UCFB

Kursuse asukoht: UCFB Wembley Campus

Seda kraadi õpetatakse maailmakuulsas Wembley staadionis ja selle ümber, mille eesmärk on anda lõpetajale juhtiv roll ülemaailmses spordiürituses. Lisaks pakub Hispaania Real Madridi kõrgkool täiendavat õppeperioodi, nii et õpilased saavad väitekirja ja tööhõive väljavaadete jaoks väärtuslikke kogemusi.

Ülevaade

Meie ainulaadne rahvusvaheline spordihalduse magistrikraad pakub ainulaadset haridust ja kogemusi kosmosetehnoloogia tippjuhtide jaoks. See teedrajavaks teooriaks on ümberkujunduskava kõigi haridustöötajate ja eri valdkondade spetsialistide, nt juhtimise, turunduse või spordi valdkonnas tegutsevate spetsialistide lõpetanute hulgas.

UCFB Wembley ülikoolilinnaklassi maailmatasemel rajatises ainulaadse kraadiõppe programmi õpetamiseks on üliõpilastel ainulaadne aeg ka maailma suurima jalgpalliklubi haridusosakonna haridusameti Real Madridi kõrgkoolis (Euroopa ülikool). See suurendab nende arusaamist spordi suurriigi tegevusest ja tegevustest.

Uurides maailma kahekümneid kõige ikoonilisemaid spordi sihtkohti (Wembley Stadium ja Madrid), on õpilased täielikult spordivaldkonna atmosfääri ja suudavad arendada maailmatasemel tööstuskontaktide võrgustikku.

Rahvusvahelise spordi juhtimise kõrgemal magistrikraadiga üliõpilane võib korraldada spordiorganisatsiooniga uurimisprojekti, et neil oleks võimalus keskenduda oma akadeemilisele kogemusele, kasutades UCFB nii, et oleks võimalik ühendada maailma juhtivad ettevõtted, näiteks Briti jalgpall. Peaassamblee, BBC Sports, Ameerika tennise ühing, All England Rugby League ning paljud kodumaised ja välismaised jalgpalli- ja spordiklubid. Lisaks kutsume me ka üliõpilasi, kes õpivad magistriõppes teaduses, taotleda mitmesuguseid lühiajalisi töökohti, praktikume ja projekte meie pühendunud tööalase konkurentsivõime ja täiustamise meeskonna kaudu.

UCFB ehitame silda ülikoolide ja ettevõtete vahel. Lisaks akadeemilistele kursustele sisaldab õppekava ka mitut tüüpi töökohti.

London on suurepärane võimalus õppida elama ja õppima tõeliselt üleilmses linnas.

Rahvusvahelise spordihalduse magistrikraadi lõpetajale antakse Bucks New University Buckinghamshire'is, meie tunnustatud akadeemiline partner institutsioon.

Tänu UCFB ainulaadsele partnerlusele saavad üliõpilased, kes õpivad edukalt Hispaanias õppimise kogemust, saanud sõltumatu diplomi spordihalduses Euroopa ülikoolist - Real Madridi lõpetuskoolist.

Tundi: üks aasta

Õppimisrežiim: täistööajaga

Kursuse korraldamine

Term: 10 kuud kuni jaanuarini

 • Finants- ja inimkapitali juhtimine (20 ainepunkti)
 • Spordi juhtimine ja mõju (20 AP)
 • Stadionide ja ürituste jätkusuutlik juhtimine (20 ainepunkti)
 • Ülemaailmne strateegiline spordi turundusjuhtimine (20 ainepunkti)

Teisel poolel: veebruar-aprill

 • Korporatiivstrateegia spordis (20 AP)
 • Sportjuhtimise üleilmastumine (20 ainepunkti)
 • Uurimismeetodid ja dokumendid (ettevalmistusfaas) (60 ainepunkti)

Kolmandaks ametiajaks: mai-september

 • Paber (täielik)

Graduate School of Real Madrid (European University) õpilane kogemus: mai-juuli

Maikuu, juunikuu ja juulikuu jooksul saavad õpilased tõeliselt ainulaadse võimaluse elada ja õppida Hispaania pealinnas Madridis. Samuti on seal 12 Euroopa jalgpallimeistri Real Madrid jalgpallimeeskond. .

Lisaks rahvusvahelise spordihalduse magistrikraadile saavad üliõpilased Madalmaade magistrikooli 30-ECTS (European Credit Transfer System) füüsilise hariduse juhtimise diplomi. Sellel perioodil eeldatakse, et väärtuslik õppetöö kogemus on globaalne sport. Turuvõimalused pakuvad täiendavat alust.

Mõnda kursust õpetatakse, kasutades Madridis asuvat Real Madridi õppematerjali, sealhulgas Madridis Real Madrid Sport City Val d'Abbas piirkonnas, ja kuulsa Santiago Bernabeu staadioni, kus õpilastel on juurdepääs jalgpalliklubi juhtivatele juhtidele. .

Madriidi kogemus annab spordiettevõtetele olulise rahvusvahelise perspektiivi, mis aitab õpilastel lõpule viia oma magistriõppe diplom rahvusvahelises spordihalduse teaduses septembris.

