EFMD Equis Accredited

Rahvusvahelise ärijuhtimise ökonoomika ja juhtimise magister on spetsiaalselt välja töötatud programm mittemajanduslikel lõpetajal. See pakub ülevaadet kõigist suuremate ettevõtete majandusteaduste ja juhtimise erialadel akadeemilisel tasandil.

Mis on "Rahvusvahelise ärijuhtimise ökonoomika ja juhtimise magister"?

Magistriõpe Rahvusvahelise ärijuhtimise ökonoomika ja juhtimise (MIBEM) on magistriprogrammi omanikele kraadi mitte-äri majandus-või juhtimise erialal. See valmistab ette karjääri rahvusvahelises äris, omandades ettevõtlusalaseid teadmisi, teadmisi ja juhtimisoskusi.

Õppekava võtab praktilist ja ettevõtluspõhist perspektiivi, kuid pakub põhjalikku teadustegevust, peamiste rahvusvaheliste ettevõtete majandus- ja juhtimisküsimusi.

MIBEM tugineb teadusarengu magistriprogrammi teaduslike uuringute tulemustele. Selle põhieesmärk pole akadeemilise karjääri lõpetanute ettevalmistamine, vaid autonoomse, kriitilise ja teadliku mõtteviisi edendamine konkreetsete äriprobleemide lahenduste otsimisel. Programm toob kaasa rahvusvahelise, äri- ja juhtimiskeskkonnaga seotud mõtteviisi erinevates taustaga haritud inimestel.

Õpilased, kellel on otsene juurdepääs, võivad järgida üheaastase magistriõppe programmi. Need, kellel puudub otsene juurdepääs, peavad esmalt järgima 30 ainepunkti ettevalmistusprogrammi septembrist jaanuarini ja alustama magistriprogrammi veebruaris. Nad saavad lõpetada programmi järgmisel õppeaastal jaanuaris.

Avalduse esitamise tähtaeg 2018-2019

 • 1. märts 2018 (mitte-EMP kodanike jaoks)
 • 1. juuni 2018 (EMP kodanike jaoks)

KU Leuven kasutab veebipõhist rakendussüsteemi. Võite alla laadida ja oma taotlusvormi saata aadressil www.kuleuven.be/application. Flaami kraadiõppurid saavad tutvuda www.kuleuven.be/studentenadministratie.

Lisateabe saamiseks külastage tulevaste üliõpilaste veebisaiti.

Lisateavet programmi 2018.-2019 kohta leiate siit.

ÕPPEMAKSUD

EMP kodanikud: 906,1 eurot

EMP-d mittekuuluvad kodanikud: 1 750 eurot

Kas see on minu jaoks sobiv programm?

Ideaalne tulevane üliõpilane:

 • on omandanud akadeemilise bakalaureuse- või magistriõppe mitteärilises majandusteaduses või juhtimissüsteemis;
 • soovib oma silmapiiri laiendada, omandades teadmisi äri majandusteadusest ja juhtimisest;
 • eesmärk on parandada oma karjäärivõimalusi omandades üldised juhtimisoskused ja ettevõtlusalased teadmised;
 • on huvitatud rahvusvahelistest äri karjääridest;
 • tunneb, et ettevõttele orienteeritud, praktilise, kriitilise, interdistsiplinaarse ja probleemipõhise õppe lähenemine on talle midagi;
 • mõistab, et mitmekultuurilises ja multidistsiplinaarses meeskonnas töötamine on vara.

Karjäärivõimalused

MIBEMi programm valmistab ette õpilasi mitme sektori juhtivatel ametikohtadel. Loomulikult on teie huvi ja eelneva hariduse oluline roll teie kraadiõppes. Meie lõpetajad leiavad tööd paljudes valdkondades, kaasa arvatud ostmine, müük, turundus, tootmiskontroll, planeerimine ja eelarvestamine, finantsjuhtimine ja IKT. Teised lõpetajad lähevad karjäärile pangandusse ja kindlustusse, saavad ametnikud, töötavad ühes Euroopa institutsioonis või loovad oma ettevõtte.

Eesmärgid

Üliõpilased, kellel ei ole majandusteaduslikku taustteavet, on esmalt vajaduse korral tutvustatud majanduse ja juhtimise alustega 30 ECTS ettevalmistusprogrammis.

Pärast programmi kapten:

 • Rahvusvahelise äri konteksti analüüsimisel oskab rakendada mikroökonoomilisi ja makromajanduslikke teadmisi.
 • Oskab analüüsida, tõlgendada, planeerida ja hinnata äriprotsesse, mis põhinevad teaduslikel teadmistel ja-kui see on asjakohane - otseselt rahvusvahelisel tasandil.
 • Mõistab ja saab kriitiliselt hinnata, kuidas ühiskondlikud ja rahvusvahelised arengud mõjutavad ärimaailma.
 • Võimalik tuvastada äritegevuse riskid ja väljakutsed rahvusvahelises keskkonnas ning pakkuda lahendusi nendega tegelemiseks.
 • Omab juhtimis- ja ettevõtlusoskusi, mida rakendatakse rahvusvahelise äri kontekstis, pöörates tähelepanu sotsiaalsetele ja eetilistele aspektidele.
 • Oskab töötada projektipõhiselt multidistsiplinaarses meeskonnas, olenemata sellest, kas see on rahvusvaheliselt loodud või mitte.
 • Oskab iseseisvalt kujundada, planeerida, ellu viia ja edastada teaduslikult põhjendatud uurimisprojekti alguses praktikuna ja rahvusvahelisel tasandil.
 • Tunnistab elukestva õppe tähtsust ja vajadust jätkata haridust.

Edasised uuringud

Otse:

 • Konkreetsed majandusteadused (Brussel)
 • Konkreetsed majanduskeskkonnad (Antwerpen)
 • Specifieke lerarenopleiding economie (Leuven)
 • Master in het informatiemanagement (Leuven)
 • Infotehnoloogia magister (Leuven)

Lisateave aadressil:

Programmi õpetamise keel:
 • Inglise
KU Leuven: Faculty of Economics and Business

Vaata veel 7 kursust KU Leuven: Faculty of Economics and Businessis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
1 aasta
Osakoormus
Päevane õpe
Price
- EMP kodanikud: 906,1 EUR / mitte-EMP kodanikud: 1 750 eurot
Deadline
Võta kooliga ühendust
EEA citizens: 1 June / Non-EEA citizens: 1 March / Non-EEA citizens living in Belgium with a valid residence permit: 1 June
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Võta kooliga ühendust
EEA citizens: 1 June / Non-EEA citizens: 1 March / Non-EEA citizens living in Belgium with a valid residence permit: 1 June
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Võta kooliga ühendust
EEA citizens: 1 June / Non-EEA citizens: 1 March / Non-EEA citizens living in Belgium with a valid residence permit: 1 June
End Date