valle'i fond

10. FIIAPP

11. Pablo Iglesias Foundation

12. Summa Humanitae Foundation

13. CONGDE

14. FUNDESO

15. Nälgivastane tegevus

16. ACSUR las Segovias

17. GLOBALITEET

18. Humanism ja demokraatia

19. AIETI

20. INTERED

21. Abi tegevuses

22. INTERMÓN-OXFAM

23. IPADE

24. Caritas

25. Manos Unidas

26. CEIPAZ

27. CIDEAL

28. Platvorm 2015 ja muud

29. Rahvusvaheline päästekomitee

30. PRODEIN

31. Rahvusvaheline läbipaistvus

32. Entreculturas

33. BDO Audiberia

34. FRIDE

35. Costa Rica saatkond

36. Sodepaz

37. Kultuuri sotsiaalse edendamise fond

38. Piirideta arstid

39. Concordia 21

40. UNRWA

41. Joyi linna sihtasutus

42. ISDIBER

43. Mancala Fond

44. Carolina sihtasutus

45. UNICEF

Magistritöö

Kohustuslik 6 krediiti
Tagab lõpetaja spetsialiseerumise oma valitud koostöö ja arengu valdkonnas.

Programmiarendus

Magistriõpe kestab ühe õppeaasta, mis algab oktoobrist 2019 ja lõpeb juunis 2020. Akadeemilise kursuse avamine toimub 2019. aasta oktoobris.

Et saada rahvusvahelise koostöö ja avaliku poliitika, programmide ja arendusprojektide magistrikraadi pealkiri Instituto Universitario de Investigación Ortega y Gasset ja Menéndez Pelayo rahvusvahelise ülikooli poolt, peavad õpilased võtma 60 ECTS ainepunkti, millest 48 need saadakse erinevate õppemoodulite edukal läbimisel (42 kohustuslikku ainet ja 6 ainet valikainete hulgast); millele on lisatud 6 ECTS, mis vastab kohustuslikele kutsealastele tavadele. Ülejäänud 6 krediiti omandatakse magistri lõpliku projektiga.

Moodulid ja õppeained on kujundatud nii, et üliõpilane võtab 30 krediiti semestri jooksul. Esimesel poolaastal koondatakse 30 ECTS ainepunkti, mis on jaotatud 6 kohustuslikus õppeaines rahvusvahelises koostöösüsteemis (16 ECTS) ning avaliku arendamise poliitika kavandamises ja elluviimises (14 ECTS). 30 semestri ainepunkti teisel poolaastal on kohustuslikud õppeained (12 ECTS) ja vabatahtlik (6 ECTS), millele lisanduvad erialased tegevused (6 ECTS) ja magistritöö (6 ECTS).

Õpilased, kes ei saa osaleda Master aruandeaasta jooksul, kus nad pakuvad, mõjuvad põhjused isiklike ja / või professionaalne, võib kasu modaalsus osakoormusega õpe. Sel juhul õpilast vormistavad oma esimese registreerumise septembris, käivad 30 krediiti, et arendada esimesel poolel. Teine registreerimise vormistatakse septembris järgmise aasta võtta ülejäänud 30 krediiti, mis tekivad teisel poolel.

Vastuvõtutingimused

Et pääseda Master International Koostöö ja Public Policy Management kohustatud omama kõrgharidust, või või teisel määral väljastatud kõrgkoolis kuuluvate Euroopa kõrgharidusruumi (EHEA).

Akadeemiliselt kvalifitseeritud välistööjõu haridussüsteemide kõrgharidusruumi nad lubatakse ilma, et ühtlustada nende pealkirjad, kui nad suudavad näidata samaväärne vastava ülikooli ametlik Hispaania koolituse ja õiendi oma riigi poolt annab juurdepääsu kraadiõppe. See tee mitte mingil juhul, heakskiitmise pealkiri, ega selle tunnustamine muuks otstarbeks kui õppimise Magistri õpetusi.

Ala kohta teadmisi kandidaate, kes soovivad jätkata Master of International Koostöö ja Public Policy Management, erisoodustust lõpetajatele on erinevates valdkondades, mis on seotud teadmisi distsipliini all uuring, kuid võib olla samuti möönis õpilased (lõpetanud või bakalaureuse kraadi), koolitatud teistes valdkondades teadmiste valdkonnas sotsiaalsed ja juriidilised Sciences, mis peab kinnitama baaskoolitus seotud küsimustes programmi.

Vastuvõtmise kriteeriumid on järgmised:

 • akadeemilise rekord (40%)
 • vabatahtlike või töökogemus valdkonnas koostööd (20%)
 • Sidumine kandidaat organisatsioonid ja institutsioonid, mis saavad taotleda omandatud oskusi Masters (20%)
 • Täiendav koolitus (5%)
 • Motivatsioonikiri põhjuste kohta töötamise valdkonnas koostöö ja arengu (5%)
 • Muud keeled (5%)
 • Muud väärib (5%)

Akadeemiline komitee läbi viinud ja hindamine registreerimise taotlusi saanud ja heaks ettepaneku edukate kandidaatide vastavalt eespool nimetatud kriteeriumidele.