Rakendamise nõuded

Taotlejad peavad korraldama teise klassi bakalaureusekraadi või samaväärse rahvusvahelise kraadi. Rahvusvahelistel üliõpilastel, kes peavad esitama IELTS-i testi tulemusi, peab olema IELTS-i üldskoor 6,5 (kirjutamise, rääkimise, lugemise ja kuulamise hinded ei tohi olla väiksemad kui 6.0 või jõuda aktsepteeritava tunnustustasemega). Eelistatud on akadeemiline kogemus ettevõttes, turunduses või spordis.

Taotlejad peavad osalema UCFB meeskonna vanemliikme akadeemilises intervjuus ja andma neile üle. Samuti peavad nad esitama suurepäraseid isiklikke avaldusi ja tugevaid akadeemilisi ja kutsealaseid viiteid.

Intervjuud on võimalik läbi viia Skype'i veebivideote kaudu või meie UCFB Wembley ülikoolis. Ühel meie intervjuul kutsutakse osalema edukaid kandidaate, kes on läbinud taotluse materjalide ülevaatuse.

Kui te pole kindel, kas te vastate töölevõtunõuded käigus või kas teil on vaja parandada IELTS, saatke e-kiri @ mastersenquiries UCFB .com ja kaasas uuendatud CV posti, sealhulgas oma rahvuse, viisa staatuse ( Võimaluse korral) ja bakalaureusekraadi ärakirju. Kandidaadid, kellel on silmapaistvaid tulemusi, võivad osaleda lisavõimaluste vestlustel, mis aitab nende kursuste rakendamist.

Taotlemise protsess

Taotleda selle kursuse, siis alla laadida ja täita taotlusvorm, täidetud vorm ja sellega seotud materjalid ja kohustatud maksma @ mastersenquiries UCFB .com.

Asjaomased materjalid ELi liikmesriikide, Ühendkuningriigi ja rahvusvaheliste taotluste jaoks:

 • Täitke ja allkirjastas taotluse vormi;
 • Isiklik avaldus
 • Koopia kõrgeimast akadeemilisest rekordist ja vastav ingliskeelne tõlge (kui see on kohaldatav);
 • Üks akadeemiline soovituskiri ja üks tööstusharu soovituse kiri ja vastavad ingliskeelsed versioonid (vajaduse korral);
 • Inglise keele oskuse tõendamine, nagu näiteks IELTS-sertifikaat (vajaduse korral).

Rahvusvahelised taotlejad esitavad ka:

 • (Kehtiva passi koopia, mida te kasutate neljanda astme viisa taotlemiseks);
 • Mis tahes varem kasutatud või olemasoleva Ühendkuningriigi viisa fotokoopia.

Karjäärivõimalused

Spordi eripära koos suure meediasisu ja arvukate huvirühmadega nõuab juhtidel erakordselt asjatundlikke ärioskusi ja põhjalikku arusaamist spordi juhtimise põhimõtetest. Seetõttu on meie koolil magistrikraad spordi juhtimise teaduses neile, kes soovivad astuda kõrgel tasemel või liini juhtpositsioonil spordihalduse valdkonna põhifunktsioonide osakondades. See kursus on mõeldud inimestele, kes on huvitatud töötamisest spordihaldustööstuse põhifunktsionaalsete osakondades, nagu ettevõttearenduse, turunduse, rahanduse, operatsioonide ja meedia tippjuhid või esimese astme juhtpositsioonid. Selle kraadi rahvusvahelised elemendid annavad õpilastele oskused ja kogemused mitme miljardi naela globaalses tööstuses edu saavutamiseks.

Õppekulud

Suurbritannias ja ELi liikmesriikides õppima õppiv õppemaks on 2018. aastal 18 500 krooni aastas.

Õppemaks rahvusvahelistele üliõpilastele, kes on registreeritud 2018. aastal, on 18 500 dollarit aastas.

Eespool nimetatud kulud hõlmavad magistriõppe taset rahvusvahelises spordihalduses ja spordihalduse diplomit, Madridi lennureisist ja Madridi majutuskoha kindlaksmääramise maksumusest.

Välja arvatud transpordikulud Madridi majutusele ja sealt, majutus Londonis ja Toidu- ja muud elamiskulud Londonis ja Madridis.

Õppelaenud

Magistrikraadiga laenude maksimaalne suurus on 10 609,00 naela, mis aitab üliõpilastel maksta õppetoetusi nende kraadiõppe lõppedes.

Lisakulu

Õpilased sellel kursusel õpivad kolm kuud Madridis Madridis asuvas Hispaania erialal. Õpilased on kohustatud tasuma oma reisikulud Madriidile (iga Londoni ja Madriidi lendude piletihind on tavaliselt umbes 50 £) ja nad lahendavad Madridi majutusprobleeme. 2016.-2017. õppeaastal on majutuskulude kogumaksumus kolmeks kuuks 1 709,23 £.

Mõnel juhul on UCFB pakutud vabatahtlik töökoht

Need õppemaksud ei kaeta Real Madridi magistriõppega õppimise kulusid maist juulini ning need kulud hõlmavad tavaliselt igapäevaste ostude eest makstavaid majutuskulusid, nagu toit, jook, meelelahutus ja reisimine õppeasutuse juurde ja sealt tagasi.

Programmi õpetamise keel:
 • Inglise

Vaata veel 4 kursust UCFBis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
sept 2019
sept 2020
Duration
1 aasta
Päevane õpe
Price
18,950 GBP
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
sept 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Start Date
sept 2020
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

sept 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date

sept 2020

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date