Rahvusvahelise ärijuhtimise ökonoomika ja juhtimise magister (Brüssel)

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

KU Leuven magistrikraad rahvusvahelises ärimajanduses ja -juhtimises (Brüssel) on magistriprogramm ettevõtlusega mitteseotud majandus- või juhtimisdistsipliini kraadi omanikele, kes valmistub ette karjääriks rahvusvahelises äris, omandades ärimajanduslikke teadmisi, teadmisi ja juhtimisoskused.

Õppekavas võetakse arvesse praktilist ja ettevõtlusele suunatud vaatenurka, kuid see pakub siiski põhjalikku, teaduses põhinevat rahvusvahelise ettevõtluse majandus- ja juhtimisküsimuste põhjalikku käsitlemist .

Kui teil on otsene juurdepääs, saate jälgida üheaastast magistriõppekava. Kui teil pole otsest juurdepääsu, peate kõigepealt järgima 27 ainepunkti ettevalmistavat programmi septembrist jaanuarini ja alustama magistriprogrammi veebruaris.

Tugevused

  • Ettevõtlusele orienteeritud: tugevalt ettevõtlusele orienteeritud programm annab teile võimaluse suhelda ärimaailmaga. Teil on võimalik jälgida koolitusi, külastada ettevõtteid ja külastada tuntud ettevõtete juhtide (nt Euroopa Komisjoni, PwC, Cargill, Ericssoni, UPS, FIT, KBC, BRUcargo jne) külalisloenguid.
  • Rahvusvaheline fookus: Te arendate kultuuridevahelist juhtimis- ja läbirääkimisoskust, mis valmistaks teid ette globaalseks tööturuks. Teil on võimalus teha kahekordne kraadiõppe programm Toulouse School of Management'is.
  • Juurdepääs ettevõtlusega mitteseotud kraadiga: programm pakub ettevõtlusega mitte seotud ettevõtlusdistsipliini kraadi omanikele põhjalikku uurimist geneeriliste ärivaldkondade kohta rahvusvahelises kontekstis.

Selle programmi kohta värsket teavet leiate meie veebisaidilt .

Viimati uuendatud aug 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

KU Leuven is an institution for research and education with international appeal. All programmes at this University are based on the innovative research of its scientists and professors and are ranked ... Loe edasi

KU Leuven is an institution for research and education with international appeal. All programmes at this University are based on the innovative research of its scientists and professors and are ranked among the top 100 in the world. Näita vähem

Akrediteeringud

EFMD Equis Accredited
Külasta kooli veebisaiti