Kõrvuti akrediteerimise oskusi eespool mainitud, soolise võrdõiguslikkuse põhimõtet, mis kohtub vähemalt sätetele orgaaniline seadus 3/2007 22. märtsil tegelikku võrdsust meeste ja naiste säilitatakse; ja küll ei mainitud eelmises suhe, seadus 51/2003, 2. detsember võrdsete võimaluste, mittediskrimineerimise ja universaalse kättesaadavuse puuetega inimestele.

üldise kättesaadavuse tagab ja jälgida, et õpilased puuetega ole ressursse ja toetada vajalikud nõuetekohast arengut Master. Teil palutakse oma konkreetsetele vajadustele registreerimise protsessi.

registreerimine

Eelregistreerimine ja vastuvõtmise protsessi

Esimene regulaarne vastuvõtmise periood 2019/2020 õppeaastaks algab 5. veebruaril ja lõpeb 15. aprillil. Teine vastuvõttueelne periood avatakse 30. aprillist 19. juulini. Vabade ametikohtade korral avatakse 1. septembrist kuni 23. septembrini erakorraline vastuvõtmiseelne periood.

Vastuvõtmisprotsessi ajal peab üliõpilane saatma vastuvõtu taotluse aadressile infocursos@fogm.es , edastades järgmised skaneeritud dokumendid. Seejärel peate saatma originaaldokumendid posti teel järgmisel aadressil: Instituto Universitario de Investigación Ortega y Gasset (c / Fortuny, 53 - 28010-MADRID).

Instituto Universitario de Investigación Ortega y Gasset jätab endale õiguse tühistada väljaanne Master, kui on mingit piisav arv õpilasi elujõulisuse tagamiseks.

Lubamise taotlus

 • elulugu
 • Lühidalt aruande selgitades programmi (read 20-25)
 • Koopia passi või ID-kaardi originaal compulsa
 • 2 Passi suuruse fotod
 • Superior sertifitseeritud koopia kõrgharidus ja lõpetas originaal compulsa
 • Soovituskirja (valikuline)
 • legaliseeritud sertifitseerimine uuringud, milles ametlik kestus, õppeaastates õppekava järgneb koopia, õpitud ained ja tundi iga üks algse compulsa.

Lisaks lõpetajate väljaspool Euroopa kõrgharidusruumi, või ei kõrgharidust välismaal heakskiidetud, peab esitama:

 • Sertifikaat Ülikooli, kus nad on lõpetanud uuringud ja tõendab, et need annavad omanikule õiguse astuda kraadiõppesse otsuse teinud riigis. Õpilased välismaa kraadi ei kinnitatud või kinnitamise kord peab esitama nõuetekohaselt kinnitatud ja tõlgitud kastiilia dokumendid, kui neid on.

Instituto Universitario de Investigación Ortega y Gasset teatama õpilase eelnevalt vastuvõtmist ning seejärel peab olema vähemalt 10 päeva, et nad vormistavad selle koha reserveerimine.

Juhul erakordne perspektiivis Vastuvõtueelne tarne eespool kirjeldatud dokumentide seda tuleb teha enne 30. septembrit.

stipendiumid

Excellence stipendiumid

Õpilased Instituto Universitario de Investigación Ortega y Gasset õpib meistrid seda võib kohaldada eest toetuse saamiseks instituudi Excellence Program. Need stipendiumid maksab 30% õppemaksust, va tasud makstakse ülikooli viide.

Iga õpilane, kes soovib taotleda Excellence stipendiumi antakse sekretariaadile Instituudi astme taotluse, milles ta on terava:

 • isikuandmete
 • Master, kus üliõpilane õpib
 • Dokumentatsioon annab
 • Stipendiumid olete taotlenud või kavatseb taotleda igal avaliku või erasektori kõne

Stipendiumitaotlus tuleb esitada registreerimise ajal hiljemalt 10. septembriks 2019.

Stipendiumi taotlus tuleb saata instituudi sekretariaadile samal ajal, kui tehakse koha reserveerimine.

Andmise kriteeriumid toetuste hulka: akadeemilise rekord (70%), isiklik või perekondlik olukord (10%), elukoht väljaspool Madrid aastal enne nende kuulumine (10%) aastas ja isiklik motivatsioon (10%). Õpilased peavad esitama dokumendid, mis tõendavad kõigi nende kriteeriumide ning võib lisada kaks soovituskirja professorid. Instituut võib nõuda valitud õpilast tõendavad esitatud dokumentide originaal või tõestatud koopiad.

Akadeemiline komitee sõlmida stipendiumid koosneb instituudi direktor, peadirektori fond Jose Ortega y Gasset - Gregorio Marañón ja kaks professorit Instituudi määratud ettepanekul direktor instituudi ja peadirektor. Direktorid iga Master saadetud aadressile Instituudi poolt iga aasta 15. novembriks üksikasjaliku arvamuse kohaselt eespool nimetatud kriteeriumidele, mille ettepaneku sõlmida stipendiumid esmajärjekorras kindlaks õpilaste vahel, kes on taotlenud stipendiumi oma Master. Komisjon vastavalt teadetele tõstab ettepaneku anda stipendiume enne iga aasta 1. detsembriks.

Excellence stipendiumi Instituto Universitario de Investigación Ortega y Gasset on kokkusobimatu mis tahes muu avaliku või erasektori stipendiumi antakse õpilasi osalema Master on registreerunud Instituut. Toetusesaaja on kohustatud teavitama Instituut muid stipendiume antakse 10 päeva jooksul alates toetuse. Instituudi õpilased väidavad summa, mis oleks andnud Excellence stipendiumi Instituut kui selline olukord aset.

Summa toetuse kohaldatakse viimase osamakse õppemaksu .The Instituut võib taotleda stipendiumi õpilastel viia läbi kooliväliste tavade toetamiseks õpetamis-, uurimis- ja kultuurilise institutsiooni tööd, mida tunnustatud sertifikaat . Need tavad ei hõlma töö- või ärisuhted institutsiooni ja ei tasustata.

Stipendiumid Menéndez Pelayo International University

UIMP kutsub üles õppima stipendiume ülikooli magistriõppes (osalised õppemaksu stipendiumid), et edendada osalemist magistriõppes, et kaasata üliõpilasi, kes esitavad suurepärase akadeemilise karjääri. Konkursi tingimused, tingimused, nõuded, vastuolud, tähtajad ja protseduurid avaldatakse igal õppeaastal UIMP veebilehel ( http://www.uimp.es ).
Teavet saate kasutada järgmise lingi kaudu:
http://www.uimp.es/actividades-academicas/postgrado-e-investigacion/estudios/masteres-universitarios/becas-y-ayudas-masteres-universitarios.html

VILISTLASKOGU Stipendiumid Program

Endine üliõpilased Instituto Universitario de Investigación Ortega y Gasset on õigus 5% allahindlust iga uue programmi registreeruda. Nimetatud allahindlust, mis loetakse toetuseks, kantakse hind õppemaksu, va tasud makstakse ülikooli viide. Allahindlust rakendatakse viimase osamakse õppemaksu.

Et saada stipendiumi, üliõpilane peab esitama sekretariaadile Instituudi taotluse ja dokumendid, mis tõendavad olles olnud üliõpilane instituudi.

Igal juhul see allahindlus ei kehti teise või järjestikuste registreerumise teemasid, mis ei ole heaks kiidetud või teemade sama programmi, mis ei ole läbinud esimese aasta kursusel.

Soodusmaks ettemaksu eest

Üliõpilased, kes vormistavad esimese sisseastumise väljamaksmise instituudi mis tahes ametlikku kaptenisse enne 16. maid, on samuti õigus saada stipendiumi õppemaksu 5% allahindlusest, välja arvatud ülikoolile makstud tasud. viide.

Soodustust kohaldatakse õppemaksu viimase osamakse puhul. Õpilased peavad esitama instituudi sekretärile taotluse koos tõendiga esimese makse kohta enne 16. maid.

Carolina Fond stipendiumid

Rakenduspoliitiliste uuringute magistriõppe lõpetamiseks antakse Ladina-Ameerika lõpetajatele kaks stipendiumi . Need Carolina Carolina ja Ortega y Gasset'i ülikooli instituudi uuringud on järgmised:

 • 4000 eurot summa õppemaksu
 • 750 eurot kuus abi majutus ja toitlustus, iga kuu toimetatakse toetusesaaja,
 • Lennupiletite ja kindlustus, mis teadlased peavad lisage ülejäänud summa lõpetada maksmise õppemaksu ja teenustasusid.

finantseerimine

Tutvuge oma kraadiõppe eelistatud rahastamistingimustega. Usume, et majanduslikud küsimused ei tohiks olla teie koolituse takistuseks.

Programmi õpetamise keel:
Hispaania

Vaata veel 6 kursust Instituto Universitario de Investigación Ortega y Gassetis »

Viimati uuendatud March 24, 2019
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
okt 14, 2019
Duration
600 tundi
Päevane õpe
Price
6,600 EUR
Hinnad, umbes 50 eurot
Deadline
sept 30, 2019
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
okt 14, 2019
End Date
Juuni 30, 2020
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
sept 30, 2019

okt 14, 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
sept 30, 2019
End Date
Juuni 30, 2020